Moeen راهنماهای مولتان گذشته کراچی در PSL

Moeen Ali starred with the bat as his Multan Sultans beat Karachi Kings in the PSL on Friday.
آیکون دوربینمعین علی ستارهدار با بت خود را به عنوان مولتان سلاطین ضرب و شتم کراچی پادشاهان در PSL در روز جمعه.

انگلستان همه طفیلی معین علی بریده خود را در نیمه اول قرن در پاکستان سوپر لیگ به عنوان مولتان سلاطین را شکست داد کراچی پادشاهان 52 اجرا می شود در روز جمعه.

Moeen که هم کاسه چرخش حروف در اوایل اجازه دهید وقتی که او کاهش یافته است بر صفر در بیش از قبل از فروزان 65 خاموش 42 توپ از جمله چهار sixes.

کاپیتان شان مسعود به ثمر رساند محتاط تر 61 کردن همان تعداد از توپ به عنوان مولتان ساخته شده 6-186 پس از قرار دادن در به خفاش.

کراچی میانه-سفارش ضربه تلاش در برابر کهنه ریسندگی عمران طاهر که در زمان 3-28 و شهید افریدی (2-18). پادشاهان بودند دگرگون کردن به 134 با سه اور چپ.

آن مولتان را دومین پیروزی متوالی در خانه و آنها در بالای جدول پس از سه برد از چهار. کراچی دو امتیاز از سه بازی و چهارم در شش تیم مسابقات است.

درهم و برهم, فیلدینگ هزینه کراچی به عنوان معین و شان قرار داده و در 71 اجرا می شود برای دومین باجه.

Moeen knock ادامه داد: بازگشت به فرم با خفاش اما او اخراج شد در 12th بیش از miscuing کشش برابر سریع کاسه Umaid آصف و گرفتار شدن در پشت نقطه.

شان پس از آن برگزار شد که نوبت با هم و آمار هفت چهار دست و پا و شش به عنوان مولتان خود را از دست داده در خارج از کشور ضربه Rilee Rossouw (8) و راوی Bopara (9) به تجربه محمد امیر.

کراچی می تواند هر گونه شتاب در اجرا خود را تعقیب هنگامی که آنها از دست ردیف 1-رتبه Twenty20 رودخانه Babar اعظم برای 13.

محمد الياس در زمان پر زرق و برق غواصی گرفتن به اخراج او در حال اجرا از عمق میدان پا به عنوان رودخانه mistimed کشش شات برابر سریع کاسه محمد عرفان.

پنبه حلاجی شده در سه, انگلستان سابق ODI, درب بازکن, Alex حال بالا به ثمر رساند و با شادی بخش 29 21 توپ از جمله شش و چهار چهار دست و پا. اما بقیه حلاجی خط به بالا پاشیده در برابر ریسندگی در مقابل یک ظرفیت جمعیت 25,000 در مولتان ورزشگاه کریکت.

کراچی سقوط به 6-107 در 14 بیش از قبل از سمت چپ بازو seamer سهیل Tanvir (2-20) پیچیده نوبت با این ادعا دو ویکت در یکی ،

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>