مونتگمری دختران قطع برای رسیدن به NorCal فوتبال آخر

وایکینگ دختران به عقب نگاه را در خود NorCal مسابقات فوتبال برنده پنج شنبه شب و اعتبار خود را شجاع دفاع.

مونتگمری دبیرستان لبه گذشته برادران مسیحی دبیرستان از ساکرامنتو 2-1 در روز پنجشنبه بخش سوم نیمه نهایی با تشکر چشمگیر قفل پایین دفاعی تلاش توسط کل گروه.

پیروزی قرار می دهد مونتگمری در چهار بخش بازی قهرمانی برای یک شات در یک NorCal عنوان. مدرسه پسران تیم نیز بازی به صورت یک NorCal قهرمانی آن روز.

“آنها گل در آخرین دقیقه از بازی اما دفاع ما واقعا خوب بازی و کل ما پشت خط کردم player-of-the-بازی جایزه. دروازه بان ساخته شده چند خوب موجب صرفه جویی اما اساسا چهار خط واقعا برگزار شد و آنها در خلیج 79 دقیقه” Vikings مربی پت مک دونالد گفت.

پس از ناامید کننده از دست دادن به ماریا کاریلو در مرحله نیمه نهایی از سواحل شمال بخش تقسیم 2 مسابقات دوم-کشت وایکینگ ها (20-4, 10-2 شمال خلیج لیگ-بلوط بخش) دوباره در دور اول از NorCal منطقه ای مسابقات روز شنبه با تسلط 5-0 برنده بیش از بنوا مسیحی دبیرستان.

ششم-کشت شاهین نشان داد آنها بسیار سخت تر مخالفان از روز شنبه اول سوت و اگر چه وایکینگ ها ایجاد بسیاری از فرصت های جرم در این بازی همچنان بدون گل میدوی را از طریق نیمه اول.

با 14 ساعت در سمت چپ در اول مونتگمری در نهایت از طریق شکست به عنوان پائولا گومز توپ را به باز خالص کردن یک ضربه آزاد از Christina Cawood بود که رهبری را توسط بوستون Girman تندرست اطراف در جعبه قبل از فرود در مقابل گومز.

پس هدف برادران مسیحی’ دفاع محکم با وجود برخی از خوب جرم از مونتگمری است که نگهداری شاهین در انگشتان خود را. وایکینگ ها رفت و این نیمه با نتیجه 1-0 منجر شود.

“ما خسته همه خسته پس از گرفتن اولین هدف بود و این تفاوت بزرگ بود که ما رو به هدف دوم حق دور در نیمه دوم ما رو 2-0 و این بدیهی است که ساخته شده آن را دشوار است برای آنها را به بازگشت” مک دونالد گفت.

وایکینگ ها بیرون آمد تهاجمی در نیمه دوم و بلافاصله به ثمر رساند به عنوان Abria Brooker به طور مستقیم در مقابل خالص کردم سریع هدف و 2-0 منجر شود.

مونتگمری نگه داشته و فشار بر ادبانه و تشکر در بخشی به برخی تلاش های زیادی از بازیکنان مانند Micky روزنبام و گومز که در نگهداری اموال زنده و پیشرفته توپ با اراده است.

“آنها فقط به همه آنها در همه زمان ها. پائولا فقط کسی که جنگ و جنگ و دعوا و Micky فقط کسی که بسیار هوشمند است و فقط می توانید کنترل بازی و اعمال نیمه مانند یک مربی در این زمینه تا آنجا که در آن توپ باید به” مک دونالد گفت.

با کمتر از 15 دقیقه به سمت چپ مونتگمری متمرکز در طول زمان خود را در اختیار داشتن و تقویت آن فشار دفاعی برای سرکوب هر فرصت برای شاهین به نمره.

اما وایکینگ ها را نگه ندارد به جرم و اعمال فشار دفاعی باز شانس برای یک هدف در ضد حمله توسط بازیکنان مانند روزنبام و Brooker که در هر حال برخی از نزدیکی باعث می شود در اواخر بازی.

2-0 منجر شد به اندازه کافی برای مونتگمری به جایگزین کردن برخی از بهترین بازیکنان با وجود چرخش سریع وایکینگ ها روبرو خواهد شد زمانی که آنها به رقابت در مسابقات قهرمانی بازی در روز شنبه.

در وقت اضافی برادران مسیحی شد و در نهایت قادر به پاسخ به Lexi Rakela ارسال یک شات گذشته غواصی مونتگمری حافظ میشل Salas به قطع منجر به 2-1.

اما مونتگمری را قوی نگه دارید در طول بازی پرداخت کردن با پیروزی 2-1.

مونتگمری را در هشتم-کشت Burlingame در 4 بعد از ظهر شنبه در صفحه اصلی در بخش سوم قهرمانی بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de