از دست رفته منطقه خلیج زن و شوهر, یافت می شود پس از یک هفته ای جستجو در نزدیکی اینورنس

اینورنس — دانشگاهی زن و شوهر که از بین رفته در طول یک گریز در جنگل های شمال کالیفرنیا پیدا شد شنبه توسط جستجو و نجات کارگران که صرف تقریبا یک هفته به دنبال آنها و به امید پیدا کردن آنها زنده است.

مارین شهرستان کلانتر دفتر توییتی که دو هلیکوپتر خدمه airlifted کارول Kiparsky, 77 و ایان ایروین, 72, به یک بیمارستان است. مقامات بلافاصله ارائه جزئیات بیشتر در مورد شرایط خود و جایی که آنها واقع شده است.

Kiparsky و اروین گذشته دیده می شود Feb. 14 در تعطیلات کلبه در نزدیکی اینورنس یک شهر در پای Tomales خلیج نزدیک به نقطه ریس ملی ساحل دریا. این زن و شوهر از پالو آلتو هرگز چک را روز بعد به عنوان برنامه ریزی شده و موفق به نشان می دهد تا برای یک قرار ملاقات در فوریه. 16 که کلانتر گفته بود و بسیار از شخصیت برای آنها.

زمانی که خانهدار به کلبه رفت به تمیز کردن آنها دریافتند که تلفن های همراه و کیف پول. وسیله نقلیه خود را پارک شده بود خارج.

هیچ بازی ناپاک مشکوک شد.

کلانتر مقامات و یک تیم داوطلب خار جنگل و آب در اطراف اینورنس برای چند روز با کمک هواپیماهای بدون سرنشین شیرجه تیم ها و قایق های مجهز به رادار و سونار. در روز پنج شنبه آنها منتقل عملیات “بازیابی ماموریت” هنگامی که آنها دریافت چهار مستقل هشدار از جسد سگ در اطراف پوسته ساحل حدود 2 مایل (3.2 کیلومتر) از کلبه و احساس آنها خسته بود همه ممکن است منجر می شود.

“ما اعتقاد داریم که ما گسترده جستجو و تلاش با هر منبع که در دسترس بوده است به ما خواهد واقع شده اند کارول و ایان اگر آنها پاسخگو بودند و یا در یک منطقه قابل دسترس با پا بر روی زمین” کلانتر دفتر گفت: در آزادی مطبوعات.

اروین پیشرو بیماری پارکینسون محقق. او یک شیمیدان در این تیم است که در اصل شناسایی یک عامل مسئول شیوع پارکینسون در میان معتادان به هروئین در سال 1982 با توجه به مجله مستقل مارین.

Kiparsky برجسته زبان شناس و نویسنده چندین کتاب در مورد زبان, از جمله 1975 را “Gooficon: تعمیر کتابچه راهنمای کاربر به زبان انگلیسی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im