مونتگمری دختران ضبط NorCal فوتبال تاج

پس از از دست دادن در سواحل شمال بخش نیمه نهایی در ماه فوریه مونتگمری دبیرستان دختران تیم فوتبال فقط به دنبال نگه داشتن آن در فصل زنده است.

وایکینگ ها بود که — و خیلی بیشتر.

دوم-کشت مونتگمری به پایان رسید و با شکوه اجرا از طریق NorCal منطقه ای پلی آف با این ادعا بخش سوم با عنوان 3-0 پیروزی بر Burlingame در آن زمینه در سانتا رزا شنبه.

از آنجا که ناراحت از دست دادن به ماریا کاریلو در NCS مسابقات وایکینگ ها (21-4, 10-2 شمال خلیج لیگ-بلوط بخش) شده اند در یک قطره اشک.

رتبه 15 در دولت و 42nd در سراسر کشور از ورود چهار عنوان بازی مونتگمری بود outscored مخالفان 7-1 در NorCal برگشتی.

NorCal قهرمانی است “واقعا برای ما مهم به عنوان سالمندان و واقعا هیجان انگیز” Vikings ارشد Micky روزنبام گفت.

“از زمانی که من دانشجوی سال اول تیم ما هدف همواره به نفع خود NCS لیگ و یا دولت است. آن را فقط یک پیروزی به رسمیت شناختن همه ما سخت کار می کنند و همه چیز را که پرداخت می شود و بدانید که هرگز.”

این Burlingame Panthers (14-5-6, 4-3-4 شبه جزیره ورزشی, لیگ خلیج بخش) وارد NorCal برگشتی به عنوان پایین ترین دانه در ردیف 8 اما تا به حال کشیده back-to-back عبادی برای رسیدن به عنوان بازی از جمله در برابر بخش سوم بالا دانه کوه مشاهده.

در اواخر نیمه دوم بازی روز شنبه وایکینگ ها’ کریستینا Cawood تحویل یک صلیب به Abria Brooker که ارسال توپ به گذشته دراز از Burlingame دروازه بان به افزایش مونتگمری را منجر به 3-0 تامین امنیت عنوان و پایان دادن به پلنگ’ ناراحت خط.

“کریستینا Cawood زدم یک توپ از یک ضربه آزاد شد و تندرست در اطراف و آن ظهور یک مدافع بود و او نوع ایستاده بر روی توپ. من پا در بین او و توپ و فقط شکست به پشت, خالص” Brooker گفت.

بازی آغاز شده و با وایکینگ ها کنترل داشتن و نگه داشتن حالت تهاجمی فشار بر Burlingame. مونتگمری در نهایت به ثمر رساند با 13 دقیقه و در نیمه اول به عنوان Brooker ارسال یک لمس عبور در اطراف یک مدافع به سرعت روزنبام که تحویل توپ رو به Panthers’ حافظ برای 1-0 شود در نیمه.

در نیمه دوم Montgomery آمد تهاجمی شروع و تا به حال چهار شات خوب تلاش در عرض چهار دقیقه.

شانزده دقیقه به نیمه Brooker dribbled به جعبه و اقدام به آن مرکز اما پس از چند خیز دال و شکست خورده شات تلاش های توپ ricocheted به بالای جعبه مرکز مرده در مقابل هدف.

منتظر روزنبام زخم و ارسال یک arching شات از حافظ را برای رسیدن به دومین شمارش از بازی.

“Micky تا به حال یک زن و شوهر عکس در نیمه دوم اما حدود 15 دقیقه به نیمه او قرار داده است که یکی به دور است. که یک شات زیبا. که کلید شروع نیمه دوم و اجازه نمی دهد آنها را به حرکت” Vikings مربی پت مک دونالد گفت.

آن را فقط مونتگمری را به جرم انجام به خوبی دفاع کرده به طور کامل قفل شده پایین سمت خود در این زمینه اجازه می دهد هر چیزی را در نزدیکی دروازه بان و نگه داشتن اختیار با وایکینگ ها در طول بازی است.

“دفاع ما فقط یک واحد. من دوست دارم هر یک از آنها — آنها مثل my little children; فرمان من آنها را در اطراف و آنها از نوع فقط حرکت می کند. آنها انجام یک کار عالی در تمام فصل طولانی نگه داشتن چیزهای قوی” Cawood گفت.

با کمتر از 13 ساعت در سمت چپ بازی Brooker فرستاده شده در بازی-آب بندی هدف یک ضربه آزاد از Cawood.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im