بیشتر پرونده های جنایی به رزومه عنوان بازگشایی پیشرفت محلی برای سیستم عدالت

نه اضافی دادگاه در Sonoma County Superior Court خواهد شد برای باز کردن پرونده کیفری دوشنبه, بزرگترین سرگیری قضایی عملیات پس از پناهگاه های محلی-در-محل سفارشات محدود اکثر جلسات و قطع دسترسی عمومی به سیستم قضایی در اواسط ماه مارس.

گسترش اجازه خواهد داد که قضات به گوش تعداد بیشتری و انواع پرونده های جنایی است که به تعویق افتاد برای محدود کردن تعداد زیادی از مردم ظاهر می شود قبل از قضات و دفع بالقوه coronavirus انتقال است. کسانی که بدون رسمی دادگاه کسب و کار از جمله بستگان و دوستان از متهمان هنوز هم می خواهد منع ورود.

رسیدگی به از سرگیری دوشنبه عبارتند از صدور حکم و arraignments جلسات عمومی و بزه آیتم های تقویم برای متهمان در زندان, Sonoma County Superior Court اجرایی Arlene Junior گفت.

حدود 400 مورد خواهد بود در تقویم دادستان منطقه جیل Ravitch گفت. که در مقایسه با حدود 1000 نفر در روز به طور متوسط.

تحت قوانین دادگاه رفتن به اثر به دادگاه باز می شود صبح دوشنبه متهمان وکلای پرسنل اجرای قانون اساسی و دادگاه کارکنان نیاز به تصویب سلامت غربالگری قبل از اینکه اجازه داخل خانه.

اعضای عمومی بدون دادگاه یا دادگاه کسب و کار است که می تواند به صورت آنلاین تکمیل مانند پرداخت یک ترافیک بلیط اجازه داده نخواهد شد در تاریخ گفت.

“از ورود به خروج از آن خواهد شد به طور چشمگیری متفاوت,” او گفت:.

دیجیتال صف سیستم کمک خواهد کرد که کارکنان کنترل تعدادی از متهمان در داخل دادگاه از طریق متن اطلاع رسانی و هشدار به آنها را زمانی که آنها ممکن است ادامه در داخل.

دادگاه راه اندازی نرم افزار تلفن است که پیگیری جلسات و متهمان اجازه می دهد متهمان برای بررسی و سپس به وسایل نقلیه خود و مطلع می شود زمانی که شنوایی خود را نزدیک است Ravitch گفت.

“اگر آنها لازم نیست که یک گوشی دادگاه wranglers بروید و آنها را پیدا کنید,” او گفت:.

اجتماعی فاصله و پوشش مورد نیاز خواهد بود در داخل خانه در همه زمان ها در دادگاه جنایی در 600 اداره درایو و دادگاه مدنی خاموش کلیولند خیابان.

امنیت نمایش از مردم از ورود به ساختمان به شمار می رود آهسته تر از حد معمول به موقف اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

کارکنان را محدود می کند تعداد زیادی از مردم در هر دادگاه و همچنین, و مردم را نمی خواهد اجازه داده می شود به جمع آوری در گروه های در حالی که در داخل ساختمان.

اکثر دادستان ادامه خواهد داد به نظر می رسد از راه دور Ravitch گفت: اگر چه یک دادستان را در هر دادگاه برای اطمینان از جلسات هموار و دیگر موجود در زوم.

وکلای مدافع می تواند ملاقات از راه دور با مشتریان و اگر آنها را انتخاب کنید Ravitch گفت: اگر چه از وکلای مدافع عمومی خواهد بود در دادگاه.

بازگشایی اضافی دادگاه می آید به عنوان یک 90-بعد از فرمت کالیفرنیا رئیس دادگستری تنی Cantil-Sakauye برای زمانی که پرونده های جنایی آورده شود باید قبل از هیئت منصفه اینچ نزدیک به زمان بندی از تاریخ گفت.

هیات داوران انتخاب نیز به تعویق افتاده است هر چند دادگاه کارکنان امید به از سرگیری این روند به عنوان اوایل به عنوان در اواسط ماه جولای.

دادگاه امکانات, اما آنها اجازه نمی دهد برای صدها نفر از افرادی که به نام برای هیئت داوران انتخاب و به جمع آوری در یک بار در حالی که حفظ اجتماعی فاصله عمده موانع Junior گفت.

دادگاه کارکنان eyeing مکانهای دیگر در جامعه است که ممکن است کمک به جای تعداد زیادی از مردم مورد نیاز است برای داوران انتخاب شده است.

هفت نفر از نه دادگاه افتتاحیه در روز دوشنبه خواهد بود در اصلی دادگاه در دولت درایو در حالی که دو نفر دیگر از دادگاه در امپراتوری کالج ضمیمه که به طور معمول دسته پرونده های مدنی برگزار خواهد شد متهمان با تخطی از قانون جنایی مسائل Junior گفت.

پرونده های مدنی که بیشتر انعطاف پذیر زمانبندی برای زمانی که آنها باید به دادگاه می تواند شروع به عنوان به زودی به عنوان اوت او اضافه شده است.

Ravitch گفت: تعداد موارد است که ساخته شده است تا در طی 10 هفته را تشویق مورد قطعنامه موافقت نامه های بین وکلای مدافع.

“دادگاه به ما گفت اگر یک مورد آماده نیست و یا نمی حل و فصل آن می تواند ادامه داد: یکی دیگر از 30 روز. بنابراین انگیزه ای است برای حل و فصل این موارد,” او گفت:. “اما ما در حال رفتن به دور فروشگاه. من تا به حال یک وکیل نشست زوم جمعه. من به آنها گفتم به فکر می کنم در مورد مسئولیت پذیری و حفاظت از قربانی و حفاظت از جامعه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>