میسوری آخرین کلینیک سقط جنین باز خواهد ماند و پس از نماز به پایان می رسد سال نبرد قانونی

میسوری به دقت اجتناب از بازگشت به زمان قبل از Roe v. Wade پس از مستقل داور حکم داد که آخرین آن عامل کلینیک سقط جنین را می توانید در ادامه ارائه روش.

پس از یک سال نبرد قانونی که بازمی گردد اتهامات نقض فاحش در برابر اتهامات نظارتی نفس بیش از حد برنامه ریزی شده والدین در سنت لوئیس برنده نادر پیروزی در یک دولت تبدیل شده است که به طور فزاینده متخاصم به سقط جنین.

اختلاف بین دولت و خود را تنها درمانگاه شروع ماه مه گذشته که میسوری را وزارت بهداشت و خدمات سالمندان اعلام کرد که آن را نمی خواهد تمدید Planned Parenthood مجوز. کلینیک شکایت متهم آژانس از تغییر پست هدف از آن نظارت و انجام یک antiabortion دستور کار سیاسی است. اما مقامات بهداشت گفت: آنها کشف “جدی و گسترده” مشکلات در طول کلینیک بازرسی سالانه.

در 96 صفحه و تصمیم صادر جمعه میسوری اداری جلسه کمیسیون گفت: کلینیک عملیات بودند به شدت امن و که دولت در بخش بهداشت و درمان اشتباه نکردن مجوز آن. این حکم به معنی درمانگاه مجوز تجدید طریق ممکن است 2021.

“Planned Parenthood نشان داده است که آن را فراهم می کند امن و قانونی سقط جنین, مراقبت” نوشت: کمیساریای Sreenivasa رائو Dandamudi. “در بیش از 4000 سقط جنین ارائه شده پس از سال 2018 در این بخش تنها به شناسایی دو باعث به انکار مجوز آن.”

سازمان ملی است که در دو سال گذشته تا به مبارزه با یک مجموعه از antiabortion قانون در سراسر کشور تشویق حاکم اما گفت که دسترسی به سقط جنین باقی مانده است محدود شده است و تهدید بیشتر طول بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان برخی از ایالت ها به دنبال ممنوعیت این روش به عنوان بخشی از خود را جارو اضطراری سفارشات.

“تصمیم امروز یک جنگ سخت پیروزی را برای والدین بیماران – و برای مردم در سراسر میسوری” Planned Parenthood اقدام رئیس جمهور الکسیس مک گیل جانسون در بیانیه ای گفت. “این است که چگونه ما مبارزه برای بیماران ما: موردی و روز به روز برای اطمینان از سقط جنین امن باقی خواهد ماند و حقوقی در سراسر کشور. داده ها نشان می دهد که بسیاری از آنها در حال حاضر پرداخت این قیمت با اکثریت قریب به اتفاق میسوری بیماران مجبور به عبور از خطوط دولت به مراقبت از آنها نیاز به. این است آنچه در آن مانند به نظر می رسد زمانی که سقط جنین یک حق به نام تنها.”

سخنگوی دولت در بخش بهداشت و درمان کاهش یافته است به نظر.

درمانگاه نزدیک بود مجبور به بستن درهای خود را در ماه ژوئن پس از وزارت بهداشت و درمان آن را انکار کرد اجازه درخواست تجدید با استناد به نگرانی های متعدد “شکست خورده سقط جنین” که نیاز به مراحل اضافی و یک بیمار که دچار عوارض تهدید کننده زندگی. اما والدین ادعا که دولت استدلال بود “گیلاس برداشت” و مدار قاضی مایکل Stelzer مجاز آن پزشکان به ادامه انجام سقط جنین در حالی که او adjudicated مورد.

دو طرف sparred در دادگاه تا Stelzer دستور والدین طراحی شده برای درخواست تجدید نظر خود را به دادرسی اداری کمیسیون مستقل اداره دولتی که دسته اختلافات بین بخش خصوصی و عمومی.

قاضی نوشت که او “هیچ قدرت شفاعت در این زمینه تا آنجا بوده است که تصمیم نهایی توسط AHC” و او اعطا دستور مقدماتی نگه داشتن درمانگاه در حال اجرا تا زمانی که بدن دست تصمیم گیری آن است. این اطلاعیه بدبختانه کلینیک ساعت شنی – آن را به مرکز بهداشت زمان بیشتر و در عین حال رهبران آن نمی توانستم لرزش احساس که آنها را به آخرین دانه های شن و ماسه.

“وحشتناک واقعیت این است که دسترسی به حلق آویز در با موضوع” کالین McNicholas یک OB/مامایی در درمانگاه گفت: در ماه ژوئن.

دولت بهداشت و درمان, مدیر, Randall ویلیامز جلب گسترده محکومیت زمانی که او گفت: در یک دادرسی اداری در ماه اکتبر که آژانس او را دنبال چرخه قاعدگی از کلینیک بیماران با هدف شناسایی کسانی که تا به حال موفق سقط جنین. ویلیامز گفت: او اقدام به استفاده از این داده ها برای تعیین اینکه آیا زنانی که در رفت و برای پیگیری قرار ملاقات بعد از سقط جنین دچار عوارض. او گفت هدف او این بود که حفاظت از ایمنی بیمار. اما منتقدان آن را به نام تهاجم به زنان و حریم خصوصی خواستار استعفای خود را و بررسی توسط فرماندار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>