مینیاپولیس پلیس که به زانو در گردن جورج فلوید بازداشت

مینیاپولیس >> افسر پلیس دیده می شود در فیلم دو زانو بر گردن جورج فلوید یک دستبند سیاه و سفید مردی که در بازداشت پس از شفاعت است که او نمی تواند نفس بکشد دستگیر شد امروز پس از سه روز از اغلب خشونت آمیز تظاهرات که منجر به آتش سوزی و غارت در سراسر نقاط مینیاپولیس.

ایمنی عمومی کمیسر جان هارینگتون گفت: دولت محققان دستگیر درک چوین که یکی از چهار افسران اخراج این هفته اما او از ارائه جزئیات. دولت وکیل است که نظارت بر هر گونه پیگرد قانونی در دولت اتهامات که در خانه بود و همچنین این سایت از اعتراضات برنامه ریزی شده بود به ارائه به روز رسانی بعد از امروز.

اخبار از دستگیری آمد لحظات پس از مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اذعان کرد “شکست تحقیرآمیز” از پاسخ به این هفته تظاهرات و به نام swift عدالت برای افسران درگیر است. Walz گفت: دولت را بیش از پاسخ به اعتراضات و که آن زمان برای نشان دادن احترام و کرامت به کسانی که رنج می برند.

“مینیاپولیس و سنت پل در آتش هستند. آتش است که هنوز هم سوختن در خیابان های ما. خاکستر نمادین دهه و نسل درد و از غم و اندوه بی سابقه” Walz گفت. “در حال حاضر نسل از درد است که تجلی خود را در مقابل جهان و جهان است.”

فرماندار ذکر شده تماس او از دریافت یک سناتور ایالت که در توصیف منطقه “آتش بدون هیچ آتش نشانان بدون کنترل اجتماعی و ترکیبات قفل در خانه تعجب آنچه که آنها می رویم به انجام. که یک شکست تحقیرآمیز است که نمی تواند رخ دهد.”

خود را به صبح روز بعد از معترضان را به آتش کشیدند یک ایستگاه پلیس که افسران رها شده در سومین شب از خشونت است. Livestream تصویری نشان داد معترضان وارد ساختمان که در آن عمدا مجموعه آتش سوزی فعال هشدار دهنده دود و آبپاش. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید اقدام به tweeting “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” که باعث شد یک هشدار از توییتر برای “ستایش خشونت است.”

فرماندار مواجه پرسش های دشوار پس از گارد ملی رهبر مسلح ، ژنرال جان جنسن مقصر عدم وضوح در مورد گارد ماموریت برای پاسخ کند. Walz گفت: دولت در حمایت از نقش و بود که آن را تا به رهبران شهر به اجرا وضعیت. Walz گفت: از آن آشکار شد که 3 حوزه از دست داده بود که دولت تا به حال به مرحله در آن اتفاق افتاده است در 12:05 صبح درخواست از شهرستانها برای منابع “هرگز” او گفت:.

“شما نمی خواهد که امشب وجود خواهد داشت هیچ فقدان رهبری” Walz گفت.

امروز صبح تقریبا هر ساختمان در منطقه خرید در اطراف رها ایستگاه پلیس شده بود تخریب سوخته و یا غارت. اعضای گارد ملی در منطقه بودند با چند تن از آنها را به صف, نگه داشتن مردم به دور از ایستگاه پلیس.

ده ها تن از داوطلبان جاروب کردن شیشه های شکسته در کوچه و خیابان انجام آنچه آنها می توانند برای کمک به.

دین Hanson, 64, زندگی در یک یارانه مسکن واحد نزدیک است که به بسیاری از ساکنان مسن. او گفت: ساختمان خود را از دست داد برق یک شبه و ساکنان وحشت زده بودند که آنها را تماشا اوباش از مردم اجرا در اطراف محله خود را با ظاهری هیچ مداخله.

“من نمی توانم باور این است که در اینجا اتفاق می افتد,” او گفت:.

ده ها تن از آتش سوزی نیز مجموعه ای در نزدیکی پل که در آن نزدیک به 200 کسب و کارهای آسیب دیده بودند و یا غارت. اعتراضات در سراسر آمریکا سوخت خشم بیش فلوید مرگ و سال از خشونت علیه آمریکایی های آفریقایی تبار به دست پلیس. تظاهرکنندگان درگیری با ماموران در نیویورک مسدود و ترافیک در کلمبوس, اوهایو و دنور.

تهمت و تهدید به مینیاپولیس “تحت کنترل” تماس با معترضان را “اراذل و اوباش” و به tweeting که “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.” صدای جیر جیر به خود جلب کرد یکی دیگر از هشدار از توییتر که گفت: از نظر نقض پلت فرم, قوانین, اما این شرکت نیست آن را حذف کنید.

تهمت نیز لعنتی “کل فقدان رهبری” در مینیاپولیس.

یک مشخصه خسته و نا امید مینیاپولیس شهردار یعقوب فری ساخته شده اولین حضور عمومی خود را از اوایل شب امروز در تالار شهر و در زمان مسئولیت برای تخلیه این حوزه گفت: آن را به حال تبدیل شدن بیش از حد خطرناک برای افسران. به عنوان فری ادامه داد: یک خبرنگار برش در سراسر با صدای بلند با یک سوال: “چه چیزی این طرح در اینجا؟”

“با توجه به؟” فری پاسخ داد. سپس او اضافه کرد: “وجود دارد مقدار زیادی از درد و خشم در حال حاضر در شهرستان ما است. من درک می کنم که … آنچه که ما را دیده می شود در طول چند ساعت گذشته و زن و شوهر از شب در اینجا از نظر غارت غیر قابل قبول است.”

او در دفاع از شهر را عدم تعامل با غارتگران — تنها تعداد انگشت شماری از بازداشت در سراسر دو شب از خشونت — و گفت: “ما در حال انجام همه چیز را که ما می توانیم برای حفظ صلح است.” او گفت: از اعضای گارد ملی مستقر بودند در محل برای کمک به جلوگیری از غارت و چپاول از جمله در بانک ها و فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها.

گشت ایالتی مینه سوتا بازداشت تلویزیونی سی ان ان خدمه در اوایل امروز به عنوان روزنامه نگاران گزارش شده در ناآرامی. در حالی که زندگی در درجه, سی ان ان, خبرنگار عمر Jimenez بود دست به دستبند و رهبری دور است. یک تولید کننده و یک عکاس خبری برای سی ان ان نیز گرفته شده در دستبند.

گشت ایالتی مینه سوتا گفت: روزنامه نگاران در میان چهار نفر دستگیر و به عنوان سربازان بودند “پاکسازی خیابان ها و بازگرداندن نظم” و آنها آزاد شدند پس از تایید به کاربران رسانه. سی ان ان گفت در توییتر که بازداشت شدند “نقض آشکار خود را در متمم اول قانون اساسی حقوق.” Walz علنا عذرخواهی کرد امروز.

تظاهرات اول فوران سهشنبه یک روز پس از فلوید مرگ در یک درگیری با پلیس دستگیر شده در به طور گسترده ای دیده می شود شهروند تصویری. در این فیلم فلوید دیده می شود شفاعت به عنوان افسر درک چوین پرس زانو خود را در برابر او. به عنوان دقیقه پاس فلوید به آرامی متوقف می شود صحبت کردن و در حال حرکت است.

وکیل بن Crump که به نمایندگی از اعضای فلوید خانواده خواستار تحقیقات مستقل و گفت: از او خواست تا به بازداشت فلوید بدن به طور مستقل کالبد شکافی انجام شده است. فلوید گفت که صحبت از بیماری قلبی یا آسم هستند بی ربط به دلیل فلوید بود راه رفتن و تنفس قبل از تماس با پلیس.

دکتر که کالبد شکافی مایکل بادن سابق رئیس پزشکی قانونی شهر نیویورک بود که استخدام برای انجام کالبد شکافی برای اریک گارنر به عنوان به خوبی.

دقیقه پس از حوزه سوخته در پنج شنبه, گارد توییتی که آن را به حال فعال بیش از 500 سرباز در سراسر منطقه مترو. توسط این صبح ده چند از اعضای گارد مسلح با حمله به سبک تفنگ مسدود شده یک خیابان در نزدیکی یک هدف فروشگاه است که متحمل آسیب های سنگین توسط غارتگران است.

نگهبان گفت: “هدف اصلی” به مطمئن شوید که آتش نشانان می تواند پاسخ به تماس و گفت: در پیگیری توییت که به سربازان کمک خواهد مینیاپولیس آتش نشانی. اما هیچ حرکت ساخته شده بود برای قرار دادن این 3 حوزه آتش. دستیار رئیس آتش نشانی Bryan Tyner گفت: ماموران آتش نشانی نمی تواند با خیال راحت پاسخ به blazes در حوزه ایستگاه و برخی از ساختمان های اطراف آن.

در جای دیگر در مینیاپولیس هزاران نفر از تظاهرات مسالمت آمیز راهپیمایی در خیابان ها خواستار عدالت است.

در شهر نیویورک به معترضان به مبارزه طلبیده نیویورک coronavirus ممنوعیت تجمعات عمومی دوشنبه, درگیری مسلحانه با پلیس در حالی که تظاهرکنندگان مسدود شده و ترافیک در مرکز شهر دنور و در مرکز شهر کلمبوس. یک روز زودتر تظاهرکنندگان گرفته بود به خیابان های لس آنجلس و ممفیس.

حدود 10 معترضان را به خانه فلوریدا معتقد متعلق به چوین. نارنجی شهرستان کلانتر دفتر توییتی که امروز چوین بود در محل اقامت و هیچ برنامه ای در این منطقه است.

در لوئیزویل, کنتاکی, پلیس تایید کرد که حداقل هفت نفر ضرب گلوله کشته شده بود دوشنبه شب به عنوان معترضان خواستار عدالت برای Breonna تیلور, یک زن بود که به ضرب گلوله توسط پلیس در خانه اش در ماه مارس است.

در می سی سی پی, شهردار از جامعه از گلبرگ مقاومت تماس به استعفا پیروی از سخنان خود در مورد فلوید مرگ است. Hal مارکس یک جمهوری خواه خواسته در توییتر: “چرا در جهان خواهد کسی را انتخاب کنید برای تبدیل شدن به یک افسر پلیس در جامعه ما امروز؟” در پیگیری توییت او گفت: “نمی بینم هر چیزی غیر معقول است.”

این شهرستان در روز پنج شنبه منتشر شد متن به 911 تماس بگیرید و آورده است که پلیس به فروشگاه مواد غذایی که در آن فلوید دستگیر شد. تماس گیرنده توصیف کسی که با یک لایحه تقلبی با کارگران عجله خارج برای پیدا کردن مرد نشسته روی یک ون. تماس گیرنده توصیف انسان به عنوان “بدجور مست” و گفت که او “نه در کنترل خود را.”

پرسیده شده توسط اپراتور 911 اینکه مرد بود “تحت تاثیر چیزی” تماس گیرنده گفت: “چیزی شبیه به آن بله. او اقدام نمی کند درست است.” پلیس گفت فلوید همسان تماس گیرنده شرح مشکوک.

دولت و مقامات فدرال در حال بررسی فلوید مرگ است.

چوین افسر که به زانو در Floyd گردن اخراج شد سه شنبه به همراه سه نفر دیگر از افسران درگیر در بازداشت است.

صاحب محبوب لاتین کلوپ شبانه گفت که فلوید و چوین هر دو مشغول به کار به عنوان نگهبانان در باشگاه به تازگی به عنوان پایان سال گذشته اما روشن نیست که آیا آنها با هم کار می کرد. چوین مشغول به کار در El Nuevo بازار مال فروشان باشگاه به عنوان یک خاموش وظیفه گارد امنیتی برای نزدیک به دو دهه اما فلوید تا به حال تنها در آنجا کار می کرد اخیرا برای حدود ده اتفاقاتی که برجسته آفریقایی-آمریکایی موسیقی مایا سانتاماریا آسوشیتدپرس گفت.

سانتاماریا گفت: اگر چوین به رسمیت شناخته شده بود فلوید “او ممکن است به او داده اند کمی بیشتر رحمت است.”

سانتاماریا که به فروش می رسد محل در دو ماه گذشته گفت: چوین کردم همراه با به طور منظم لاتینی, مشتریان, اما نمی خواهم به کار آفریقایی-آمریکایی شب. هنگامی که او انجام داد و در آنجا بود که مبارزه او را اسپری مردم با گرز و تماس با پلیس پشتیبان و نیم دوجین پیراهن اتومبیل را به زودی نشان می دهد چیزی است که او احساس غیر قابل توجیه “درد نمیخورد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>