MLB وزن فهرستی طولانی از قوانین برای حفظ بازیکنان سالم

“افراد باید برای جلوگیری از هر گونه فعل و انفعالات فیزیکی (مانند بالا-سپاس مشت برجستگی و یا در آغوش گرفتن) در حالی که در باشگاه امکانات” کتابچه راهنمای کاربر می گوید.

ردیف 1 نفر در این طرح عبارتند از بازیکنان و مدیران و مربیان به همراه دو هر از میان پزشکان و مربیان ورزشی و اغل گاو یا حشم فو به علاوه یک قدرت و تهویه مربی.

درجه 2 شامل محل باشگاه وانجمن کارکنان اضافی مربیان پزشکی و آموزش کارکنان, سفر هیات صاحبان مقابل دفتر مترجمان ارتباطات کارکنان تصویری پرسنل سر groundskeeper و امنیت به علاوه اتحادیه بازیکنان و MLB کارکنان همراه با پیمانکاران.

ردیف 3 را پوشش می دهد پخش پرسنل و رویداد دیگر خدمات است.

بازیکنان باید ماسک می پوشند در حالی که در مناطق ممنوعه “به جز در حالی که در این زمینه و یا درگیر شدن در فعالیت های شدید” و قالبهای باید حداقل 6 فوت بین آنها است. در صورت نیاز به طور موقت محل باشگاه وانجمن فضا اضافه خواهد شد ترجیحا خارج از منزل و یا در مناطق با تهویه بهتر.

“دوش گرفتن در باشگاه امکانات باید دلسرد” این طرح می گوید. “به حدی دوش گرفتن رخ می دهد باشگاه ها باید کشف تغییرات به امکانات اجازه می دهد تا به صورت فیزیکی فاصله و بهداشت” مانند نصب پارتیشن بندی و محدود کردن تعدادی از بازیکنان با استفاده از این دوش در همان زمان.

تیم “باید با در نظر گرفتن نیاز (در میدان کارکنان) به ورود در باشگاه امکانات برای فعالیت های روز به منظور محدود کردن زمان صرف شده در محل باشگاه وانجمن یا اتاق قفل است.”

تنها پرسنل پزشکی اجازه خواهد داشت در نزدیکی بازیکنان آسیب دیده است.

وجود خواهد داشت مبهوت گزارش تاریخ برای از سرگیری بهار آموزش. هنگامی که کوزه و خشکشویی می رسند تنها پنج بازیکن ممکن است در یک زمان. سپس تیم کامل تمرینات با گروه های کوچک تشویق, اما لازم نیست به دنبال نمایشگاه بازی های. وجود خواهد داشت مصرف غربالگری پس از ورود به دنبال خود قرنطینه برای 24-48 ساعت تا نتایج در دسترس هستند. بازیکنان اختصاص داده نشده به تیم های لیگ برتر که این فصل شروع می شود باقی خواهد ماند و در بهار آموزش و یا جداگانه دیگری در مرکز.

همه بازی ها در بهار امکانات آموزشی در فلوریدا و آریزونا, آیا نمایشگاه یا فصل به طور منظم باید, برنامه ریزی برای 7 تا 9 بعد از ظهر به وقت محلی مگر اینکه MLB می دهد خاص رضایت.

یک پنجم داوری اجازه داده می شود هنگامی که درجه حرارت می رسد یک سطح معینی اجازه می دهد برای چرخش از جمله های ورق داوری وظایف.

تیم خواسته به پنبه حلاجی تمرین در پشت زمینه.

در میان سفر جاده ای تغییرات:

استفاده از بارگذاری و مترو و اتوبوس های عمومی ممنوع است.

فرودگاه خصوصی را تشویق و اگر در دسترس نیست و تیم ها به استفاده از حمل و نقل هوایی خصوصی امکانات به هیئت مدیره و خروج.

حمل و نقل اداره امنیت غربالگری باید در ballparks اگر آن را می توان مرتب شده اند.

در پرواز غذا محدود است.

طبقه پایین تر استفاده می شود اگر ممکن است در هتل ها تا پله می توان به جای استفاده از آسانسور و بخش خصوصی برای تنظیم ورودی و خروجی را بررسی کنید-در.

شش مبهوت از سفرهای اتوبوس برنامه ریزی شده خواهد شد و از در ballpark.

تیم کارکنان از جمله بازیکنان داده خواهد شد و دماسنج برای غربالگری هستند و به دو آزمون در جانشینی سریع هر روز صبح.

در ballpark مردم داده خواهد شد و درجه حرارت چک دو بار در روز و چند مایع سواب در هر هفته.

اعضای خانواده از بازیکنان داوران و خانواده ها از هر کسی تحت پوشش این طرح ارائه خواهد شد دسترسی به تست و PPE. افراد تشویق می شوند برای جلوگیری از جمعیت که به دور از در ballpark.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de