از دست رفته عطف: Pandemic به ارمغان می آورد پایان ناگهانی به دبیرستان برای دانش آموزان محلی

و سالنامه? گرفتن تمام کسانی که امضا از همکلاسی های شما ممکن است یا نه ممکن است نگه داشتن در تماس با ؟ او می خواست به انجام این کار بیش از حد.

“من کاملا فراموش کرده که در مورد” او گفت:. “من استفاده می شود به انجام این کار در هر سال است. من استفاده می شود به انجام این کار با مردم من حتی با.”

هرگز قصد بازگشت

در روز جمعه قبل از رخصتی بهار, Piner ارشد عرش Kaur نمی تواند صبر کنید او را به شروع هفته دور از مدرسه.

“من معمولا اقامت به صحبت با دوستان و اما من فقط مشتاق به شروع به شکستن بهار و من به سمت چپ و راست بعد از مدرسه” او گفت:. “من فقط یه آرزو می کنم که من تا به حال انجام بیشتر در زمان بیشتر عکس ها شاید goofed اطراف بیشتر است. آن را به من ضربه تصادفی در لحظه: من انجام می شود با مدرسه من هرگز قصد بازگشت.”

“آنچه که من از دست بیشتر در حال حاضر عادی است روز مدرسه, دیدن, دوستان, شوخی,” او گفت:. “من فکر می کنم همه می گوید: “سلام مدرسه” اما بودن در یک جامعه و بودن با دوستان هر روز فقط به این بود که زمان گذشته است؟”

و Kaur احساس از دست دادن خانواده اش ،

“پدر و مادر من تا به حال کالج در هند, اما من می خواهم که بچه ها برای اولین بار به یک کامل در مراسم فارغ التحصیلی” او گفت:. “بستگان در کانادا بودند به فکر پایین آمدن.”

Kaur گفت که او و خانواده اش را در حال حاضر به احتمال زیاد جشن فارغ التحصیلی برادر کوچکتر او به عنوان اگر آن را خود.

“امیدوارم آنها دریافت خواهد شد که شانس با من برادر,” او گفت:.

با تمرکز بر آینده

Kensy مندوزا رو به همه biggies در کالج خود نرم افزار لیست: UC Santa Barbara, UC Davis, Cal Poly UC سانتا کروز و UC برکلی. روزی که او پذیرفته شده و یک نقطه در اول کلاس در دانشگاه سانتا کروز وجود دارد اشک در مندوزا خانواده است.

“هنگامی که من در نهایت متعهد شدند خیلی خوشحال گفت:” مندوزا ارشد در Roseland دانشگاه دبستان. “آنها می دانند که رویای من بود مدرسه.”

در راه آن جمعی رویا برای Mendozas. مهاجران از السالوادور, Mendoza پدر و مادر قرار داده و همه چیز آنها تا به حال به مندوزا برادر آموزش و پرورش و در حال حاضر او. او یکی از اولین در خانواده او برای رفتن به یک دانشگاه چهار ساله.

“پدر و مادر من در حال مهاجران و آنها به اینجا آمدند وقتی که من کوچک بود,” او گفت:. “من می دانم که همه فداکاری که آنها را ساخته اند برای من. من می دانم که این راه من می تواند آنها پرداخت.”

هنگامی که او جوان بود او را درک او پدر و مادر قربانی به سادگی از تن مادر او را صدای غم و اندوه او گاهی اوقات به از راه به در تلفن.

“مادر من همیشه خواهد بود صحبت کردن به پدربزرگ و مادربزرگ من در گوشی من شنیدن داستان,” او گفت:. “شما می توانید ببینید چه مقدار از آن صدمه دیده و آنها را به ترک پدر و مادر خود را.”

“به خصوص که شما مسن تر شما شروع به درک خیلی بیشتر از شما واقعا متوجه همه چیز را که آنها انجام داده اند را برای شما و همه چیز را قربانی کرده اند به شما که در آن شما هستند و به شما فرصت دارید اینجا را,” او گفت:.

بله مندوزا غمگین است به دست از کلاس او را به کمپینگ و ارشد روز شوخی و schoolwide تجمع که در آن هر کلاس جسمی حرکت می کند به گوشه ای از ورزشگاه به معنی ارتفاع خود را به کلاس بعدی. و او را از دست سنتی مراسم فارغ التحصیلی و مهمانی در خانه او پس از آن که شامل عموزاده بودند که برای رانندگی از آمریکا, دره عمیق و باریک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de