Mokulele هواپیمایی و Makani کای هوا اعلام ادغام

هاوایی تنها دو رفت و آمد شرکت های هواپیمایی تهیه پروازهای برنامه ریزی شده اند تصمیم به ادغام عملیات آنها به عنوان نبرد COVID-19 ترس و گردشگری مستندات میان به طور فزاینده ای رقابتی interisland چشم انداز است.

Mokulele هواپیمایی و Makani کای شرکت های هواپیمایی امروز اعلام کرد که آنها آغاز خواهد شد ادغام عملیات این ماه است.

ریچارد شومان بنیانگذار Makani کای خطوط هوایی خواهد شد پیوستن به این تیم در Mokulele به عنوان معاون اجرایی رئیس جمهور که در آن او خواهد شد و نظارت بر کلیه عملیات در سراسر کشور.

از شومان نام مترادف با حمل و نقل در هاوایی است. ریچارد شومان بزرگ و پدر بزرگ که مهاجرت از آلمان در سال 1893 تاسیس شومان شرکت حمل و نقل بود که در هاوایی بزرگترین خودرو نمایندگی برای نزدیک به 100 سال است.

در سال 1998 ریچارد شومان تاسیس شومان حمل و نقل هوایی, شرکت, Makani کای هوایی شرکت مادر. شومان حمل و نقل هوایی شرکت همچنین شامل مگنوم هلیکوپتر و هاوایی خدمات حمل و نقل هوایی است که یک بخشی از Mokulele ادغام.

Mokulele خواهد بود که زنده ماندن نام پس از ادغام است که انتظار می رود به جای بیش از چهار تا پنج ماه دوره گفت: Keith سیسون مدیر ارشد بازاریابی افسر جنوب هوایی که به دست آورد Mokulele شرکت های هواپیمایی در سال گذشته است.

جنوبی آغاز شد که در سال 2013 ارائه شده توسط پرواز از ممفیس دنیاست. به فلوریدا, فلوریدا., با استفاده از مجموع چهار خلبانان و سه هواپیما شد و در ادامه یک رشته از بسط و ادغام در فوریه 2019 هنگامی که آن را خریداری Mokulele که در سال 1994 تاسیس شد توسط ربکا “Kawehi” Inaba بود که بومی هاوایی زن برای شروع یک شرکت هواپیمایی.

در زمان آن Mokulele خرید جنوب آمد و یک سال رکورد تنظیمات برای رشد مسافر در آن ضروری هوایی سرویس شهرستانها با برخی از جوامع شاهد 40% افزایش ترافیک بیش از سال گذشته و بسیاری از فرودگاه که تا به حال خود را به بهترین سال برای enplanements در بیش از یک دهه.

بسیار تغییر کرده است.

“وجود دارد یک شرکت هواپیمایی در کشور است که به ساختن پول در حال حاضر. هنگامی که شما نگاه کنید در این وضعیت با interisland قرنطینه آن بوده است بسیار دشوار” سیسون گفت. “ما احساس ما با هم قوی تر. رفت و آمد شرکت های هواپیمایی در هاوایی نیاز به ثبات طوری که مردم هاوایی باید گزینه های خوب وقتی که می آید به سفر هوایی.”

سیسون گفت: ادغام اجازه می دهد تا دو رفت و آمد شرکت های هواپیمایی به سرمایه گذاری در “سودمندی است که ما با هم دارند.”

هر دو شرکت های هواپیمایی مشابه ارزش کسب و کار و پرواز سسنا کاروان بزرگ turboprop هواپیما با صندلی تا نه مسافر.

“ما می دانیم که در سن COVID مردم می خواهند به روز کوچکتر هواپیما با کمتر تماس شخصی و توانایی برای دور زدن پایانه های شلوغ و TSA خطوط. واقعا آن مهم تر از همیشه به پرواز کوچکتر پرواز دقیق پرواز امن تر” شومان در بیانیه ای گفت.

تا COVID-19 وجود دارد هرگز یک رقابتی تر تعداد interisland کرسی در هاوایی بازار سیسون گفت.

“ما تا به حال به انجام کاری برای مبارزه با غرب, ورود, که با خطوط هوایی هاوایی ساخته شده است بسیار رقابتی چشم انداز” او گفت:.

سیسون گفت: قبل از COVID-19, Mokulele قطع آن هاوایی پرواز توسط حداقل نیمی از طول بیماری همه گیر. تقاضای سفر کاهش یافته است و حتی بیشتر پس از آوریل 1 زمانی که دولت شروع به 14 روز اجباری خود قرنطینه برای interisland مسافران است.

“من نگران رفت و آمد صنعت نیست که وجود دارد برای مردم هاوایی یک بار COVID بحران به پایان می رسد” شومان گفت. “من رسیده به Mokulele مدیر عامل استن کمی و پیشنهاد کرد که شاید ما بهتر می تواند خدمت به مردم هاوایی اگر ما تیم و انجام آن با هم.”

کمی گفت شومان پیشنهاد تضمین می کند که Mokulele می توانید در ادامه به خدمات و برنامه های حیاتی هستند که به هاوایی مردم است.

“در دو ماه گذشته ما در Mokulele ارائه شده و بدون وقفه در حمل و نقل ضروری کارگران پرواز رایگان تجهیزات پزشکی برای بیمارستان و اولین پاسخ دهندگان اهدا حمل و نقل رایگان برای تقریبا 70000 پوند از مواد غذایی به مردم مولوکای و catered یک وعده غذایی گرم برای ساکنان در Kalaupapa شده اند که در مستند بیش از هر یک از ما” ،

سیسون گفت: این اتفاقی است که ادغام و همزمان با آن دولت تصمیم به لغو interisland قرنطینه در ژوئن 16.

“پس از رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige را اعلام ترافیک وب سایت افزایش یافته و از 100 تا 200 درصد در هفته بیش از هفته هیز پیشرو در راه” او گفت:. “ما باید این روند به صورت روزانه و به ما فروش ما اضافه کردن خدمات است.”

ترکیب شرکت های هواپیمایی در حال حاضر اعلام کرد بدون توقف مسیر بین هونولولو و رواق شهرستان که سیسون گفت: “شاید برای اولین بار جدید ایالات متحده هواپیمایی مسیر اعلام کرد پس از coronavirus مستندات مارس آغاز شد.”

سیسون گفت: هر دو شرکت های هواپیمایی خواهد بود عامل پرواز در ادغام دوره است که انتظار می رود از طریق در پاییز گذشته. در طول این دوره Makani کای پرواز فروخته خواهد شد به طور انحصاری از طریق Mokulele را در کانال های توزیع که عمدتا شامل شرکت هواپیمایی وب سایت MokuleleAirlines.com او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>