مونتگمری پسران ضبط 3rd مستقیم NCS عنوان

Schwan هر دو بار هدایت تیم خود را به نوبه خود فشار. در ماه ژانویه وایکینگ ها در پاسخ با چهار گل در حدود 20 دقیقه برای قرار دادن این بازی دور از دسترس است.

پس از آن بود آسان شنبه اما trish witkowski هم به وایکینگ ها 2-1 استفاده از پنج دقیقه به نیمه دوم.

ولش مجموعه ای است که هدف در حال حرکت در خط میانی سرقت یک پاس twirling از طریق دو برکلی بازیکنان و عبور به trish witkowski حدود 25 متری از هدف است. Trish witkowski به پایان رسید, قوی, ارسالیهای آن گذشته غواصی Yellowjackets حافظ.

پس از رودریگز از آن ساخته شده 3-1, وایکینگ ها احساس امن است.

اما Yellowjackets نگه داشته و در آن سیل جعبه و با حدود یک دقیقه به سمت چپ منحرف شات در بر داشت راه خود را به گوشه سمت راست پایین تر از هدف گذشته پدیللا آن را 3-2.

“این هیجان انگیز وجود دارد برای یک دقیقه” Schwan اذعان کرد.

مربی ستایش ولش رودریگز و trish witkowski. تیم پیشرو, گلزن, trish witkowski اتحاد مشبک 49 اهداف این سال و بیشتر از این توجه است.

“اما کوین است که ضربان قلب ما تیم” Schwan گفت. “ما فقط به عنوان آنجا که کوین می خواهد به ما. او یک اسب بارکش در این زمینه است.”

Trish witkowski و ولش خواهد فوتبال بازی در UC Davis در سال آینده.

برکلی مربی آندره هبرت است تیم خود را در بازی یک نسخه از فوتبال ایتالیا افسانه ای catenaccio یا “درب پیچ” یک اختیار سنگین به سبک دفاعی.

“من تماس ما passenaccio,” او گفت: تاکید بر کنترل بازی عبور.

اما Schwan ترجیح میدهد به از بند باز کردن تیم خود را: “آنها خیلی در اختیار داشتن رانده می شود, حتی اگر آن را به معنی رفتن به عقب,” او گفت:. “این کار ما را به نزدیک آن خطوط. من اهمیتی نمی دهند چه مدت شما باید توپ آن چیزی است که شما با توپ هنگامی که شما آن را داشته باشد.”

برکلی بازی بدون آن کامل تیم ملی پس از چند بازیکن این تیم باقی مانده در میان تنش roiling مدرسه مربوط به اتهام تجاوز جنسی و پاسخ به آن است.

Hebert گفت: چند بازیکن بودند دیگر در تیم ملی شنبه.

یک اتهام دیگر دانش آموز تلاش برای تجاوز به او را در یک کلاس درس در سال گذشته و معلمان و مشاوران و مدیران نمی گزارش آن را به مقامات به عنوان مورد نیاز شارژ مسئولان مدرسه را انکار کند. پس از طرح دعوی در دادگاه واصل شد در اواخر ماه ژانویه دانش آموزان فوران در اعتراض کرد و گفت: این مدرسه تا به حال یک تاریخچه طولانی از “فرهنگ تجاوز” است که مدیران را متوقف نشده است و برخی از ورزشکاران مجاز به بی ادبی کردن.

این تیم ضبط یک بازی خانگی در فوریه. 7 پس از هبرت “تصمیم گرفت در اوج احساسات” در پردیس موجه لغو. یک لیست از پسران متهم بودن عاملان خشونت های جنسی علیه دختران نوشته شده در مدرسه, حمام و سرویس بهداشتی با توجه به گزارش های خبری.

Kossa-Rienzi که در دانشگاه واشنگتن در سال آینده گفت: کل تیم در نظر گرفته شده ترک به دلیل برخی نمی خواهم به ارتباط با دیگران ایم که متهم به سوء.

اما او گفت که آنها تصمیم به بازی.

“این یک انحراف است که ما تا به حال سعی کنید برای قرار دادن در خارج از ذهن ما,” او گفت:. “بسیاری از ما ضرر و زیان شده اند نه به این دلیل که دیگر تیم این بود که خیلی بهتر است اما از آنجا که ما شات خودمان را در پا.”

او گفت که او می دانست مونتگمری خواهد بود یک چالش اما Yellowjackets در حال حاضر ناراحت No. 3 San Ramon Valley و شماره 2 De La Salle در مسیر به عنوان بازی.

“این یکی از تنها تیم ما مطابقت خوبی با او گفت:” از وایکینگ ها. “آنها بازی فوتبال واقعی. آنها عبور کند در اطراف آن و نه فقط رفتن برای توپ است.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه لری A. کارتر در 707-521-5470 یا [email protected] در توییتر @loriacarter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>