مینه سوتا فرماندار معذرت خواهی برای دستگیری از سی ان ان خدمه

نیویورک — ایالت مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz عذرخواهی به سی ان ان گفت که او طول می کشد کل مسئولیت دستگیری یکی از شبکه خدمه جمعه به عنوان آنها در گزارش های خشونت در مینیاپولیس پس از مرگ جورج فلوید.

“این است که بسیار عمومی, معذرت خواهی به این تیم” Walz گفت: در یک کنفرانس خبری ساعت پس از خبرنگار عمر Jimenez و دو همکاران گرفته شد و به زندان ایالتی مینه سوتا گشت و بعد از آن منتشر شد.

Jimenez بود دست به دستبند و رهبری دور در حالی که گزارش زنده در هوا در مدت کوتاهی پس از ساعت 5 بار مرکزی. همکارانش لایحه Kirkos و Leonel مندز نیز دور گرفته شده با مندز قرار دادن او هنوز هم در حال اجرا دوربین بر روی زمین به رکورد دستگیری او.

زمانی که برای اولین بار با نزدیک شدن توسط افسران Jimenez, که سیاه و سفید است, به آنها گفت, “ما را به جایی که شما می خواهید ما را. ما در حال خارج شدن از راه خود را.”

پس از گفت او دستگیر و میکروفون دور گرفته شده برای زندانیان, معصوم, نوجوانی Jimenez پرسید که چرا او دستگیر و نمی توانید پاسخ.

گشت ایالتی مینه سوتا گفت: در توییتر که روزنامه نگاران در میان چهار نفر دستگیر و به عنوان سربازان بودند “پاکسازی خیابان ها و بازگرداندن نظم” پس از اعتراض. فلوید درگذشت در روز یادبود در مدت کوتاهی پس از منتقل شدن به زندان به ظن عبور بد چک و یک افسر پلیس به زانو در گردن او.

گشت گفت: سی ان ان روزنامه نگاران “منتشر شد هنگامی که آنها به تایید اعضای رسانه ها.”

Jimenez برگزاری بود آنچه به نظر می رسد یک روکش کارت شناسایی قبل از او دست به دستبند و خدمه همکار پلیس گفت که آنها از CNN و نشان دادن صحنه زنده در هوا.

“من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این” سی ان ان “روز جدید” co-لنگر John Berman گفت.

سی ان ان رئیس اجرایی جف Zucker به سرعت به نام Walz خواستار به دانستن آنچه که اتفاق افتاده است فرماندار گفت. The crew منتشر شد و در عرض یک ساعت.

پس از اینکه رهبری از یک ون پلیس و منتشر Jimenez گفت که او اشتباه در مورد آنچه اتفاق افتاده است و پس از او شده است نشان دادن اعتبار خود را به مقامات در حالی که پوشش داستان تمام هفته. او گفت که او بود و خوشحالم که دستگیری او نشان داده شد در هوا.

“شما لازم نیست به شک داستان من,” او گفت:. “این فیلتر در هر راه. شما آن را دیدم به چشم خود. که به من یک کمی از راحتی. اما آن را قطعا nerve-wracking.”

انجمن ملی از روزنامه نگاران را محکوم کرد دستگیری Jimenez.

“ما در حال رها به دیدن Omar منتشر شده است اما ما هنوز آشفته آشکار نقض متمم اول قانون اساسی حقوق هستند که شالوده نگاری” NABJ توییتی جمعه. به طور مشابه, CNN, رقبای, MSNBC, ایسنا و مهر همه را محکوم کردند.

این Silha مرکز مطالعات رسانه ها اخلاق و قانون در دانشگاه مینه سوتا نیز محکوم کرد بازداشت.

“سی ان ان خدمه و همچنین به عنوان تمام روزنامه نگاران باید یک متمم اول قانون اساسی حق پوشش این تظاهرات گفت:” Jane E. Kirtley, Silha استاد رسانه ها اخلاق و قانون و مدیر Silha مرکز.

Walz گفت: این مهم برای همه روزنامه نگاران پوشش داستان به می دانم که خود ایمنی یک اولویت است.

“ما باید اطمینان حاصل شود که وجود دارد یک نقطه امن برای روزنامه نگاری به این داستان” او گفت:.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان گرچن Ehlke در میلواکی و هارون موریسون در نیویورک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>