MLB با توجه به 2020 فصل فقط با 3 بخش بر اساس جغرافیا

لیگ اصلی بیس بال گزارش شده است که بحث در مورد “یک طرح رادیکال” که به از بین بردن سنتی آمریکا و لیگ ملی برای سال 2020 و یک تراز شش بخش به صورت مختصر از فصل. به پیشنهاد یکی از بسیاری از در نظر گرفته شده است اما این یکی از جالب ترین که در آن خواهد تغییر شکل چشم انداز بیس بال و به طور قابل توجهی تغییر فصل پیش بینی.

سه بخش جدید خواهد بود بر اساس جغرافیا و تیم را در بازی در برابر دیگر باشگاه ها در بخش خود را تکمیل یک فصل به طور منظم برنامه حدود 100 بازی قبل از درگیر شدن در یک گسترش حذفی. این بخش را شبیه به این:

شرق: Baltimore Orioles, Boston Red Sox, Miami Marlins Maybelline New York, New York Yankees, فیلادلفیا فیلیز پیتسبورگ دزدان Tampa Bay Rays, Toronto Blue Jays و اتباع واشنگتن.

مرکزی: آتلانتا بریوز, شیکاگو توله Chicago White Sox Cincinnati Reds, Cleveland Indians Detroit Tigers, Kansas City Royals میلواکی برورز دوقلوها مینه سوتا و سنت لوئیس کاردینالز

غرب: آریزونا دایاموند بکس, Colorado Rockies, Houston Astros, Los Angeles Angels, Los Angeles Dodgers, دو و میدانی, San Diego Padres, غول, Seattle Mariners و تگزاس رنجرز.

به عنوان شما می توانید تصور کنید که پرتاب فصل پیش بینی از پنجره به بیرون. بزرگترین ذینفع از این طرح خواهد بود نیویورک یانکیز. Gerrit کول, جدید, ace انتظار می رود که بیشتر با ارزش پارچ در بیس بال در هر FanGraphs’ برنده بالا جایگزین. کول خواهد شد تاریخ شروع پنج که همچنین باید شامل Masahiro Tanaka, James Paxton, J. A. Happ و اردن Montgomery. تنها اتباع واشنگتن نیز در این بخش پیش بینی شده برای یک شروع بهتر چرخش است.

یانکی ها’ صف همچنین انتظار می رود به خمیر. آنها ضربه 306 صفحه اصلی اجرا می شود در فصل گذشته (یکی کمتر از مینه سوتا بیشتر در این رشته در سال 2019) بدون sluggers هارون قاضی (102 بازی های انجام شده) و به Giancarlo استانتون (18 بازی) در صف برای امتداد طولانی. دوم baseman DJ LeMahieu shortstop Gleyber تورس, گیر Gary Sanchez outfielder برت گاردنر اول baseman لوقا Voit و سوم baseman Gio Urshela دور از صف انتظار به میان بیس بال بهترین.

برانکس بمب افکن بودند پیش بینی شده برای برنده شدن 96 از 162 بازی در این سال (یک .593 درصد برنده شدن) و به راحتی تسلط آل تقسیم شرق با یک کوسن به عنوان بزرگ به عنوان هفت بازی بیش از Tampa Bay Rays خود را نزدیک ترین رقیب بخش.

این امکان وجود دارد پیتسبورگ دزدان دریایی و میامی مارلینز پیوستن به Toronto Blue Jays و چند ساله ته نشین بالتیمور به عنوان sub-.500 باشگاه است که بستر یانکی ها’ برنامه جدید هل دادن نیویورک برنده رای دادن به 67 درصد بیش از 100 بازی فصل در پیشنهادی خود را بدست آورد. هیچ تیم دیگری است که انتظار می رود برای دیدن بازی های بیشتر برنده در هر بازی 100 از یانکی ها تحت این طرح است.

در اینجا سه تیم دیگر است که بهره مندی از تجدید.

Cleveland Indians

کلیولند شده اند در کتک کاری در گوشهای با مینه سوتا برای AL مرکزی تاج به علاوه خلیج تمپا اوکلند و فرشتگان در لس آنجلس برای یک کارت نقطه به سرخپوستان 43 درصد شانس را به پلی آف در سال 2020 است.

در زیر پیشنهاد تجدید طرح سرخپوستان انتظار می رود تا پایان دوم در مرکزی فقط یک بازی پشت, دوقلو, با تشکر از معرفی یک کمی کمتر از میانگین تیم سنت لوئیس کاردینالز (18) به یک در حال حاضر ضعیف بازیگران از مخالفان اصلی تقسیم Detroit Tigers (28) و Kansas City Royals (25).

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de