معجزه لیگ طلسم مناسب به تعجب محلی بازیکنان بیس بال

آن را یک معجزه و پس از آن برخی از بازیکنان فوق العاده ای در شمال خلیج لیگ بیس بال به کت و شلوار و زمینه این سال است.

جهانی و همه گیر به شمار افزایش تهدید برای بسیاری از کودکان و بزرگسالان جوان در وابسته معجزه لیگ که در زیبایی یک الماس در پتالوما را Lucchesi پارک.

“ما جمعیت بسیار در خطر است. آن را بیش از حد مخاطره آمیز” جنیفر ریچاردسون گفت. او رئيس جمهور از معجزه لیگ شمال خلیج و مادر بازیکن لیام ریچاردسون که 16 و زندگی با سندرم داون.

جنیفر ریچاردسون گفت: پناهگاه در محل بوده است به خصوص دشوار است, به خصوص جداسازی برای معجزه بازیکنان لیگ برتر که در محدوده سنی 5 تا 28. همه دارای نیازهای ویژه.

در میان اقدامات احتیاطی سلامت مورد نیاز COVID-19 بحران ریچاردسون گفت: افراد جوان به خصوص تنهایی. “آنها در حال مبارزه,” او گفت:.

مشتاق به انجام چیزی است که واقعا سرگرم کننده برای بازیکنان در لیگ والدین و مربیان و هواداران را به حرکت مجموعه هومر صدای بوق & تشویق.

صبح روز شنبه آنها جمع آوری و در یک میدان در Lucchesi پارک و در زمان مکان خود را در یک کاروان. در مقابل یک وسیله نقلیه حمل, Homer, فراوان, بازی بیس بال سر طلسم محلی معجزه لیگ.

چندین لیگ والدین و بازیکنان زندگی می کنند که در خارج از منطقه سونوما کانتی حضور در میدان به در شروع هومر صدای بوق & تشویق رژه.

تماشاگران هیجان زده در نزد متحرک کاروان. هر یک از بازیکنان در حال حاضر دریافت یک goodie کیسه. هدیه آمد از San Francisco Giants, پدر و مادر و دیگران و شامل بسیار سرد معجزه لیگ ماسک صورت, غول, تی شرت, سلام زن سبک و جلف و جنگ ستارگان bobbleheads و یادگاری مدال در روبان.

کاروان موتوری انواع خودروهای سواری و وانت و موتور سیکلت حامل اعضای Rip شهرستان سواران ایم که ارزشمند حامیان معجزه لیگ North Bay, مجموعه ای از خانه از بازیکنان که در خانواده زندگی می کنند در یا در اطراف پتالوما.

افراد جوان خارج شد که با روحیه بالا رژه به نظر می رسد در محله خود را. هومر دست تکان دادند و شاخ صدا و بازیکنان مخابره عینک و در چیزهای خوب در goodie کیسه های.

شاید صدای بوق & تشویق نمی کاملا به عنوان فوق العاده به عنوان یک معجزه لیگ بیس بال بازی خواهد بود. اما برای اطمینان آن ضربه بود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>