میانه های فشار به بلانت ساندرز’ شتاب پس از نوادا برنده

واشنگتن >> برنی ساندرز’ فرمانده نوادا حزبی پیروزی او را یک هدف برای خود دموکراتیک رقبا و رشد منبع اضطراب برای استقرار دموکرات ها نگران است که نامزدی اعتراف دموکراتیک سوسیالیستی می تواند هزینه حزب در ماه نوامبر.

ساندرز’ برنده مستحکم خود را پیشتاز وضعیت در شلوغ زمینه به مسابقه تبدیل شده و روز شنبه به ریاست جمهوری اولیه در کارولینای جنوبی که در آن او متوسط مخالفان درهم به تلاش برای بی پرده, ورمونت, سناتور شتاب. اما با به اصطلاح سوپر سهشنبه فقط سه روز بعد زمانی که 14 متحده رای و یک سوم از نمایندگان تعلق می گیرد, زمان در حال اجرا بود کوتاه برای ساندرز’ مخالفان به تحکیم پشتیبانی می کند.

که چشم انداز امروز تقویت نگرانی در میان دموکرات ها بر این باورند که ساندرز’ فراخوان سیاسی “انقلاب” خواهد درایو متوسط و رای دهندگان مستقل به دور از حزب هر دو در رقابت در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و در مجلس نمایندگان و سنا نژادها.

“من فکر می کنم این امر می تواند یک بار برای ما در این دولت یا کنگره مناطق است که ما را مجبور به انجام به خوبی در” کارولینای جنوبی در کنگره جیم Clyburn خانه اقلیت شلاق و بالا رتبه بندی سیاه و دموکرات در کنگره گفت: امروز در ABC “این هفته است.”

Clyburn که گفت او به حمایت از یک نامزد در روز چهارشنبه به طور خاص اشاره به مناطق دموکرات بدبختانه به کنترل از خانه در سال 2018 است. “در آن مناطق آن را به سختی برای حفظ این مشاغل اگر شما را مورد پذیرش خود اعلام دموکراتیک سوسیالیستی” او گفت:.

ساندرز’ کمپین استدلال او را در جدید و نادر رای دهندگان — تا حد زیادی ترقی خواهان جوان مردم و رای دهندگان از رنگ که بیگانه از روند و دنبال شدید تعمیرات اساسی واشنگتن نه صرفا تلاش برای سرنگونی مغلوب ساختن پیشی جستن.

او با موفقیت متکی است که ائتلاف پنج شنبه به تسلط خود را دموکراتیک رقبا در نوادا کشیدن به مراتب جلوتر از مکان دوم دان سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا که در سوم. ماساچوست ایالت الیزابت وارن فرود آمد و در چهارم در حالی که ایالت مینه سوتا ctq و تام Steyer شد و در یک مسابقه نزدیک برای پنجم به عنوان نوادا حزب دموکرات ادامه داد: برای tabulate نتایج.

ساندرز جشن پیروزی در تگزاس یک شنبه جایزه و یک دولت است که دموکرات ها دیدن روند راه خود را به لطف رشد جمعیت اسپانیایی تبار و مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن در حومه شهر.

صدایی مانند یک نامزد که در حال حاضر امن نامزدی ساندرز گفت: هزاران نفر از تشویق هواداران که پر بسکتبال آرنا در پردیس دانشگاه هوستون است که او را به برنده شدن در این دولت هر دو ماه آینده و بعد سقوط.

“اگر کار مردم و جوانان این شهر سیاه و سفید و لاتینی, همجنس باز, یا راست اگر ما افراد را با هم می آیند برای رای دادن ما در حال رفتن به برنده شدن در اینجا در تگزاس” او گفت:.

ساندرز شد اعلام برنامه ریزی برای ارائه جهانی, دولت, بودجه, مراقبت از کودک تا سن 3 و جهانی قبل از مهد کودک برنامه های پس از آن. در مصاحبه با “60 دقیقه” که پخش شد به او گفت که او می خواهم برای پرداخت آن با استفاده از بخشی از درآمد حاصل از خود را قبلا اعلام مالیات بر ثروت خواهد بود که وضع سالانه در اقبال به ارزش بیش از 32 میلیون دلار.

ساندرز’ وضعیت جدید روشن بود که بسیاری از رقبای خود را تیز تمرکز خود را بر روی او.

امروز Buttigieg پاره پاره ساندرز ” خود را گسترده و اغلب مبارز آنلاین پس گفت: نامزد شغل “به تماس با مردم به چادر آنها را به نام آنلاین.”

صحبت کردن به یک جمعیت هزار نفر جمع شده بودند در یک دبیرستان در زمین فوتبال در آرلینگتون ویرجینیا Buttigieg گفت: دموکرات ها باید در انتخاب کسی که تمرکز بر “بسیج نه پلاریزه آمریکا اکثریت.”

“سیاست شدید خواهد بود اما آن است که نه فقط در مبارزه با” او گفت:.

بایدن در ضمن دامنگیر غیر مستقیم در ساندرز اشاره کرد ساندرز مستقل و نه یک عضو از حزب او به دنبال نشان دادن در ماه نوامبر و در میلیاردر نامزد مایک بلومبرگ.

“I ain’t سوسیالیستی. من یک plutocrat. من یک دموکرات” بایدن گفت: حامیان شنبه.

اما برخی از دموکرات ها نگران بودند که تمرکز جدید بر ساندرز ممکن است بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است. برای ماه ها به چندین دموکرات jockeyed برای تبدیل شدن به رئیس جایگزین برای ساندرز آنها تا حد زیادی حمله به هر یک از دیگر در بحث مراحل و تبلیغات در حالی که مصرف نسبتا چند مشت در ورمونت سناتور.

حتی پس از ساندرز’ پایان قوی در نوادا وارن اجتناب شود راه اندازی یک ضربه مستقیم در ساندرز حتی وقتی پرسیده شد که آیا به طور مستقیم یک ساندرز نامزد می تواند یک خطر برای حزب دموکرات است. ماساچوست سناتور تراز وسط قرار دارد با ساندرز در تعدادی از کلید سیاست و رقابت با سناتور ورمونت برای بسیاری از همان مترقی رای دهندگان.

صحبت با خبرنگاران در دنور وارن به جای ادامه حملات مایک بلومبرگ ، دعوت او را “خطرناکترین نامزد ایستاده در این مرحله از آنجا که از تاریخ خود را از پنهان کردن خود را از مالیات تاریخ خود را از آزار و اذیت زنان و تاریخ خود را از دفاع از سیاست های نژادپرستانه.”

و رهبران حزب شده اند و تمایلی به نظر می رسد برای قرار دادن انگشت شست خود را در مقیاس بنابراین به عنوان نه به rile ساندرز رای دهندگان و بیشتر تقسیم ، معلوم نبود که امروز وجود دارد و هر استراتژی های جدید را امتحان کنید به دست کشیدن ساندرز البته یا تحکیم حمایت پشت یک واحد متوسط است.

“ما باید امیدوارم که برخی از این نامزدها توسعه مهارت های سیاسی به سرعت گفت: James Carville یک استراتژیست دموکرات و یکی از اطلاعات ضد ساندرز صدای در حزب. “خطر در از دست دادن انتخابات است عمیق و عمیق. ما فقط باید دعا کنیم.”

دن فایفر مشاور سابق باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا گفت: اگر هیچ نامزد رها کردن قبل از سه شنبه و میانه رو در ادامه به تقسیم نماینده ساندرز به احتمال زیاد دارای یک قفل بر نامزدی.

“این فقط ساده ریاضی” فایفر گفت و اشاره کرد که او را نه دفاع است که هر نامزد رها کردن برای جلوگیری ساندرز و که او نمی نسبت به این باور در میان برخی از دموکرات ها که ساندرز نمی توانید برنده شوید.

“هر یک از این مبارزات باید مشروع و منطقی برای ماندن در این مسابقه گفت:” از ساندرز’ مخالفان.

امروز کسانی که ساندرز مخالفان متعهد به ماندن در مسابقه از طریق کارولینای جنوبی و چندین نشانه های آنها خواهد ماندن در طریق سوپر شنبه.

Klobuchar بسیج حامیان نزدیکی داکوتای شمالی-مینه سوتا مرز صحبت با رای دهندگان در دولت خانه که آرا در مارس 3, در حالی که داکوتای شمالی در مارس 10. وارن مبارزات انتخاباتی در کلرادو نیز سه شنبه دولت است. بایدن در کارولینای جنوبی دولت در مبارزات انتخاباتی خود امیدوار خواهد احیای نامزدی خود را پس از نمایش ضعیف در آیووا و نیوهمشایر و تنها متوسط بهبود در نوادا است.

بایدن در برابر پیش بینی پیروزی در کارولینای جنوبی و گفت که او نمی بانکی در Clyburn را تایید یک برکت و رحمت است که می تواند کمک به بایدن افزایش حمایت از رای دهندگان مبارزات انتخاباتی خود را به مدت طولانی استدلال خواهد بود که پرشی برای نامزدی. Clyburn امروز گفت که او شنیده بود از دموکرات ها نا امید در بایدن را در بحث اجرای برنامه.

دموکرات ها بحث خواهد شد در روز سه شنبه در چارلستون کارولینای جنوبی است. کالیفرنیا میلیاردر تام Steyer گفت: امروز او را واجد شرایط برای این بحث پس از از دست رفته علامت گذاری برای مرحله در نوادا است.

ریسک بالا برای نوادا دموکرات برای جلوگیری از تکرار هرج و مرج در هنوز حل نشده — آیووا قفقاز و آن را به نظر می رسد آنها نه به طور کامل جلوگیری از شکایت. Buttigieg انتخاباتی سوالات مطرح شده در مورد نتایج با استناد به بیش از 200 گزارش از مشکلات تخصیص رای. آن را می خواهد به دولت برای افشای جزئیات بیشتری از آرا و نگرانی قبل از انتشار نتایج نهایی.

اما این حزب گفت: نبود برنامه ریزی برای ارائه دقیق تر رای گیری شکست و در ظاهر به دعوت کمپین به دنبال بازشماری قوانین اگر می خواست آن را به چالش کشیدن نتایج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im