MLB راه اندازی مجدد می تواند گسترش DH حکومت به لیگ ملی

قبل از همه خود اعلام کرد purists پیش بینی نابودی بیس بال استراتژی و حرمت ورزش را به عنوان ما آن را می دانم رفتن از جا در رفته bemoaning گنجاندن یک hitter وظیفه تعیین شده در لیگ ملی این فصل به یاد داشته باشید:

در اکثر قابل توجه اکتبر پر از شتاب نوسانات محوری که تصمیم سال گذشته جهان سری تحویل داده شد توسط, بله, NL DH.

خوب است که طنین صدای جرنگ جرنگ کردن زمینه حق ناپاک صفحه در دقیقه, خدمتکار, پارک — حسن نیت ارائه میدهد از Howie Kendrick خانه اجرا در بازی 7 برای بازدید از اتباع واشنگتن — احتمالا نمی خواهد غرق کردن ندبه از دیرین لیگ ملی طرفداران بیش از این طرح به بازی این ویروس با تاخیر نجومی با (نفس نفس زدن!) DH در هر دو مدار.

و آن را قطعا نمی خواهد سرکوب بحث که خروشان از آوریل 6 سال 1973 هنگامی که ران بلمبرگ از نیویورک یانکیز پا به بشقاب در Fenway پارک به لیگ اصلی بیس بال اولین DH (و درو یک پایگاه لود پیاده روی از لوئیس Tiant).

به بسیاری از NL طرفداران ساده خط ناخوانا از “یورونیوز” در صف کارت sullies کل ورزشگاه. به بسیاری از AL طرفداران دید صرف یک پارچ دست زدن به یک Louisville Slugger کل حرمتی به الماس است.

مهم نیست که بخشی از این پیشنهاد MLB صاحبان در حال ساخت به بازیکنان — تمام وقت DH در لیگ ملی همان AL. در این سال تنها.

جیم Riggleman موفق و مربی در هر لیگ و دیده هر دو طرف است.

“در طول این خلاصه فصل من با آن خوب,” او نوشت: در یک ایمیل به دوشنبه.

“به طور کلی من فکر می کنم NL بازی یک بازی خیلی بهتر. پارچ آب نقطه نیست. این همه انشعابات که پارچ ضربه زدن بر روی استراتژی بازی. بازی جالب تر و سخت تر برای مدیریت ایمیل با پارچ ضربه,” او گفت:.

با اجازه بدهید با یک برش در چه این ممکن است به معنای به عنوان NL DHs دریافت سرحال با چوب:

که خبر ؟

کایل Schwarber (توله), نیک Castellanos (قرمز) و دومینیک اسمیت (متس) ساخته شده آن را به رشته اصلی با خفاش ها خود را نمی دستکش. آنها می تواند متناسب.

مسیحی Yelich (تخمیر), Yoenis Cespedes (Mets) و شکارچی پنس ها (Giants) در حال آمدن صدمات. DH نقطه خواهد آنها را به یک استراحت از سخت کار کردن روزانه.

کوین Cron (دایاموند بکس) ضربه 38 homers در سه-یک و شش بیشتر برای آریزونا. با اولین baseman مسیحی واکر آینده برک آوت فصل Cron می تواند یک حافظه جدید.

جاستین ترنر (Dodgers), رایان براون (تخمیر) و جی بروس (فیلیز) در میان بازیکنان مسن که ممکن است بار وجود دارد. اتباع (رایان زیمرمن Starlin کاسترو اریک تیمز و کندریک) و رشته کوه های راکی (دانیل مورفی و ایان Desmond) می چرخد. نیک Blackburn و آدم دووال خواهد سود در شلوغ بریوز خود.

Ouch!

حداکثر Scherzer, Masahiro تاناکا و آدم Wainwright در میان مطلب در سال های اخیر به مجروح یا پنبه حلاجی شده یا در حال اجرا در این پایگاه. با یک stop-and-go بهار آموزش و میل به سطح شیب دار تا به سرعت و به طور منظم-فصل سرعت هیچ کس می خواهد برای دیدن کوزه گرفتن کنار انجام کاری علاوه بر پرتاب.

چه کسی این قانون صدمه دیده است ؟ شروع با مدیسون Bumgarner قدرت-هدف قرار دادن پارچ که امضا شده با آریزونا. او را دوست دارد به ضربه و پس از شمردن با ورود به All-Star صفحه اصلی اجرای دربی. دایاموند احتمالا به جای قرار دادن تا کسی پرداخت می شود به خفاش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de