MLB, NBA, NHL, خانههای گلی خالی راه اندازی مجدد گزینه های

در حالی که جهان و پنجه نرم با بیماری همه گیر کوروناویروس سه بزرگترین مستقر در ایالات متحده ورزشی لیگ در حال حاضر تحت تاثیر این بحران در حال تلاش برای کشف کردن اگر چگونه و در کجا بازی می تواند با خیال راحت بازی دوباره در این سال.

NBA, NHL و لیگ اصلی بیس بال باید برخی از محدودیت های مشابه: عمومی و بازیکن سلامت مهم ترین مسائل و هر گونه تصمیم گیری را به گسترده فدرال و ایالتی و محلی پشتیبانی می کند. اما نیز وجود دارد چالش های فردی برای هر لیگ که باید منحصر به فرد برنامه و بازی ترتیبات است که می تواند بر تدارکات.

هر سه باید در مورد احتمال اساسا quarantining بازیکنان خود را در شهرستانها برای مدت طولانی به بازی بازی در یک محیط امن.

دکتر پاتریک Mularoni که مدیر پزشکی ورزشی پزشکی در دانشگاه جانز هاپکینز در تمام بیمارستان کودکان می گوید: این امکان وجود دارد حداقل بر روی کاغذ.

“شما می خواهم که به طور کامل منزوی کردن بازیکنان کارکنان و مربیان و کادر پزشکی و به احتمال زیاد مواد غذایی-خدمات کارگران تا 14 روز. همه آنها می خواهم باید مایل به انجام این کار” Mularoni گفت. “و تدارکات داشتن که تعداد زیادی از مردم یک اشتباه را ندارد که مشکل وجود دارد. اما هنگامی که شما انجام دهید که اگر همه آنها با هم و با هم کار هنگامی که آنها با هم شما باید جریمه شود چرا که اساسا آنچه که شما ایجاد کرده است یک واحه که در آن افرادی که ثابت کرده اند که آنها نمی باید COVID می شود.”

یک Q&A تهیه شده توسط برخی از AP را ضرب و شتم نویسندگان در آن لیگ با برنامه های خود را:

NBA

س: اگر امن چگونه بازی بازی سر و هنگامی که?

یک: NBA است که به دنبال بی شماری در راه اندازی مجدد گزینه های اما سازگار تم سراسر آنها خواستار یک اردوگاه آموزشی حداقل دو هفته برای تیم به عقب بر گردیم به نوعی از بسکتبال شکل. به نظر می رسد احتمال وجود دارد که تیم ها خواهد بود قرنطینه که در آن زمان. هیچ تصمیم گیری شده است در مورد اینکه آیا برای از سرگیری برخی از فصل به طور منظم و یا رفتن به پلی آف NBA کمیسر آدم نقره گفت: لیگ برنده ‘ تی تصمیم می گیرید هر چیزی قطعی تا حداقل ممکن است.

س: از کجا بازی خواهد بود برگزار می شود ؟

یک: ایده داشتن یک یا دو سایت برای بازی ها مورد بحث قرار گرفته و با لاس وگاس و لس آنجلس در میان آنها است. لیگ به کاوش در چندین سایت امکان پذیر است برای آماده سازی اهداف است اما نه وارد شده به هر بتن معاملات در هر نقطه.

س: آیا طرفداران بود اجازه ؟

یک: تقریبا قطعا نه حداقل نه در ابتدا مگر اجتماعی فاصله دستورالعمل ها برداشته و مقامات بهداشت عمومی می گویند آن را بی خطر است.

س: می تواند از آنها کوتاه برگشتی?

یک: کاملا. بهترین-از-هفت فرمت می تواند رها برای بهترین پنج یا احتمالا کمتر هر چند NBA به نظر می رسد مصمم در این نقطه است که اگر فصل در حال رفتن به سر — می خواهد آن را به عنوان مشروع یک قهرمان به عنوان امکان پذیر است.

س: چه اقدامات دیگر خواهد NBA را ؟

توپ خود را می تواند یک موضوع مهم. بازیکنان NBA عرق و عرق زیادی است. که عرق می شود و روی زمین می شود بر روی بازیکنان دیگر اما یک چیز در این بازی است که هر کس لمس توپ همان.

تیم رینولدز گزارش از میامی.

NHL

س: اگر امن چگونه بازی بازی سر و هنگامی که?

یک: NHL هدف می تواند در اواخر ماه ژوئن یا اوایل جولای سرگیری فصل به طور منظم و یا آغاز برگشتی. مقامات لیگ مربیان به طور کلی مدیران و بازیکنان انتظار می رود حداقل دو هفته دوباره به اردوگاه های آموزشی قبل از از سرگیری بازی. اگر NHL می رود به طور مستقیم به پلی آف یا 16 یا 24 از 31 تیم به احتمال زیاد درگیر می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>