بیشتر در مبارزه با قدرت عازم اقیانوس آرام چین به عنوان تهدید یک نگرانی

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

تعداد بیشتری از نیروهای رزمی هستند به سمت اقیانوس آرام به عنوان قانونگذاران و مقامات نظامی به طور فزاینده تمرکز بر تهدید است که چین به برتری ایالات متحده را حفظ کرده است در منطقه پس از پایان جنگ جهانی دوم است.

تایوان استقلال از چین یکی از نگرانی است. تایوانی وزیر دفاع ین Teh-fa گفت: در اوایل این ماه که نظامی بود “هنوز هم به دنبال فرصت” برای شرکت در این سال حاشیه اقیانوس آرام, دریایی, تمرین کردن, هاوایی, تایوان خبر داد.

اما یک مقام آمریکایی تایید تایوان بوده است نه دعوت به اوت RIMPAC دریل.

نیروهای مسلح سنا رئیس کمیته جیم Inhofe یک اوکلاهما جمهوری خواه و رود آیلند جک رید کمیته رتبه بندی دموکرات گفت: آنها قصد ایجاد یک “اقیانوس آرام بازدارندگی ابتکار” در دفاع ملی مجوز عمل برای سال مالی 2021.

در این مرحله می آید به عنوان تقسیم و رشد می کند بین ایالات متحده و چین بیش از این افزایش قدرت را توسعه طلبی.

چین “غیرقانونی ادعا در قلمرو اقیانوس آرام تهدید آزادی ناوبری و تجارت بین المللی و آنها را شکست کلمه خود را به جهان در تضمین استقلال از هنگ کنگ” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت.

شورای روابط خارجی در عین حال گفت: خطر یک رویارویی نظامی در دریای چین جنوبی “می تواند افزایش قابل توجهی در 18 ماه آینده” اگر این روابط همچنان رو به وخامت گذاشته به عنوان یک نتیجه از تجارت و جدید کروناویروس اختلافات.

“اعتبار آمریکا بازدارندگی مبتنی بر ساده پایه و اساس است. امریکا مانع از جنگ با متقاعد کردن آن دشمنان آنها نمی توانند برنده” Inhofe و نی گفت: در پنج قطعه نظر در جنگ با سنگ های امنیت ملی پلت فرم.

“در حال حاضر در هند
اقیانوس آرام است که پایه و اساس بازدارندگی فاسد شده است به عنوان یک به طور فزاینده تهاجمی چین همچنان جامع نظامی نوسازی” جفت نوشت.

این طرح در نظر گرفته شده است به منظور افزایش بودجه نظارت و تمرکز منابع بر روی کلید قابلیت های نظامی برای جلوگیری از چین است.

“سرمایه گذاری در تئاتر, موشک, دفاع, اعزامی فرودگاه و زیرساخت های بندر سوخت و مهمات سازی و دیگر مناطق کلیدی خواهد بود برای آمریکا در آینده نیروی استقرار در هند و اقیانوس آرام” به قانونگذاران گفت. “به عنوان یک مثال مهم نیست که چگونه بسیاری از F-35s نظامی اقدام به خرید اگر تعداد بسیار کمی هستند مستقر در منطقه اولیه خود را پایگاه های کمی و دفاع در برابر موشک های چینی آنها ندارد و ثانویه فرودگاه ها به کار گیرند و از آنها می تواند دسترسی به prepositioned سهام از سوخت و مهمات و یا آنها را نمی توان تعمیر در تئاتر است.”

Adm. فیل Davidson سر از ایالات متحده Indo-Pacific Command در اردوگاه H. M. Smith قبلا ارسال شده 20 میلیارد دلار درخواست کنگره برای دفاع اضافه شده پیشرفت از طریق 2026.

“بدون یک مدرک معتبر و قانع کننده معمولی بازدارنده چین و روسیه خواهد بود جسارت به اقدام در منطقه را جایگزین منافع ایالات متحده” Davidson گفت: در “دست آوردن مزیت” گزارش.

“من بزرگتر تعهد در منطقه” ژنرال جیمز C. McConville ارتش رئیس ستاد در اخیر مجازی هند
اقیانوس آرام Landpower کنفرانس سال 2020 است.

در تنگه تایوان و جنوب دریای چین, “تنش در حال افزایش است. چین قلدری را تشدید کرده در سال گذشته گفت:” کارل شوستر هاوایی و اقیانوس آرام استاد دانشگاه و بازنشسته نیروی دریایی کاپیتان.

ژنرال لی Zuocheng ارشد از افراد ارتش آزادی بخش مشترک کارکنان اداره روز پنجشنبه گفت که “اگر این امکان برای اتحاد مجدد صلح آمیز” با تایوان را از دست داده است چین را “تمام اقدامات لازم را به قاطعانه سر و صدا” تجزیه طلب اقدامات آژانس خبری رویترز گزارش داد.

“ما قول می دهم به کنار گذاشتن استفاده از نیروی ذخیره این گزینه را به تمام اقدامات لازم برای ایجاد ثبات و کنترل اوضاع در تنگه تایوان” لی گفت.

شوستر گفت: دعوت از تایوان برای شرکت در RIMPAC را از دیگر شرکت کنندگان خارجی “در وضعیت بسیار ناگوار vis-a-vis چین است.”

“چین احساسی می شود اگر کسی در تعامل با تایوان در هر نوع رسمی اساس” شوستر گفت.

چین به شدت اعتراض هر تایوان دخالت در RIMPAC و امر بالقوه را اقتصادی و دیپلماتیک و یا قلدری علیه دیگر کشورهای شرکت کننده است.

“ما متعهد به ادامه اجرای تایوان روابط عمل می کنند و کمک به تایوان برای ایجاد تغییرات مورد نیاز برای اطمینان از آن است که بهترین postured به دفاع از خود و کمک به صلح و ثبات در هند
اقیانوس آرام” سرهنگ جیمز آدامز سخنگوی ایالات متحده ناوگان اقیانوس آرام در بیانیه ای گفت:.

او اشاره کرد که در تایوان است قبلا مشاهده شده و یا شرکت در RIMPAC.

“با این حال ما همچنان به کار با همه کسانی که واقعا حمایتی از باز و آزاد اقیانوس هند و آرام و برای پیدا کردن فرصت های بیشتر به منظور افزایش توانایی های ما و کسانی هم که نسبت به هدف” آدامز گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de