استرالیا بیشتر در کشتی کروز ویروس

گرگ Roberts, Rebecca Gredley و کاترین BerminghamAAP

The latest evacuees from Wuhan, China, are in quarantine at a former workers camp near Darwin.
آیکون دوربینآخرین evacuees از ووهان چین در قرنطینه در سابق کارگران اردوگاه در نزدیکی داروین.

چهار استرالیایی در میان بیش از 60 تازگی تایید coronavirus موارد داخل قرنطینه کروز کشتی لنگر انداخت در یوکوهاما مقامات ژاپنی تایید کرده اند.

جدید استرالیا موارد روی الماس شاهزاده در علاوه بر این به هفت قبلا اعلام شده به عنوان داشتن بیماری آوردن تعداد کل تایید استرالیایی موارد در هیئت مدیره به 11.

الماس شاهزاده خانم همچنان در قرنطینه یوکوهاما در ژاپن با 3700 نفر در هیئت مدیره از جمله بیش از 200 استرالیایی که به خوبی.

وزارت امور خارجه و تجارت گفت: بخش ضروری و به دنبال مشاوره از مقامات ژاپنی در موارد جدید در میان استرالیایی ها در کشتی.

در درون هیچ یک از 266 نفر در قرنطینه پس از تخلیه از coronavirus کانون در چین نشان داده اند هیچ نشانه ای از عفونت تنفسی پزشکی, مقامات می گویند که.

پنج نفر از 15 تایید استرالیا موارد coronavirus شده اند پاک دولت می گوید آن را به عنوان اطمینان کسانی که زندگی در نزدیکی داروین تخلیه مرکز که آنها در معرض خطر هستند.

اعلام هفته گذشته که استرالیایی ها خواهد بود قرنطینه در یک معدن متروکه در نزدیکی روستای داروین موجب خشم میان پدر و مادر محلی با آسمان قرار دارد کمتر از یک کیلومتر از چوپان خوب, کالج لوتری در هوارد چشمه.

در حالی که یک مادر می گفت: او را نگه داشتن پسر نوجوان در خانه برای حداقل 14 روز از قرنطینه استرالیا معاون افسر ارشد پزشکی Paul Kelly گفت: اگر او تا به حال کودکان در مدرسه “من هیچ تردیدی در من بچه ها رفتن به مدرسه است.”

قلمرو شمالی اقدام رئیس بهداشت افسر دایان استیونز گفت در مدرسه در روز دوشنبه به اطمینان پدر و مادر و گفت: وجود دارد بسیاری از اطلاعات غلط.

که شامل گزارش در چین که این ویروس می تواند گسترش هوابرد انتقال که موجب ترس دانش آموزان می تواند در نهایت ابتلا به آن از پشه ها.

“ما بررسی کرده اند که در سطح ملی ما رسیده اند به مقامات چینی و این یک سوء استفاده از کلمه هوابرد,” او گفت.

“شده است وجود دارد هیچ شواهدی از عفونت در میان هر یک از این گروه های در اینجا و یا در جزیره کریسمس که تقریبا در نیمه راه خود را از طریق دوره قرنطینه

“این است که قطعا یک قطره برن بیماری است. اگر من در عرض یک متری و من عطسه و سرفه بر شما و من رمان coronavirus و سپس شما را در معرض خطر آلوده شدن.”

ماسک صورت کمک به جلوگیری از عفونت قطره, او گفت:.

پروفسور استفن گفت: باعث تاسف جامعه و مدرسه بودند مشورت در مورد quarantining اما گفت: تصمیم گیری در نبود ماسک صورت اگر آن را تهدید کسی را به ایمنی.

یک دختر مظنون به داشتن coronavirus مراتب بیشتر از راه دور جزیره کریسمس که در آن قبلی planeload از استرالیا فرستاده شد و در هفته گذشته نیز آزمایش منفی است.

Evacuees از جمله 92, کودکان در Manigurr-ma روستا در هوارد چشمه خسته شده بودند اما در روحیه خوبی گفت: ابیگیل countryside learning, یک مدیر ملی مراقبت ويژه و تروما مرکز پاسخگویی.

آنها دریافت روزانه چک های بهداشتی بوده و از هم جدا را به گروه های کوچک تر برای جلوگیری از گسترش ویروس اگر کسی آن را, او گفت:.

“بچه ها فوق العاده هیجان زده به خانه در استرالیا در خاک وجود دارد تکرار شده است thankyous برای آوردن مردم در خانه است که دوست داشتنی برای شنیدن” او گفت:.

تعداد موارد در سراسر جهان رسیده است بیش از 40,500 در حالی که بیش از 900 نفر کشته شده اند از این ویروس عمدتا در ووهان که در آن شیوع آغاز شد.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>