مینیاپولیس است که در مرکز صحنه برای یک ملت آشفتگی و خشم

مینیاپولیس >> این شهر تبدیل به مرکز کشور خشم و سرخوردگی به عنوان گارد ملی تداوم از طریق خیابان های آن معترضان را تهدید می کند بیشتر از تحول و بسیاری در سراسر مینه سوتا سرزنش مقامات در اینجا برای یک bungled پاسخ به جورج فلوید مرگ که در طول هفته گذشته را ترک کرده است افق در شعله های آتش.

خشم ناشی از مینیاپولیس به لس آنجلس و نیویورک و فیلادلفیا و ده ها تن از شهرستانها در یک تورنت از خواسته — های بسیاری ساخته مسالمت آمیز برخی نه برای عدالت بیش از مرگ یکی دیگر از مرد سیاه پوست به دست پلیس. اما این کینه است به خصوص عمیق در اینجا که در آن ساکنان شکایت مقامات ایستاده بود را برای بیش از حد طولانی در حالی که غارتگران و شورش زد ،

“آنها کاهش یافته است توپ. در این لحظه افسر پلیس را که آنها باید به نام گارد ملی در گفت:” گلن والتون به عنوان او کبابی داغ سگ برای صدها نفر از معترضان در نزدیکی تقاطع که در آن فلوید, 46 بود به ضرب مهار دوشنبه. “ما در آن برای مسافت های طولانی است.”

افسر درک چوین, 42, بود, اخراج یک روز پس از فلوید مرگ اما او به اتهام قتل تا پنج شنبه. آن شب جمعیت تصرف خود سوم حوزه پلیس تنظیم آن را به آتش. روز جمعه بزرگترین جمعیت و در عین حال از طریق شهرستان نادیده گرفتن یک 8 بعد از ظهر حکومت نظامی اطراف و دیگر حوزه, شورش, غارت و سوزاندن کسب و کار به عنوان یک چند پلیس و گارد ملی نیروهای ایستاده بود به تماشای.

که حرکت در سراسر کشور طراحی در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که با تمسخر توییتی که مینیاپولیس تا به حال به سخت تر علیه تظاهرکنندگان و آنارشیستها و از حقوق مدنی فعالان که شکایت کرده است که خشونت و خرابکاری بودند تهدید به تحت الشعاع قرار دادن گسترده تر قصد ترین معترضان به حمایت از حقوق مدنی و غیر نژادپرستانه پلیس.

تنش میان پلیس و معترضان شدت در بسیاری از شهرستانها در روز شنبه با پلیس ضد شورش با شلیک گاز اشک آور و بیشتر به سرعت در حال حرکت به ناآرامی های بنیادی.

تظاهرات بازی کردن در سراسر کشور در حال حاضر در وضعیتی وخیم از coronavirus با مرگ و میر که گذشت 100,000 هفته گذشته و بیکاری اعداد دیده نمی شود پس از رکود بزرگ. کسانی که ناکامی — اگر چه جدا — همزمان با خشم بیش از ویروسی تصاویری از یک افسر پلیس و دو زانو بر گردن یک مرد سیاه و سفید بود که به نفس نفس زدن “من نمی توانم نفس بکشم.”

این تصاویر گرفتار این شهر و بسیاری از دیگران کردن گارد.

مینیاپولیس مقامات “به کار گرفته شده در آن بسیار ضعیف است که انتظار می رود گفت:” برگرد. J. R. لوگان از پاپ رستگاری معبد بود که در کمک به والتون کوره هات داگ. لوگان گفت: او خسته از تماشای پلیس عمل با مصونیت از مجازات در هزینه اقلیت. تظاهرات بیش از مرگ و میر ناشی از سایر مردان سیاه و سفید — اخیرا Philando کاستیا و Jamar کلارک — نیست در نتیجه اعتقادات.

“ما نشستن و امید و همچنان به همان چیزی که” لوگان گفت.

اما او و دیگران در مینیاپولیس’ خیابان های شنبه گفت: این اعتراضات بیشتر بوده است شاید ارزش هزینه. شده است وجود دارد غارت و آسیب به کسب و کار برخی از اقلیت متعلق به. اما آنها نیز کشیده شده ترکیبی متنوع از مردم از جمله بسیاری از هواداران از زندگی مهم است. شده است وجود دارد ، چند ابراز ترس است که آنها را دستگیر شود برای شکستن حکومت نظامی روز شنبه یا این که رژیم صهیونیستی. تیم Walz بود مستقر دولت کل گارد ملی.

Walz و دیگر مقامات از جمله یک بار نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، ctq به دنبال تمایز بین حقوق مدنی معترضان خشمگین فلوید مرگ و کسانی که مسئول غارت و تنظیم آتش سوزی که تشدید در طول هفته گذشته و به نظر می رسد به پایمال مترقی شهرستان آماده نیست برای حل این بحران است.

“همه چیز که ما معتقدیم در آنها در حال تلاش برای از بین بردن” Walz گفت: در یک شنبه جلسه با رهبران محلی و اصرار دارد که بسیاری از غارتگران بودند که از خارج از شهر.

St. Paul شهردار ملوین کارتر گفت: تظاهر کنندگان بودند با استفاده از معترضان “به عنوان سپر انسانی.”

“فقط به استناد اینکه بخشی از جمعیت است که مردم به دنبال نابود کردن جوامع ما می توانند در این است که کمک به این افراد” کارتر گفت.

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری شده است که هدف از رئیس جمهور تهمت انتقاد از اعتراضات آغاز شد تشبیه مقامات ترغیب ساکنان به ماندن در خانه به لندن در طول نازی ها’ حمله رعد اسا.

“حال امشب شما قطعا کمک به کسانی که به دنبال به اشتباه شهر ما,” او گفت:.

اما حداقل 2000 معترضان پرداخت می شود بدون توجه و شکست 8 بعد از ظهر حکومت نظامی جمع آوری نزدیک پنجم حوزه. برخی از انجام نشانه. چند انجام خفاش ها. یک جوان مرد سفید عینک V for Vendetta, ماسک معمولا همراه با آنارشیست ها.

یک میانسال در یک تی شرت که گفت: “میخوای stop killing ما” با نزدیک شدن مرد جوان در V ماسک و سه نفر از دوستان خود castigating آنها برای دامن زدن به هرج و مرج می شود که سرزنش در آمریکایی های آفریقایی تبار.

“ایستگاه پلیس رفته است. جلوگیری از سوختن (مسائل) گفته لری آرمان 46 سنت پل.

مرد جوان که کاهش یافته است را به نام خود گفت که او از مینیاپولیس به عنوان دوستان خود را که عینک اسکی عینک ایمنی در انتظار درگیری با پلیس. او گفت: آنها آورده تجهیزات پزشکی. آرمان اهمیتی نمی دهند.

“هیچ چیز به تغییر تا زمانی که مردم شروع به لمس شدن و نه ساختمان,” او گفت:, و اضافه کرد که بدون ایجاد خرابی در حومه شهر. “این است که تنها جایی که در آن به نظر می رسد مانند پایان جهان است. بیایید متوقف ساختن آن نگاه مانند آن است.”

مدت کوتاهی پس از آن در 8:35 بعد از ظهر یک خط ایالتی مینه سوتا افسران گشت راهپیمایی به سمت معترضان و روزنامه نگاران جمع آوری نزدیک پنجم حوزه. افسران حضار گفت: “شما در نقض … لطفا متفرق شوند.” روزنامه نگاران از جمله لس آنجلس تایمز خبرنگار و عکاس خود را شناسایی به عنوان اعضای رسانه ها. پلیس سپس پیشرفته و شلیک گاز اشک آور و پرتابه در نقطه ای خالی محدوده به جمعیت هدف قرار دادن یک بار خبرنگار در پا.

این بار عکاس بود که دچار مشکل تنفس و نمی تواند بلافاصله ببینید.

دیگر روزنامه نگار دیده می شد با سر و صورت خونین. خبرنگاران و معترضان درهم بیش از یک دیوار آجری به دنبال پوشش.

مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون بود که دولت برای اولین بار مسلمان و سیاه و سفید از کنگره خواست معترضان به ماندن در خانه و انتظار بیشتر اتهامات علیه ماموران درگیر در Floyd مرگ است. الیسون گفت: “عناصر بد” در تلاش بودند به “لکه” تظاهرات باعث ضرب وشتم “بنابراین مردم می گویند: آن دسته از معترضان بد هستند, آنها فقط در خارج وجود دارد باعث دردسر خود را باعث می شود فقط.'”

به کلی Austin fearmongering و تاخیر سرکوب به نظر می رسید تن-ناشنوا تقویت نوع بسیار بیش از حد پلیس او و دیگران معترض بودند.

“مردم در حال دیدن در زمان واقعی که چرا مردم در حال راهپیمایی” Austin, 31, گفت: او به عنوان بازدید فلوید یادبود با خواهر او در اوایل روز شنبه. “این فقط یک ماده از زمان قبل از پلیس را یکی دیگر از اشتباه و آن را فقط رفتن به سوخت آتش است.”

او گفت: مسئولان باید برای پیوستن به معترضان بازدید از سایت های مانند یادبود و مشورت با رهبران جامعه.

“ما قصد داریم به نگه داشتن راهپیمایی تا ما شاهد یک تغییر” Austin گفت.

خواهر Jeanelle Austin, 35, سرزنش فرماندار و دیگر مقامات برای گفتن معترضان به ماندن در خانه به طوری که آنها می تواند دور تا rowdy عناصر نفوذ در صفوف خود را از جمله سفید supremacists. او گفت: آنها نیاز به پیدا کردن یک راه برای محافظت از معترضان حقوق بدون تشویش و ترس و یا ترک آنها را به دفع کردن برای خود.

“ما باید قادر به مبارزه برای عدالت بدون مرگ در روند” او گفت:.

صدها نفر از ساکنان فرود در کتک شرق دریاچه خیابان راهرو شنبه که در آن ساختمان هنوز هم سوختن برای رفت و برگشت تا باقی مانده و توزیع مواد غذایی اهدا. آنها در جلسات جامعه, در, پارک, نماز محافل در گوشه و اعتراض هزاران نفر در خارج از حوزه پنجم.

ارین Lavelle که به طور داوطلبانه به مستقیم ترافیک در نزدیکی سرزنش فری برای بودن “در بیش از سر خود را.” شهردار به نظر نمی رسد که آموخته اند از انتقاد سلف خود جلب کرد برای پاسخ به 2015 تیراندازی پلیس از Jamar Clark Lavelle گفت: “در حال حاضر در اینجا ما دوباره.”

Lavelle, 40, واقعا خواب از دوشنبه. شنبه شب او برنامه ریزی شده برای اقامت تا گارد همسایه سالمندان پس از گذراندن شب گذشته به تماشای اتومبیل با خارج از کشور صفحات و زوم کردن آنها خیابان تیراندازی.

“ما نمی توانیم فقط پنهان” او گفت:.

Walz سرزنش آنارشیست سفید supremacists و دیگران برای استفاده از تظاهرات به عنوان پوشش برای سرقت و غارت و چپاول و آتش سوزی. اما برخی از معترضان در پنجمین حوزه مخالفت کرد.

هنرمند Austin Boe, 37, گفت که او یک “صلح آمیز آنارشیست” خشم فلوید مرگ و خشونت پلیس. او گفت: او پیوست روز شنبه در تظاهرات به دلیل “من نه طرفدار پلیس پس از آن متناسب با دستور کار من.”

بانک مرکزی انگلیس گفت که او نه چشم پوشی غارت گفت: از آن آسان است برای مقامات به استفاده از کلمه “هرج و مرج” به هم بزنید و ترس است که او احساس دوشنبه هنگامی که یک اعتراض رهبر خاص او را آنارشیست ثبت نام و دیگران هو. او تصمیم به ماندن به هر حال و مخالف مقررات منع رفت و آمد زیرا او معتقد است که در زندگی مهم است.

Dionne سیمز 27 و دوستان او وارد پنجمین حوزه با جارو در دست برای کمک به تمیز کردن کسب و کار در این نزدیکی هست و برنامه ریزی به اعتراض بعد. او به نام انتظار گارد ملی توسعه یک “غیر ضروری تشدید” بدون یک هدف مشخص.

معترضان او گفت: تمرکز بر روی فشار دادستان به اتهام سه تن دیگر از افسران درگیر در Floyd بازداشت. در حال حاضر آنها را متقاعد مینیاپولیس مدارس و دانشگاه مینه سوتا به رها کردن قرارداد با پلیس شهر بیش از گذشته تظاهرات انجام شده است.

“این امر اتفاق نمی افتاد اگر مردم در خیابان ها,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>