مونتگمری فوتبال می رود برای دوقلو عناوین در روز شلوغ دبستان حذفی مسابقات

کرم در حال افزایش است به بالا در CIF شمال کالیفرنیا منطقه ای زمستان ورزشی پلی آف با دو محلی تیم های فوتبال و بسکتبال سه جوخه هنوز هم در حال اجرا برای postseason شکوه.

در ضمن بهار ورزشی در حال لگد زدن با بیس بال و سافت بال در حال انجام و پیگیری و زمینه هدف قرار دادن خاک با دیدار روز شنبه.

شنبه روز حساب را برای هر دو مونتگمری تیم فوتبال هستند که هر کشت دوم در بخش بازی خواهد کرد و در بعد از ظهر عنوان بازی.

در بسکتبال دو تیم بازی خواهد کرد در منطقه ای نیمه نهایی در عصر روز شنبه — دو رو خاموش در برابر یکدیگر — با طرح در هر منطقه ای نهایی و یا یک دولت عنوان بازی هفته آینده.

پنج تیم در حال نهایی آنهایی که در سمت چپ از اصلی 62 در سونوما دریاچه و شهرستان مندوسینو که برنده postseason اسکله در سواحل شمال بخش مسابقات.

مونتگمری را پسران شماره 2 در NorCal بخش من و 25-0-1 سفر به خانه از بالا به کشت یسوعیون (25-1-1) برای 3 p. m. بازی در کارمایکل.

هر دو تیم به ثمر رساند بالا قرار داده تا عالی دفاع و دروازه بان. مونتگمری را به ثمر رساند تا 116 اهداف (4.5 یک بازی) و مجاز فقط 13 در حالی که غارتگران به ثمر رساند 117 (4.3 در هر بازی) و مجاز فقط 11 گل.

در postseason وایکینگ ها را به ثمر رساند 21 اهداف و مجاز سه و یسوعیون 23 در مقابل چهار اگر چه غارتگران انباشت اشیاء بدست آمده در بخش حذفی, درب بازکن, فاتح Bear Creek 10-0.

Vikings مربی جان Schwan خواهد بود به دنبال شکاف خود را 90 برنده شدن در چهار سال گذشته و برای اولین بار NorCal منطقه ای عنوان شده است.

شماره 2 وایکینگ دختران میزبان تنها سونوما کانتی بازی در ساعت 4 بعد از ظهر شنبه در برابر شماره 8 Burlingame در بخش سوم منطقه ای قهرمانی.

وب کم, big tits, 14-4-6 ناراحتی بالا-کشت کوه مشاهده و شماره 5 Acalanes هر دو توسط 1-0 خطوط برای رسیدن به عنوان بازی.

وایکینگ 20-4 هستند به دنبال پایان دادن به این تازه بدوران رسیده Panthers’ title رویاها و بهبود خود به DII منطقه ای نیمه نهایی از دست دادن سال گذشته است. مربی پت مک دونالد باعث شده است تا تیم خود را برای فصل 19 یا بیشتر برنده هر سال از سال 2012.

این تیم داده شد یک در بزرگ اسکله در NorCals این سال در DIII بعد از ناراحتی از دست دادن در بخش 2 NCS نیمه نهایی بازی 4-0 به چهارم-کشت ماریا Carrillo که از دست پنج شنبه در آن NorCal نیمه نهایی.

Sonoma County بالاترین سطح تیم کاردینال نیومن بسکتبال, تیم ملی, چهره آن سخت ترین نبرد هنوز در به چالش کشیدن postseason با سفر به سن خوزه به دیدار شماره 1 اسقف اعظم Mitty در 5 p. m. روز شنبه.

تیم برنده این شهرستان اولین باز کردن بخش دانه از هر تیم پنجم و شکست No. 4 St. mary’s چهارشنبه 50-48 در دور یکی از CIF مسابقات قهرمانی کشور.

پیروزی شنبه ارسال خواهد کاردینالز به منطقه ای نهایی در روز سه شنبه با جایزه بزرگ دولت نهایی در 14 مارس در ساکرامنتو.

تحت مونیکا Mertle تنها مربی این برنامه تا به حال پس از دختران مدرسه کاتولیک Ursuline نقل مکان کرد و تحت نیومن چتر کاردینالز تا به حال موفقیت های شگفت انگیز زیر تا کنون-به چالش کشیدن فصل ها.

در سال 2016 آنها برنده بخش چهارم قهرمانی کشور و سال بعد شروع به پریدن کرد به باز کردن بخش. آنها مواجه Mitty که در آن سال از دست دادن 78-54 در NorCal نهایی. بازی روز شنبه خواهد بود که 29-3 کاردینالز فرصت به نوبه خود در اطراف در 24-3 پادشاهان.

کوچکترین مدارس هنوز هم در حال اجرا برای یک منطقه ای عنوان در بخش ششم. شماره 1 Laytonville بسکتبال دختران برگزار خواهد شد شماره 5 Calistoga در منطقه ای نیمه نهایی در 6 p. m. روز شنبه. برنده نقش منطقه ای عنوان در روز سه شنبه.

این 28-3 رزمندگان از دست رفته نیست پس از دو ماه دسامبر و مسابقات و برنده شدن خود گذشته 16 بازی. آنها رفت و 10-0 در شمال مرکزی لیگ سوم و برنده NCS D6 قهرمانی.

Calistoga رفت 7-0 در NCL IV و 25-4 به طور کلی. آنها از دست رفته در D6 NCS مسابقات نهایی به Laytonville, 57-40.

Akeela جیمز (22 امتیاز و یک بازی), Matiea تیلور (14 ppg) و آتنا شمال (11 ppg) نگاه منجر به رزمندگان.

فقط به عنوان ورزش های زمستانی در حال نوشتن نهایی خود را در فصل بهار ورزش در حال گرم شدن است. بیس بال و سافت بال تیم در سراسر منطقه یک تعداد انگشت شماری از nonleague بازی در زیر کمربند خود را در حال حاضر.

و میدانی آغاز و در روز شنبه با دیدار از این سال است.

دو دوجین مدارس و حدود 1,300 ورزشکاران به رقابت خواهند پرداخت گربه بزرگ دیدار با حوادث آغاز و در ساعت 9 صبح در سانتا رزا دبیرستان.

شما می توانید رسیدن به تحریریه لری A. کارتر در 707-521-5470 یا [email protected] در توییتر @loriacarter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de