MLB, NHL, Pac-12 به حالت تعلیق در رقابت با توجه به کروناویروس

NHL است توقف بازی با 189 بازی باقی مانده در این فصل و عدم اطمینان در مورد چگونه بسیاری از — اگر هر می تواند قبل از بازی پلی آف. یک تعداد انگشت شماری از اروپا هاکی لیگ در حال حاضر به نام خاموش مانده از فصل خود را.

“ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر همه مناسب توصیه های پزشکی و ما را تشویق بازیکنان ما و دیگر اعضای NHL جامعه را به تمام اقدامات احتیاطی مناسب — از جمله توسط خود قرنطینه که در آن مناسب” Bettman گفت. “هدف ما این است که سر بازی به عنوان به زودی آن را به عنوان مناسب و محتاطانه به طوری که ما قادر خواهد بود برای تکمیل فصل و جایزه جام استنلی.”

در انتظار فصل بودن معلق متعدد تیم را به بازی جاده بازی در حال حاضر نهایی برنامه ای برای بازگشت به خانه بعد از ظهر. NHL قبل از آن تصمیم به تعلیق این فصل با داشتن تمام 31 تیم های انصراف از شیوه و قبل از بازی اسکیت. وجود دارد 10 بازی برنامه ریزی شده برای سه شنبه شب.

این معلوم نیست چه این حرکت به معنی برای بقیه فصل به طور منظم و یا برگشتی.

جام استنلی اعطا شده است و هر سال از سال 1893 با دو استثنا: در سال 1919 هنگامی که نهایی لغو شد پس از پنج بازی به دلیل شیوع آنفولانزای اسپانیایی و در سال 2005 زمانی که فصل نامیده می شد به دلیل تحریم.

— آسوشیتد پرس

PGA تور: تور PGA برنامه به نگه داشتن بازی فقط بدون هر کسی از خارج از طناب.

کمیسر جی موناهان روز پنجشنبه گفت که طرفداران اجازه داده نخواهد شد در سه روز نهایی مسابقات قهرمانی بازیکنان یا سه دیگر مسابقات — یکی در فلوریدا دو در تگزاس که منجر به استادان.

حتی به عنوان دیگر لیگ لغو شد مسابقات و رویدادها برای یک ماه یا بیشتر موناهان تکیه بر گلف نیست که یک تماس و در حال بازی در خارج از منزل در سراسر وسیع سطح زیرکشت به عنوان یک دلیل برای shut down به طور کامل.

“بازیکنان ما در حال ساخت راه خود را بیش از 400 هکتار” موناهان گفت. “از آنجا که از طبیعت که … و در طی یک دور بازیکنان ما به طور کلی فراموش اجتماعی فاصله خود ما احساس می کردم که با در نظر گرفتن این گام برای رفع این مشکل با ما, طرفداران ما در یک موقعیت که در آن ما می تواند همچنان به کار وقایع را به عنوان در حال حاضر.

“ما راحت داشتن بازیکنان ما همچنان به بازی در این زمان است.”

طرفداران شد و در TPC Sawgrass در روز پنج شنبه قبل از اعلام و اجازه داده شد به ماندن تا زمانی که آنها می خواستند. موناهان گفت: سیاست های موثر از طریق Valero تگزاس در آوریل 2-5. که رویداد نهایی قبل از کارشناسی ارشد است که توسط باشگاه گلف آگوستا ملی.

آگوستا ملی گفت: در هفته گذشته این بود که نظارت بر گسترش جدید کروناویروس. این باشگاه دارای سابقه نه تصمیم گیری سریع و به روز رسانی شد و انتظار می رود تا هفته آینده در اولین.

موناهان گفت: او با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis و گفت: هر دو پشتیبانی از این طرح در ادامه بدون یک گالری.

تنها بار دیگر PGA Tour نگه داشته است طرفداران کردن گلف بودند برای آب و هوا مربوط به مسائل ایمنی در هنگام بالا باد سرنگون درختان در کنگره در سال 2012 و در Torrey سنبه در سال 2016.

او گفت: پرسنل کلیدی — فروشندگان, رسانه های داوطلبان و بازیکن کارکنان پشتیبانی — اجازه داده می شود در Sawgrass. او همچنین گفت: این وضعیت با COVID-19 بود به طوری که مایع است که قصد دارد به صحنه مسابقات هفته سه بعدی می تواند تغییر کند.

— آسوشیتد پرس

این داستان به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>