بیشتر شواهد پدیدار چرا coronavirus بدتر از آنفولانزا

محققان که به بررسی ریه ها از بیماران کشته covid-19 شواهدی وجود دارد که این حملات به دیواره رگ های خونی وجود دارد یک تفاوت مهم را از ریه ها از افرادی که در اثر آنفولانزا با توجه به گزارش منتشر شده روز شنبه در مجله پزشکی نیوانگلند.

بخش های مهم از ریه ها از بیماران آلوده رمان coronavirus نیز رنج می برد بسیاری از میکروسکوپی خون لخته شده و به نظر می رسد برای پاسخ به این حمله توسط کوچک در حال رشد رگ های خونی جدید محققان گزارش شده است.

مشاهدات در تعداد کمی از autopsied ریه پایه گزارش از پزشکان درمان covid-19 بيمار. پزشکان به توصیف گسترده و آسیب به عروق خونی و وجود لخته شدن خون است که نمی توان انتظار داشت در یک بیماری تنفسی است.

“چه چیزی متفاوت در مورد covid-19 توسط ریه ها دریافت نمی سفت و یا مجروح و یا نابود قبل از وجود هیپوکسی,” اصطلاح پزشکی برای محرومیت از اکسیژن گفت: Steven Mentzer استاد جراحی در دانشکده پزشکی هاروارد و بخشی از تیم است که نوشت: این گزارش. “به هر دلیل وجود دارد عروقی فاز” در علاوه بر این به آسیب بیشتر معمولا همراه با بیماری های ویروسی مانند آنفولانزا, او گفت:.

تیم تحقیقاتی در مقایسه با هفت ریه ها از بیمارانی که در اثر covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس با بافت ریه از هفت بیمارانی که در اثر ذات الریه ناشی از آنفولانزا. آنها همچنین به بررسی 10 ریه اهدایی برای پیوند اما استفاده نمی شود. ریه ها به دست آورد در اروپا از لحاظ سن و جنس است.

آنها به نظر نمی آید در رگ های خونی در اندام ها مانند کلیه ها و قلب که در آن محققان دیگر توصیف کرده اند پیدا کردن از حملات ویروس ها و غیر منتظره لخته شدن خون.

در بزرگتر خونی از ریه ها تعدادی از لخته شدن خون مشابه بود در میان covid-19 و آنفولانزا بیماران محققان نوشت. اما در covid-19 بیماران آنها را در بر داشت و نه بار به عنوان بسیاری از میکرو لخته در کوچک مویرگ های کوچک کیسه هوا است که اجازه می دهد تا اکسیژن به جریان خون منتقل می کند و دی اکسید کربن به حرکت می کند. این ویروس ممکن است آسیب دیده اند و دیوار از کسانی که مویرگ ها و مسدود جنبش از کسانی که گازهای محققان نوشت.

آنها همچنین دریافتند ملتهب و آسیب دیده سلول ها در دیواره عروق خونی در covid-19 بيمار.

بیشتر تعجب آور بود شواهدی وجود دارد که ریه های مردم حمله توسط SARS-CoV-2 ویروس رشد عروق خونی جدید است.

“ریه ها از بيماران مبتلا به covid-19 معنیداری جدید کشتی رشد” کشف محققان به عنوان “غیر منتظره.” در یک مصاحبه Mentzer این باورند که ممکن است تلاش توسط ریه ها به تصویب اکسیژن بیشتری به هيپوکسيک بافت.

“که ممکن است یکی از چیزهایی است که مردم بهتر است,” او گفت:.

محققان با نگاه به صورت ژنتیکی و تفاوت های دیگر که ممکن است کمک به پیش بینی است که در بیشتر مستعد ابتلا به بیماری های شدید از ویروس اما هیچ پیدا نیست در کوچک خود نمونه است. تا کنون در همه گیر covid-19 آمار گروه های خاص از جمله افراد مسن آمریکایی های آفریقایی تبار و افراد با بیماری های زمینه ای مانند دیابت و سخت ترین.

“بیمارانی که فراموش نسبتا خوبی را صرفا یک بیماری تنفسی و بیماران که مشکل باید یک عروقی جزء و همچنین” Mentzer گفت. اما تلاش برای تعیین و یا توضیح دهید که سقوط خواهد کرد به هر گروه را نمی panned, او گفت:.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de