بیشتر آمریکایی ها فرار چین coronavirus منطقه قرنطینه در کالیفرنیا

سن دیگو >> حدود 350 آمریکایی ها در حال فرار از این ویروس در منطقه در چین بودند که نمایش امروز در دو کالیفرنیا پایگاه های نظامی که در آن آنها خواهد بود قرنطینه برای 14 روز.

دو جت وارد قبل از طلوع آفتاب در پایگاه نیروی هوایی تراویس در شمال شرقی سان فرانسیسکو. مقامات گفت: 178 نفر از مسافران را صرف دو هفته آینده در یک هتل بر این اساس در حالی که دیگران منتقل شدند ساعت بعد به Marine Corps Air Station میرامار در نزدیکی سن دیگو.

مهمانان و کارکنان در هتل در Travis منتقل شدند جلوتر از هواپیما’ ورود ویژگی های Sgt. Traci کلر گفت. آمریکایی ها تخلیه شدند از چین در شهر ووهان است که در مرکز جدید شیوع ویروس.

Evacuees در محدوده سنی کمتر از 2 به بیش از 65.

بسیاری از آنها شهروندان آمریکایی که یا در سفر و یا زندگی در هوبئی استان که در ووهان است و این استان برای ماه ها یا سال گفت: دکتر هنری Walke از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

یک کودک در پرواز بود و تب شد و در حال ارزیابی در شمال کالیفرنیا بیمارستان.

آنها را به سلامت دریافت ارزیابی برای بررسی علائم ویروس و درجه حرارت خود را گرفته و دو بار در روز. آنها را محدود به اتاق خود را, اما هر واحد خانواده گفته شد به اقامت 6 فوت دور از خانواده های دیگر همراه با سایر اقدامات احتیاطی.

“ما نمی خواهیم بچه ها برای به اشتراک گذاشتن اسباب بازی بین خانواده” Walke گفت.

دیگر هواپیمای حامل آمریکایی ها از ووهان خواهد رسید پنج شنبه در لککلند ایر فورس بس در سن آنتونیو تگزاس و Eppley فرودگاه در اوماها نبراسکا که در آن آنها را تهدید و مراکز کنترل بیماری گفت.

یکی از هواپیماها به سمت چپ تراویس پایگاه نیروی هوایی بعد از امروز و در زمان حدود 170 آمریکایی ها به میرامار که در آن کسانی که مردم را نیز قرنطینه برای 14 روز گفت: دکتر کریستوفر برادن از مراکز کنترل بیماری.

“آنها خوشحال و رها به عقب در ایالات متحده” برادن گفت: در یک بعد از ظهر در کنفرانس خبری در سان Diego. مسافران خواهد بود به نمایش در آمد قبل از حل و فصل آنها در در پایگاه.

همچنین امروز مقامات بهداشتی در آمریکا آغاز شده حمل و نقل تشخیصی کیت های آزمایش به آزمایشگاه در ایالات متحده و خارج از کشور. با شروع هفته آینده برای تست این ویروس انجام خواهد شد و نزدیک به بیماران به جای اینکه در مرکز کنترل بیماری ها در آزمایشگاه در آتلانتا و ایالات متحده آغاز خواهد شد برای برقراری ارتباط نتایج آزمایش ، این مرکز قصد دارد برای به روز رسانی ایالات متحده در مورد تعداد سه بار در هر هفته در وب سایت خود را.

“در حال حاضر زمان برای عمل می کنند بنابراین ما می تواند مقدمه ای و تاثیر این ویروس در ایالات متحده گفت:” دکتر نانسی r. schultze ، از مرکز. “این آغاز چه چیزی می تواند یک پاسخ است.”

آمریکایی ها تخلیه شدند یک هفته پس از دیگری جت با 195 آمریکا evacuees از ووهان وارد پایگاه هوایی رزرو مارس در جنوب کالیفرنیا جایی که آنها باقی می ماند تحت قرنطینه.

این ویروس جدید است که یک عضو از خانواده کروناویروس که پسر عموی نزدیک به سارس و MERS ویروس ها است که باعث شیوع بیماری در گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>