بیشتر doubleheaders? گرم-آب و هوا سایت ؟ بیس بال و وزن گزینه های برای محور های نجومی

ققنوس — آن بوده است یکی دیگر از ایده آل هفته مارس آب و هوا در مرکزی آریزونا با اوج در 70s و مقدار زیادی از نور خورشید.

ایده آل برای یک روز افتتاحیه بازی بیس بال بین آریزونا دایاموند بکس و آتلانتا بریوز نیست که اتفاق می افتد به عنوان برنامه ریزی شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

که واقعیت بود کاملا آشکار در روز پنج شنبه به عنوان نزدیک به ترک تعقیب میدان نشسته در سکوت عجیب و غریب.

اما آب و هوای دلپذیر شد همچنین یک یادآوری از آنچه می تواند رخ دهد هنگامی که و اگر این بازی ها را از سر گرفت.

پس از همه, آن را بسیار شبیه به آنچه در نوامبر یا دسامبر حتی بیس بال احساس بود در این بخش از جهان است.

در وارونه جهان از لیگ اصلی بیس بال است که در برگزاری حداقل تا اواسط ماه مه و کاملا احتمالا دیگر به عنوان جهانی مبارزه با کروناویروس گسترش — فقط در مورد هر چیزی ممکن است اگر 2020 فصل تا کنون آغاز می شود.

“هر سال شما امیدواریم که به میزبانی جمعیت سری” آریزونا مالک کن Kendrick گفت: در اوایل این ماه هنگامی که بحث در مورد گزینه های برای به عقب رانده فصل از جمله خنثی سایت در پلی آف.

“شاید ما باید کمی لبه در که اتفاق می افتد,” او گفت:.

نظر خود را به خود جلب کرد چند می خندد و Kendrick خندیدی اما او اضافه کرد که او در تلاش برای ساختن جوک در مورد یک وضعیت جدی مانند coronavirus گسترش یافته است. در حالی که خنثی-سایت جهان سری به نظر می رسد کمی دور از ذهن اینها زمان های عجیب و غریب و ورزش باید تنظیم آن را به عنوان ارقام از چه فصل ممکن است تبدیل به.

“هنوز هم وجود دارد بسیاری از ناشناختهها و رهبری ما تیم در حال کار خستگی ناپذیر برای مطمئن شوید که ما در سازمان این است که دست زدن به این وضعیت بهترین ما می توانیم” واشنگتن GM Mike Rizzo گفت. “این بسیار سیال وضعیت و این چیزی است که در مدیر دستی است.”

در حالی که هیچ کس نمی داند دقیقا چه اتفاقی می افتد در اینجا چند گزینه اگر بازی را می توان:

بیایید بازی دو

آن را سخت به تصور تیم بازی سنتی 162-بازی فصل اگر بازی را شروع نمی تا اواسط تابستان است. اما یکی از راه های فشار در عمل خواهد بود رجعت گزینه: برنامه ریزی doubleheaders.

Doubleheaders شد یک بار به طور منظم بخشی از MLB برنامه اما باید بیشتر پژمرده غیر از آرایش بازی با توجه به آب و هوا. 2020 فصل می تواند متفاوت با تیم هشت یا حتی نه بازی در یک هفته.

در صورتی که در این مورد وجود دارد خواهد بود صحبت از گسترش فهرست اسامی برای کمک به نگه داشتن بازیکنان به خصوص کوزه — از گرفتن overworked. MLB در حال حاضر تغییر قوانین اجازه می دهد تا 26 بازیکن در فعال فهرست این فصل و این تعداد می تواند پرش به 28 یا حتی 30 در شیر تغلیظ شده وضعیت.

دوقلوها پارچ تیلور راجرز گفت: تیم ها و بازیکنان می خواهم به بازی به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان امکان پذیر است.

“آن را در بهترین منافع برای انجام این کار است و آن را در طرفداران بهترین بهره” راجرز گفت. “من فکر می کنم هر چیزی که ما با هم می توانید برای دریافت بیشتر بازی ها در همه حال رفتن به برنده شدن در آن حساب.”

زمان گذشته

بیس بال ساخته شده است برنامه تنظیمات در پرواز قبل از. نزدیک به 40 سال پیش وجود اعتصاب در وسط 1981 فصل است که محو بازی برای نزدیک به دو ماه از فصل شناخته شده برای فرناندو Valenzuela الکتریکی rookie فصل و داجرز ” جهانی شدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>