بیشتر شواهد نشان می دهد افراد سالم می تواند گسترش coronavirus

نیویورک >> دانشمندان ارائه شواهد بیشتری که امروز coronavirus است گسترش به ظاهر افراد سالم نشان می دهد که بدون علائم واضح و دولت فدرال صادر شده جدید راهنمایی و هشدار داد که هر کسی در معرض این بیماری می تواند به عنوان یک حامل است.

یک مطالعه توسط محققان در سنگاپور شد آخرین به تخمین می زنند که حدود 10 درصد از عفونت های جدید ممکن است موجب افرادی که حامل ویروس اما هنوز دچار آن علائم شبه آنفولانزا.

در پاسخ به این که مطالعه و دیگران مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از تغییر چگونه آن را تعریف خطر عفونت برای آمریکایی ها. آژانس جدید هدایت هدفمند افرادی که هیچ نشانه ای ندارند اما در معرض دیگران شناخته شده و یا مشکوک به عفونت. این اصل می گوید که هر کسی ممکن است یک حامل چه که فرد دارای علائم یا نه.

یافته های پیچیده تلاش برای به دست آوردن کنترل این بیماری همه گیر و تقویت اهمیت اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات طراحی شده برای جلوگیری از گسترش ،

“شما باید واقعا فعال مورد کاهش تماس بین افرادی که به نظر می رسد کاملا سالم گفت:” لورن Ancel Meyers, یک دانشگاه تگزاس در آستین محقق است که مورد مطالعه قرار coronavirus انتقال در کشورهای مختلف است.

جدیدترین تحقیقات منتشر شده آنلاین توسط CDC. آن را با تمرکز بر 243 مورد از coronavirus گزارش در سنگاپور از اواسط ژانویه تا اواسط مارس از جمله 157 عفونت در میان مردم که تا به حال سفر به تازگی. دانشمندان دریافتند که به اصطلاح قبل از علامت مردم باعث عفونت در هفت خوشه های مختلف از بیماری های حسابداری برای حدود 6 درصد از محلی به دست آورد موارد است.

یکی از این عفونت ها به خصوص قابل توجه است. 52 سال است عفونت در ارتباط بود به نشستن در یک صندلی در یک کلیسا بود که اشغال شده است در روز قبل از آن توسط دو گردشگر که نشان داد هیچ نشانه ای ندارند اما بعد از آن بیمار محققان گفت: پس از بررسی بسته-دوربین مدار ضبط شده از خدمات کلیسا.

یک مطالعه قبلی است که با تمرکز بر چین که در آن ویروس برای اولین بار شناسایی شده نشان می دهد که بیش از 10 درصد از انتقال بودند از افرادی که آلوده بودند اما در عین حال احساس بیمار.

به ظاهر افراد سالم که می تواند انتقال ویروس اعتقاد به سقوط به سه دسته: pre-علامتی که نمی باید علائم زمانی که آنها به گسترش است اما توسعه بیماری چند روز بعد; بدون علامت که هرگز توسعه علائم و پست-علامتی که بیمار و بهبود می یابند اما مسری باقی می ماند. سنگاپور و چین بررسیهای انجام شده در قبل از علامت عفونت.

هنوز مشخص نیست که چگونه بسیاری از عفونت های جدید ناشی از هر نوع بالقوه پخش گفت: Meyers بود که نه درگیر در سنگاپور بررسی شد اما بخشی از یکی زودتر متمرکز در چین است.

CDC مقامات می گویند آنها شده اند تحقیق بدون علامت و قبل از علامت عفونت اما مطالعات کامل نیست.

در مصاحبه روز شنبه با یک ایستگاه رادیویی در آتلانتا CDC مدیر دکتر رابرت Redfield ذکر شده برآورد که 25 درصد از افراد آلوده ممکن است بدون علامت باشد. هنوز روشن نیست که آنچه که برآورد شده بود بر اساس, و یا اگر آن را شامل افرادی که قبل از علامت یا بعد از علامت. AP درخواست اطلاعات بیشتر از CDC اما آژانس ارائه نکردند آن جزئیات.

Redfield نظر بود که در پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا این سازمان می گذرد را توصیه می کنند که افرادی که به نظر می رسد سالم پوشیدن ماسک یا پوشش صورت زمانی که آنها بیرون بروید. او گفت: آژانس در حال بررسی آن ارشاد به دنبال تحقیق در سنگاپور, چین و جاهای دیگر در آن تصمیم گیری.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom این هفته گفت: برنامه ریزی برای اعلام دولت جدید, دستورالعمل پوشیدن ماسک.

پوشیدن روسری یا bandanas بیش از بینی و دهان است که “لزوما رفتن به محافظت از شما, اما اگر شما در حال حمل این بیماری ممکن است کاهش مقدار شما انتقال گفت:” کارل Bergstrom یک دانشگاه واشنگتن تکاملی زیست شناس که مطالعات در حال ظهور بیماری های عفونی.

در آغازین سال از این بیماری همه گیر بهداشت مقامات بر اساس پاسخ های خود بر این باور است که بسیاری از گسترش آمد از افرادی که عطسه یا سرفه قطرات که شامل ویروس.

نوع دیگری از coronavirus باعث مرگبار سندرم حاد تنفسی یا سارس بود که برای اولین بار شناسایی شده در آسیا در سال 2003 و باعث ترسناک اما نسبتا کوتاه مدت بین المللی شیوع است که هرگز گسترش به طور گسترده ای به عنوان ویروس جدید.

اگر چه برخی از عفونت بدون علامت کشف شد, none داشت و به گسترش این بیماری است. زیرا علامتی مردم پخش مقامات بهداشتی می تواند بر روی آنها تمرکز برای دیدن شیوع اتفاق می افتد و می تواند بهتر جداسازی افراد آلوده و جلوگیری از گسترش.

“این بسیار آسان تر” به حاوی Bergstrom گفت. با جدید کروناویروس “ما به وضوح باید بدون علامت و قبل از علامت انتقال,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>