بیشتر در شمال خلیج حوادث لغو تعویق افتاد با توجه به coronavirus نگرانی

به عنوان نگرانی از شیوع کروناویروس در ادامه لیستی از لغو و یا تعویق حوادث همچنان به رشد.

هنوز عمده سالن از جمله لوتر Burbank مرکز در سانتا رزا و سبز مرکز موسیقی در رونرت پارک باز باقی می ماند با حوادث برنامه ریزی شده مجموعه ای به رفتن به عنوان برنامه ریزی شده. این BottleRock جشنواره موسیقی است که هنوز هم برنامه ریزی شده برای اواخر مارس در نپا همانطور که قبلا اعلام سازمان گفت.

سباستوپول مستند جشنواره فیلم سربازی در حال حرکت رو به جلو با آن اصلی تاریخ مارس 26-29 با توجه به ژان McGlothlin مدیر شرکت در این رویداد.

در حالی که تاکید بر این که سازمان از 13 سال جشنواره در حال نزدیک نظارت بر آخرین دستورالعمل از مقامات McGlothlin اشاره کرد که “ما یک فیلم مستند در جشنواره فیلم, بنابراین ما تمایل به دنبال چه چیزی واقعی است.”

بله, وجود دارد, مردم برگزار شد در انزوا در شمال کالیفرنیا “اما کسانی بودند که در تماس مستقیم با فردی که به ویروس” او گفت:. “ما هنوز نمی باید یک جامعه سرایت — به غیر از ترس است.”

در مقیاس ملی رویدادهای مهم کشیده شده است از این برنامه. سالانه South by Southwest فیلم رسانه و جشنواره موسیقی در Austin, تگزاس, در اصل برنامه ریزی شده برای شروع در روز یکشنبه لغو شد. در جشنواره موسیقی Coachella در Indio, California, به تعویق افتاده است از ماه آوریل تا اکتبر. این دیویس Symphony Hall در سان فرانسیسکو لغو برنامه را از طریق 20 مارس.

در سونوما کانتی Ag روز است که برنامه ریزی شده برای این هفته در Sonoma County Fairgrounds و اکو-ماراتن آمریکا مجموعه رویداد برای اوایل مارس در سونوما Raceway هر دو لغو شد هفته گذشته است. جدید اعلامیه همچنان آمده در سراسر شمال خلیج. در اینجا یک به روز رسانی لیست از لغو رویدادها:

جمعه

سن رافائل: Il Volo, کنسرت مارین مرکز.

پنج شنبه

سانتا رزا: “شراب و گفتگو با موزه بنیانگذاران” در موزه شهرستان سونوما در سانتا رزا به تعویق افتاده است با یک تاریخ جدید به بعد اعلام می شود.

جمعه

سانتا رزا: سونوما مندوسینو توسعه اقتصادی منطقه صنعت تابآوری جلسه

سونوما: Jay الکساندر سحر و جادو نشان می دهد Sebastiani تئاتر.

یکشنبه

سانتا رزا: همه چیز در بهار, کاباره اول جماعت United Church of Christ, Santa Rosa. تاریخ جدید اعلام خواهد شد.

پتالوما: کنسرت توسط سلتیک چنگ نواز و قصه پاتریک توپ شنگرف تئاتر است. مجری لغو نشان می دهد پس از تور حوادث در مکانهای دیگر لغو شد و منجر به لغو تور.

آوریل 20

Yountville,: طعم Yountville, شراب و مواد غذایی رویداد. بازپرداخت در دسترس از طریق EventBrite.

21-22 مارس

سن رافائل: مارین سمفونی مارین مرکز.

آوریل 22

10 سالانه مارین اردوگاه نمایشگاه مارین مرکز.

آوریل 23

پتالوما: “پیمانه نیم لیتری برای پنجه” جمع آوری کمک Lagunitas دم شرکت.

مارس

گلن الن: آوریل 4, مواد غذایی و داستان سرایی رویداد جمع آوری کمک های MFK فیشر دختر کندی طلایی و مری فرانسیس’ grandnephew لوقا بار در Bouverie رزرو در گلن الن.

تحریریه آستین مورفی کمک گزارش. شما می توانید رسیدن به تحریریه دن تیلور در 707-521-5243 یا [email protected] در توییتر @danarts.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im