میلواکی پلیس ID آبجوسازی تیراندازی مشکوک

میلواکی — مقامات روز پنجشنبه شناسایی مردی که به ضرب گلوله کشته و پنج همکاران در یکی از این کشور بزرگترین کارخانه های لبنی قبل از مصرف زندگی خود را یک 51 ساله برق که تا به حال مشغول به کار در میلواکی Molson Coors پیچیده برای 15 سال است.

میلواکی رئیس پلیس آلفونسو مورالس شناسایی تیرانداز به عنوان آنتونی Ferrill طی یک کنفرانس خبری. او همچنین شناسایی قربانیان به عنوان عیسی واله جونیور, 33, از میلواکی; گنادی Levshetz, 51, مکوان; Trevor Wetselaar, 33, از میلواکی; دانا پیاده روی, 57, از دلفیلد; و دیل Hudson, 50, Waukesha.

رئیس می تواند ارائه هیچ انگیزه و گفت این تیراندازی همچنان تحت بررسی است. او در سمت چپ و بدون در نظر گرفتن هر گونه سوال.

تیراندازی اتفاق افتاده بعد از ظهر چهارشنبه در Molson Coors Brewing Co.’s عظیم آبجوسازی پیچیده در میلواکی که حدود 1000 نفر است.

مقامات منتشر نشده از جزئیات در مورد چگونگی عکسبرداری آشکار شد.

Ferrill بود ازدواج پدر دو فرزندان کوچکتر و یک دختر. همسایه توصیف او به عنوان یک مرد خوب و مفید همسایه که لذت می برد ساخت اسلحه کار روی ماشین ها و بازی با سگ خود را.

“به نظر من او یک پسر گفت:” همسایه ارنا Roenspies. “او نبود خشونت آمیز. او مست. او یک نجیب زاده بود. من فقط می تواند آن را باور نمی کند.”

Ferrill شد مجوز صنعتی کارگر ماهر برق. مجله نگهبان گزارش داده است که او یک عضو سازمان بین المللی اخوان الکتریکی کارگران در میلواکی و او خدمت در گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا از سال 1987 تا 1991 بود و كارش مرخص شد.

او همچنین دچار کمر درد که ساخته شده بود و بدتر زمانی که او در تصادفات در سال 2009 و 2010 مجله نگهبان گزارش شده است. او یک شرکت شاکی با MillerCoors LLC فواید برنامه در 2015 طرح دعوی در دادگاه در ارتباط با یکی از این حوادث است. در آن طرح دعوی در دادگاه جفری Gorelick نوشت که Ferrill استفاده از مواد مخدر مبتنی بر قاتلان درد و شل کننده عضلانی که کمر درد گرفت اما همچنان به کار ساعت های طولانی در محل کار.

82 هکتار (33 هکتار) آبجوسازی مجموعه شامل ترکیبی از دفاتر شرکت های بزرگ و دم امکانات و استخدام بیش از 1000 نفر است.

آن را به طور گسترده ای شناخته شده در منطقه میلواکی به عنوان “میلر دره” اشاره به میلر Brewing Co. که در حال حاضر بخشی از Molson Coors. عظیم قرمز میلر نشانه آن است که برج بیش از این پیچیده است و یک نماد شناخته شده در شهرستان که در آن آبجو و دم در هم تنیده با تاریخ محلی. این مجموعه ویژگی های یک 160 سال آبجوسازی یک بسته بندی مرکز که پر هزار قوطی و بطری در هر دقیقه و یک مرکز توزیع اندازه پنج زمین فوتبال.

آبجوسازی کارگران محلی 9 ایران خودرو کارگران که نشان دهنده حدود 400 کارگر در مجتمع با صدور بیانیه ای روز شنبه خواستار تیراندازی یک “بی معنی تراژدی” و هشدار به کاربرانی که غم و اندوه مشاوران در دسترس خواهد بود در اتحادیه خود را در سالن West Allis, یک میلواکی حومه.

___

آسوشیتد پرس خبرنگاران کری Antlfinger و ترزا کرافورد در میلواکی, Tim Sullivan در مینیاپولیس و اسکات بائر در مدیسون ویسکانسین و اخبار محقق Rhonda Shafner در نیویورک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>