بیشتر $1,200 محرک چک در راه هستند. در اینجا تاریخ های کلیدی برای مجموعه بعدی از پرداخت

راج گوپتا از مریلند گفت که پس از تلاش های مکرر با کمک او و بزرگسالان دختر و پسر قادر به خود را وارد کنید بانک اطلاعات. “یکی از دلایل که چرا آنها ترجیح می دهند از ورود مستقیم سپرده ASAP به پیشدستی دریافت و بررسی کنید که خرس مغلوب ساختن پیشی جستن نام” او گفت:.

حتی با به روز رسانی شما ممکن است هنوز هم یک اطلاع رسانی است که می گوید: “وضعیت پرداخت در دسترس نیست.”

اگر شما هنوز هم در انتظار خود محرک پولی در اینجا این است که یک برآورد زمانی که بیشتر پرداخت تحویل داده خواهد شد.

– امنیت اجتماعی بازمانده و از کار افتادگی غیر filers را ببینید اقتصادی پرداخت در حساب های بانکی خود را توسط مارس 29 به گفته یک سخنگوی وزارت خزانه داری.

– SSI غیر filers باید شروع به دیدن پرداخت در اوایل ممکن است.

– جانبازان دریافت کنندگان بهره مند شوند همچنین باید شروع به دریافت محرک های پرداخت در اوایل ممکن است یک سخنگوی وزارت خزانه داری گفت.

– در یک به روز رسانی نوشته شده در یکشنبه IRS گفت که اگر شما با موفقیت خود را وارد بانک اطلاعاتی “هر روز تا ظهر روز سه شنبه, تاریخ پرداخت خود را در دسترس خواهد بود ابتدا زیر پنج شنبه.” اگر شما از دست سهشنبه مهلت شما باید یک هفته دیگر صبر کنید برای دریافت یک تاریخ پرداخت. و یا اگر پرداخت خود را در حال حاضر پردازش شده است, شما می توانید بررسی کنید که می تواند تا 14 روز دریافت می کنند.

– اگر شما دریافت SSI یا امور جانبازان منافع و نمی اظهارنامه مالیاتی برای سال 2018 یا 2019 شما باید تا زمانی که ممکن است 5 تا از غیر filer ابزار در IRS سایت برای دریافت 500 دلار پرداخت به ازای هر فرزند زیر 17. اگر شما هنوز مهلت برای ثبت نام فرزندان شما هنوز هم خود را دریافت کنید $1,200 پرداخت اما شما باید صبر کنید تا سال آینده به دریافت اضافی $500 هنگامی که شما یک فایل 2020 اظهارنامه مالیاتی.

مه 5 مهلت فقط قابل اعمال به شمسی و VA ذینفع که نیاز به اجازه IRS می دانم که آنها را وابستگان واجد شرایط برای $500. هیچ اقدام لازم است اگر شما نمی نیاز به ثبت نام یک وابسته است. خود محرک پرداخت خواهد شد به صورت خودکار ارسال می شود فقط به عنوان شما به طور معمول خود را دریافت مزایای واریز مستقیم, مستقیم اکسپرس کارت اعتباری و یا چک کنید.

امنیت اجتماعی و راه آهن بازنشستگی بهره مند است که همین حالا پرونده مالیاتی داده شد تا ظهر مارس 22 به ادعای اضافی 500 دلار پرداخت برای وابستگان زیر 17 سال – و یا در معرض خطر در انتظار تا سال آینده برای بودجه. IRS ارسال اخطار در مورد مهلت فقط دو روز و نیم قبل از مردم تا به حال به عمل می کنند. مگر اینکه این مهلت تمدید کسانی که از دست رفته قطع خواهد خود را دریافت محرک پرداخت 1200 دلار خواهد شد اما در حال حاضر باید صبر کنید تا سال آینده به جمع آوری اضافی $500 در هر کودک زمانی که آنها فایل خود را در سال 2020 اظهارنامه مالیاتی.

یک گروه دو حزبی از سناتورها که شامل سنسور. مگی حسن, D-N. H. و سوزان کالینز R-مین با ارسال نامه ای به وزارت خزانه داری و IRS در هفته گذشته شفاعت است که امنیت اجتماعی و راه آهن بازنشستگی بهره مند بود اجازه داد خود را به ثبت نام فرزندان خود در این سال است.

به “جدول زمانی کوتاه و محدود توسعه به روزترین خطر خروج بسیاری از این سود بی اطلاع از نیاز به اقدام فوری برای دریافت کامل مراقبت در عمل پرداخت در این سال” در این نامه گفت. “بیشتر تنها ارائه یک گزینه آنلاین ممکن است مانع برخی از افراد از ارائه اطلاعات مورد نیاز. آنلاین غیر filer پورتال ممکن است یک گزینه در دسترس برای کسانی که دسترسی به اینترنت ندارد در خانه های خود و در حال حاضر قادر به استفاده از کامپیوتر در مرکز جامعه محلی با توجه به اقدامات ایمنی در هنگام وقوع این بیماری همه گیر کوروناویروس.”

موج اول از پرداخت شامل افراد و زوج های که تا به حال ثبت شده یا یک سال 2018 یا 2019 فدرال بازگشت و دریافت بازپرداخت. مراقبت عمل می دهد وزیر خزانه داری مجوز به صورت الکترونیکی واریز محرک پرداخت به حساب مالیات دهندگان تا به حال تعیین شده برای واریز مستقیم از بازپرداخت مالیات بر Jan. 1, 2018.

اما IRS نمی تواند مستقیم سپرده به حساب های بانکی مورد استفاده قرار گیرد را الکترونیکی پرداخت مالیات حتی در صورتی که اطلاعات حساب شناخته شده است به آژانس با توجه به IRS سخنگوی اریک اسمیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>