MLB اجازه می دهد تا بازیکن را به ترک پس از لغو بهار آموزش

مسا, Ariz. >> لیگ اصلی بیس بال است که اجازه می دهد بازیکن برای رفتن به خانه تصمیم یک روز پس از لغو بقیه بهار آموزش برنامه و به تعویق انداختن روز افتتاحیه توسط حداقل دو هفته در میان رمان شیوع کروناویروس.

پس از یک جلسه در آریزونا امروز که شامل بیس بال کمیسر راب مانفرد union, سر تونی کلارک و خود را بالا مشاوران, بازیکنان گفته بودند آنها باقی می ماند در بهار آموزش گزارش به تیم شهر خانه و یا رفتن به خانه خود را. لیگ همچنین اعلام کرد که تعلیق بهار اردوگاه های آموزشی.

New York Yankees بازیکنان تصمیم گرفت به عنوان یک گروه به باقی می ماند در تمپا, فلوریدا.

“هر کس می خواهد به ماندن در اینجا و آماده برای رفتن به هر زمان که فصل شروع می شود به عقب” مسکن و تیم اتحادیه هرزه زاک Britton گفت. “(صاحب) Hal Steinbrenner صحبت کرد به ما. او به ما دسترسی به تسهیلات. آنها در حال رفتن به ما عرضه با صبحانه در صبح است. “

MLB پنج شنبه اعلام کرد فصل به تعویق خواهد افتاد حداقل دو هفته از شروع برنامه ریزی شده در مارس 26. تیم این باورند که این فصل شروع ممکن است تا مدتی ممکن است نیاز به کاهش برنامه.

MLB و اتحادیه مورد نیاز برای به احتمال زیاد دو تا چهار هفته از تمرینات پیش از افتتاحیه یک بار در تاریخ, برای این فصل شروع شده است.

“برخی از ما دور شده اند این بازی برای یک مدت طولانی زندگی می کردند از طریق برخی از توقف کار و دیدم زمانی که شما تا به حال برای بازگشت به بازی پروتکل های آن را می توان در قالب یک مختصر بهار آموزش و پس از آن شاید گسترش فهرست اسامی اولیه” یانکیز مدیر کل برایان Cashman گفت.

مدیریت و اتحادیه همچنین صحبت در مورد ممکن است نیاز به گسترش به طور منظم فصل گذشته پایان آن برنامه ریزی شده در سپتامبر. 27, ضمیمه برخی یا همه به تعویق افتاد بازی را بر روی اصلی پایان فصل است.

Ballparks در فلوریدا و آریزونا قفل شده بودند را به عنوان ورزش در نظر گرفته که چگونه برای ادامه پس از شیوع آورده است که ایالات متحده ورزشی برنامه متوقف.

“ما نمی باید یک راهکار برای این” Cleveland Indians جمهور کریس Antonetti گفت: در صبح است. “ما در حال یادگیری در پرواز است. ما با در نظر گرفتن این رویکرد که ما ادامه خواهد داد برای اولویت دادن به بهداشت و سلامتی از بازیکنان ما کارکنان ما و خانواده و همه در این مجموعه همه در سراسر سازمان است. است که در حال تکامل روز به روز.”

اتحادیه یادداشتی به بازیکنان امروز به دست آمده توسط آسوشیتدپرس برشمرد گزینه برای بازیکنان و گفت: تیم خواهد بود انتظار می رود برای کمک به “اگر یک بازیکن نیاز به تمدید اجاره نامه (یا) پیدا اقامت در هتل.” این یادداشت گفت: تیم “را بهترین تلاش برای ارائه عادی نیروی انسانی و پشتیبانی وعده های غذایی و دیگر امکانات رفاهی است.”

بسیاری از جزئی بازیکنان لیگ برتر — به خصوص از کشورهای دیگر — امیدوار به ماندن در اردوگاه های که در آن آنها معمولا دسترسی به مسکن و غذا و امکانات آموزشی. در حال حاضر بسیاری گفته شده است به خانه بروم اما برخی از تیم ها باید گفت: آنها تلاش به بازیکنان اجازه اقامت.

“این ممکن است بهترین گزینه برای آنها” Red Sox اجرایی خایم بلوم گفت. “و ما می خواهیم به مطمئن شوید که گزینه خوبی است اما همچنین آنها که توانایی رفتن به جاهای دیگر اگر آنها می خواهند.”

Arizona Diamondbacks مدیر کل مایک Hazen گفت که یک جزئی بازیکن لیگ در این سازمان تا به حال تست شده برای کوروناویروس “از فراوانی از احتیاط” اما این تیم دریافت نکرده نتیجه. او گفت: این تیم تسهیلات را تحت تمیز کردن بیش از آخر هفته قبل از بازیکنان می تواند به بازگشت داوطلبانه تمرینات روز دوشنبه.

برخی از عوامل نگران هستند که بازیکنان خارجی ممکن است دشواری بازگشت به ایالات متحده آمریکا, اگر به خانه بروند.

در یک پیام از Chicago White Sox به خود جزئی بازیکنان لیگ برتر فرستاده شده و امروز به دست آمده توسط آسوشیتدپرس, بازیکنان گفته بودند که “اگر آن را نا امن است برای شما را به سفر و یا ممکن است چالش های در بازگشت به ایالات متحده, شما ممکن است در اینجا باقی می ماند اما این موضوع باید مورد بحث و پاک توسط سازمان است.” تیم های دیگر صادر مشابه راهنمایی.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم از بازیابی, ویروس جدید در عرض چند هفته.

MLB توصیه کرده است پیشاهنگی را باید غیر ضروری سفر به یک فرد آشنا با این بحث. فرد به صحبت کرد AP خواست نامش فاش نشود به این دلیل که لیگ را اعلام نکرده است این برنامه.

“وجود دارد بدیهی است که وجود دارد هیچ بازی به بازی در حال حاضر, بنابراین ما تازه پیشاهنگی در یک الگوی برگزاری در این مرحله” کانزاس سیتی مدیر کل دیتون مور گفت.

NBA به حالت تعلیق در آن فصل چهار شنبه شب پس از یوتا جاز بازیکن رودی Gobert تشخیص داده شد با این ویروس و آن را به زمانی که بازیکنان MLB به دنبال با یک شبیه حرکت پنج شنبه.

نه این که آن را عجیب و غریب. جان لستر بود-جای خود غلت بزنید در توله اردوگاه در لحظات قبل از اعلام ساخته شده بود و دریانوردان’ مربیان کشیده کوزه خاموش اغل گاو یا حشم تپه اواسط جلسه به شکستن اخبار.

“دیروز یکی از احمقانه ترین روز من تا به حال در بازی بیس بال” سیاتل مدیر اسکات Servais گفت. “من رفتم از طریق (1994-95) اعتصاب به عنوان بازیکن و من فقط می توانید آن را نسبت به آن است.”

مانند دیگر تیم های بوستون برنامه ریزی شده به آن بهار مجتمع در فورت مایرز فلوریدا از طریق آخر هفته برای تمیز کردن عمیق از کل تسهیلات است. مدیر عامل شرکت سام کندی گفت: باشگاه تا به حال شناخته شده تست مثبت در میان بازیکنان پرسنل و یا طرفداران که با حضور, بازی, اما آن را آماده برای چنین وضعیتی است.

“وجود دارد احساس می کند مانند یک حس غیر قابل اجتناب” در مورد تشخیص, او گفت:.

بازیکنان معمولا پرداخت می شود تنها در طول فصل به طور منظم و تاخیر می تواند به خصوص سنگین برای جزئی leaguers که چک چک. اوکلند جزئی لیگ پارچ پیتر بایر توییتی پنج شنبه شب که او تا به حال گرفته غذایی-تحویل کار با توجه به عدم قطعیت در اطراف بعدی خود را بیس بال چک.

“چه کسی می داند چه اتفاقی خواهد افتاد با MILB/پرداخت,” او نوشت. “بنابراین من تصمیم به شروع به رانندگی با درب داش امشب. $62 در 3 ساعت… نه بیش از حد بد است.”

یک روز پس از اتمام یک هفته رانندگی از شیکاگو طرفداران جان سخت ایلین Maddox ایستاده بود در خارج از توله بهار مجتمع آموزشی صبح امروز نگران از طریق دروازه قفل شده در خالی, خورشید, خیس میشه.

“این نوع از غم” او گفت:. “صرف که پول و همه چیز در آینده تمام راه را از اینجا. اما من حدس می زنم آن را بهتر از بودن بیمار است.”

او گفت: او پشتیبانی MLB تصمیم به تعلیق بازی نا امید اینکه او را رانده شده در سراسر کشور با همسرش لورن تنها به قفل کردن از اسلون پارک در مسا.

“نبود دقیقا از حافظه ما امیدوار بودیم برای” لورن گفت. “اما آن را قطعا خواهد بود یک حافظه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de