MLB بازیکنان موافق به گسترش برگشتی به 16 تیم

نیویورک >> بیس بال لیگ و اتحادیه بازیکنان توافق امروز برای گسترش برگشتی از 10 تیم به 16 برای همه گیر تاخیر نجومی یک فرد آشنا با این معامله گفت: تصمیم گیری است که باعث می شود آن را به احتمال زیاد تیم با از دست دادن سوابق برسد postseason.

به توافق رسیده بود ساعت قبل از فصل بازکن بین نیویورک یانکیز و سری جهانی قهرمان اتباع واشنگتن با توجه به کسی که صحبت می کرد به آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که توافق شده بود موضوع را به مالک تایید.

شانزده از 30 تیم پیشرفت خواهد کرد و به بهترین سه دور اول. کسانی که برندگان حرکت به بهترین از پنج بخش سری که در آن معمول فرمت رزومه. چهار نهایی تیم ها در بهترین هفت لیگ قهرمانی سری و پرچم برندگان دیدار در بهترین هفت سریال های روز دنیا.

به عنوان بخشی از معامله MLB مورد توافق برای تضمین postseason استخر خواهد بود که 50 میلیون دلار اگر کل postseason ایفا کرده است. این postseason استخر معمولا شامل بلیط پول از postseason اما بیس بال پیش بینی بازی تمام سال در خالی ballparks با توجه به کوروناویروس.

“این چنین منحصر به فرد فصل همین دلیل سعی کنید یک چیزی کمی متفاوت است و آن را به عنوان هیجان انگیز به عنوان امکان پذیر است گفت:” کلرادو shortstop ترور داستان که تیم هرگز برنده سری جهانی عنوان شده است. “من می دانم که آن را برای رفتن به یک با حداکثر سرعت دویدن با 60 بازی فصل; اضافه کردن بیشتر حذفی تیم را فقط اضافه کردن به آتش و شور و هیجان و fandom در سراسر بازی. هر چیزی می تواند اتفاق می افتد در 60 بازی فصل. من همه برای آن است.”

این تغییر به معنی 53 درصد از 30 تیم در رسیدن به پلی آف. اگر هشت تیم واجد شرایط برای برگشتی در هر لیگ از سال 1995 از طریق 2019, 46 تیم یا در زیر .500 را ساخته اند آن را با توجه به الیاس ورزشی اداره به طور متوسط کمتر از دو در هر فصل. این تیم شامل 25 از AL.

وجود دارد که تنها سه فصل است که در آن تمام حذفی تیم را به حال برنده سوابق الیاس گفت: 2000, 2003 و 2009.

“از یک خودخواه, White Sox نظر من قطعا به نفع آن فقط برای این واقعیت است که این افزایش امکانات است که این گروه را در معرض اکتبر بیس بال” شیکاگو وایت ساکس مدیر کل ریک هان گفت. “ما صحبت کردیم در طول سال از این بازسازی و به این مرحله بعدی است که یادگیری چگونه برای برنده شدن بخشی از آن است. و قطعا یادگیری چگونه برای برنده شدن در ماه اکتبر بسیار بخشی از ما به اهداف نهایی.”

MLB طولانی محدود آن postseason فقط به پرچم برندگان رو در روی یکدیگر در جهان سری. Postseason تیم دو و چهار با تقسیم هر لیگ به دو بخش در سال 1969 و سپس به هشت با واقعیت به سه بخش و علاوه بر این از یک کارت وحشی در سال 1995 یک سال بعد از برنامه ریزی با توجه به بازیکنان اعتصاب. این postseason رسیده 10 با علاوه بر این از یک دوم کارت های وحشی و وحشی-کارت دور در سال 2012.

قالب جدید ایجاد شده حداقل 14 اضافی postseason بازی و به عنوان بسیاری از 22 اگر هر یک از دور اول سری می رود از راه دور. این طرح بخشی از MLB پیشنهاد ماه گذشته به راه اندازی مجدد فصل, اما این اتحادیه به پایان رسید کسانی که مذاکرات و گفت: MLB به طور یک جانبه اعلام برنامه. این حرکت در حفظ این اتحادیه را درست تنظیم شکایت و ادعا MLB نیست مذاکره در ایمان خوب است به بازی به عنوان یک فصل به طور منظم به عنوان اقتصادی منوط به شرایط تعیین شده در مارس 26 توافق بین اختلافات دو طرف.

“این امر می تواند یک راه عالی برای نگه داشتن پایگاه های فن درگیر در طول کل فصل” Milwaukee Brewers ستاره مسیحی Yelich گفت. “شما می خواهم که واقعا تنگ مسابقه تمام راه را به پایین به آخرین روز فصل. من فکر می کنم وجود دارد می تواند بسیاری از تیم ها در آن در یک بازی یا دو از یکدیگر رفتن به که روز آخر.”

اضافی دو تیم NFL رسیدن به پلی آف در این فصل در مجموع 14 از 32 تیم NFL (44%) در پلی آف. شانزده 30 (53%) معمولا رفتن به پلی آف NBA و 16 31 در NHL (52%) که گسترش تا 32 franchises فصل آینده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>