مامان از Waikiki متصدی بار در زندگی حمایت از COVID-19 همچنین تست مثبت

از Waikiki متصدی بار در حال حاضر در حمایت از زندگی به دلیل COVID-19 بیماری نیز آزمایش مثبت برای آن است.

پگی Torda-Saballa مادر لی-یعقوب “Coby” Torda گفت: او خود را دریافت نتیجه امروز از طریق تلفن پس از گرفتن تست در مارس 21.

“من به مراقبت از پسر من زمانی که او بیمار بود, بنابراین من تا به حال تماس بسیار نزدیک پس از آن جای تعجب نیست من در حداقل” Torda-Saballa گفت.

Torda-Saballa گفت او شروع به تجربه علائم COVID-19 حدود سه روز پیش, اما آنها خفیف بوده اند.

“من اجرای یک تب دیروز — آن را فقط یک روز” او گفت:. “و من تا به حال از دست رفته (من) طعم و بوی حواس طی سه روز در حال حاضر و من یک کمی از یک سرفه های خشک. که در آن است.”

Torda گرفته شده برای Kaiser Permanente را Moanalua مرکز پزشکی در مارس 21 بعد از تجربه علائم شدید این بیماری از جمله تب بالا و سرفه و سردرد. او شروع به تجربه علائم خود را در مارس 9.

>> READ MORE: خانواده مظنون Ewa Beach اقامت در حال حاضر در حمایت از زندگی رو coronavirus در حالی که مشغول به کار در Waikiki

پگی Torda-Saballa گفت که او و شوهرش Torda و شوهر بودند همه تست شده برای این بیماری در همان روز. همه آنها با هم زندگی می کنند در خود Ewa Beach خانه و منتظر دیگر نتایج تست در حالی که قرنطینه در خانه.

او گفت که او امیدوار است مردم را به این بیماری و شیوع جدی تر.

“این واقعا فراتر از من است که مردم درک نمی کنند چقدر جدی این است,” او گفت:. “شما در مورد شنیدن تمام مرگ و میر افرادی که در حال بیمار شدن. واقعا فراتر از من است که آنها این را نه به طور جدی.”

Torda-Sabella همچنین می خواستم برای تشکر از هر کسی که آرزو Torda و گفت که حدود 1,700 رسیده بود را در رسانه های اجتماعی برای نشان دادن حمایت خود را.

“من می خواهم به گسترش ما fondest mahalo به افرادی که می داند او … چون او می دانست که بسیاری از مردم” او گفت:. “ما فقط غرق سلام که مردم باید بیان به ما — نماز خود را, نگرانی های خود را خود نماز محافل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>