MLB طرح را راه اندازی مجدد بیس بال در جولای

نیویورک — لیگ اصلی بیس بال صاحبان به متهور دوشنبه به ساخت یک پیشنهاد به اتحادیه بازیکنان است که می تواند منجر به coronavirus-تاخیر در شروع فصل در اطراف چهارم جولای آخر هفته در ballparks بدون طرفداران, یک برنامه است که با پیش بینی گسترش hitter وظیفه تعیین شده برای لیگ ملی برای سال 2020 است.

آموزش بهار شروع می شود در اوایل تا اواسط ماه ژوئن یک فرد آشنا با این تصمیم آسوشیتدپرس گفت. این فرد صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود چرا که جزئیات این طرح شدند و اعلام نشده است.

MLB مقامات میله میله برای ایجاد یک ارائه به اتحادیه در روز سه شنبه. توافق با بازیکنان ارتباط مورد نیاز است و انتظار می رود که دشوار است — به خصوص در طول یک پیشنهاد برای تقسیم درآمد خواهد بود که بی سابقه برای بیس بال.

هر تیمی که بازی حدود 82 به طور منظم فصل بازی: در برابر مخالفان خود را بدست آورد به علاوه interleague matchups محدود به منطقة شرق در مقابل NL East, AL مرکزی در مقابل NL مرکزی و آل غرب در مقابل NL غرب است.

Postseason بازی خواهد بود گسترش از 10 باشگاه به 14 با دو برابر کارت های وحشی در هر لیگ به چهار.

تیم ها ترجیح می دهند به بازی در آنها به طور منظم فصل ballparks را تبدیل به بهار آموزش استادیوم یا خنثی سایت اگر پزشکی و مصوبات دولت نمی تواند به دست آمده برای بازی در خانه. تورنتو ممکن است مجبور به بازی بازی های خانگی در Dunedin, Florida.

این همه ستاره بازی برنامه ریزی شده برای ورزشگاه طفره زن در لس آنجلس در 14 ژوئیه به احتمال زیاد می شود.

تیم را پیشنهاد می کنیم که بازیکنان دریافت, درصد از آنها 2020 حقوق بر اساس یک 50-50 تقسیم درآمد MLB دریافت به طور منظم در طول فصل و postseason که به احتمال زیاد خواهد شد در میان انگیز ترین جنبه های این طرح در طول مذاکرات با بازیکنان در ارتباط است.

که پیشنهاد را به حساب طرفداران قادر به بازگشت به ballparks در برخی از نقطه شاید با درصد کمی از صندلی های فروخته شده در ابتدا و سپس به تدریج در حال افزایش است.

بازیکنان بیس بال حاضر به در نظر گرفتن حتی چارچوب برای این نوع از درآمد حاصل از تجزیه شده اند که به توافق با اتحادیه های کارگری در NFL, NBA و NHL. آخرین تلاش های بیس بال صاحبان برای به دست آوردن حقوق و دستمزد cap با تقسیم درآمد منجر به 7½-ماه اعتصاب در 1994-95 که محو جهان سری برای اولین بار در 90 سال است.

فهرست اسامی خواهد بود گسترش داد از 26 به حدود 30. با جزئی لیگ توقیف وجود دارد به احتمال زیاد خواهد بود علاوه بر این از حدود 20 بازیکن در باشگاه شبیه به NFL تمرین تیم ملی.

بازیکنان و تیم های مورد توافق را به یک توافق مارس 26 که به نام برای هر بازیکن به دریافت تنها بخشی از حقوق و دستمزد تعیین می شود چه درصدی از 162-برنامه بازی ایفا کرده است. به عنوان بخشی از این معامله اگر هیچ فصل است که هر بازیکن را دریافت 2020 زمان سرویس مطابق با آنچه که این بازیکن به دست آورده در سال 2019.

اما این قرارداد مشروط است وجود دارد هیچ محدودیتی در تجمع جرم در فدرال و ایالتی شهر و محلی سطح مربوطه محدودیت های مسافرتی در آمریکا و کانادا و از کمیسر راب مانفرد پس از مشورت با اتحادیه و پزشکی انتظار دارد که تعیین می کند وجود دارد هیچ خطر به بازی در مقابل طرفداران به طور منظم در فصل ballparks.

بازیکنان و تیم متعهد به “بحث در ایمان خوب اقتصادی امکان بازی کردن بازی ها در غیاب تماشاگران و یا در مناسب خنثی سایت.” مانفرد گفت: حدود 40 درصد از MLB درآمد به دروازه از جمله امتیازات پارکینگ ورزشگاه, تبلیغات, سوئیت لوکس و برنامه های.

اتحادیه مسئولان و بازیکنان ذکر شده در مارس 26 توافقنامه به عنوان تنظیم شرایط اقتصادی و می گویند که آنها هیچ تمایل برای بریدگی های اضافی. بازیکنان بیشتر علاقه مند به پروتکل های پزشکی و تست های طراحی شده برای محافظت از آنها و تشخیص جدید کروناویروس. این پیشنهاد را با جزئیات این طرح برای برخورد با بازیکنان و کارکنان که تست مثبت است.

چرا که بازیکنان تعلق حقوق به صورت فصل به طور منظم و نه تنها برای بهار آموزش و یا postseason این اتحادیه ممکن است در مقابله با درخواست برای اطلاعات بیشتر به طور منظم فصل بازی در طول مذاکرات است که می تواند به طور قابل توجهی تغییر و یا احتمالا حتی فرضا از راه اندازی مجدد برنامه ریزی کنید.

DH به تصویب رسید لیگ آمریکا برای سال 1973 فصل بوده ولی مقاومت ملی لیگ صاحبان. این اتحادیه بازیکنان است که مورد علاقه آن به دلیل آن را ایجاد مشاغل بیشتر برای بالا پرداخت hitters در 30s خود را توسط MLB نگاه آن را به عنوان یک موضوع اقتصادی است.

پول, اما ناپدید شده است به عنوان یک مسئله در این مرحله برای سال 2020 از آنجا که تقریبا تمام بازیکنان کهنه توافق کرده اند که به قرارداد. Dodgers است که قابل توجه ترین ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de