میلیون ها نفر از قلم کالیفرنیا 2020 اولیه. خواهد coronavirus تغییر که آرا در ماه نوامبر ؟

پتانسیل اختلافات در حال حاضر در حال توسعه بین محلی و دولت در انتخابات مقامات بیش از حدی که رای گیری غایب باید تنها گزینه است. کالیفرنیا Assn. از کارمندان و مقامات انتخابات نوشت: به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom ماه گذشته به درخواست تغییرات به شدت محدود در شخص رای گیری و به, جدید اختیار به استان ها در چگونه آن را به کار گرفته.

“پیدا کردن مناسب مکان های رای گیری است که اجازه خواهد داد که برای مناسب اجتماعی فاصله و فضا برای خط صف صدور رای گیری و دریافت برگه های رای خواهد بود بسیار چالش برانگیز است. ایمنی و بهداشت از رای دهندگان نظرسنجی کارگران و کارکنان شهرستان از اهمیت زیادی برخوردار,” یوسف, کشور هلند, ثبت نام از رای دهندگان در سانتا باربارا شهرستان و انجمن را به رئیس جمهور نوشت: در مارس 13 نامه.

اما مالاگا در روز جمعه گفت که باید گزینه های در دسترس خواهد بود.

“این مهم است برای حفظ, و من متعهد به حفظ به عنوان بسیاری از در شخص رای گیری مکان های که ممکن است,” او در مصاحبه ای گفت:.

یک تغییر برای ارسال هر رای دهندگان رای به بازیگران از راه دور و در انتظار آن خواهد بود — همچنین می تواند فشار عظیمی بر رای شمارش. انواع کالیفرنیا قوانین اجازه داده اند رای دهندگان به اندازه گریز که ممکن است برای بازگشت به برگه های رای در آخرین لحظه. میلیون ها نفر بیشتر از این دیر رای, بازیگران توسط شهروندان که مطمئن نیستید از انتخاب های خود را تا آخر ساعت ثابت می تواند مشکل ساز باشد.

“این COVID-19 عفونت منحنی است که نه تنها منحنی ما نیاز به پهن کردن. ما نیاز به پهن کردن رای گیری منحنی گفت:” کیم الکساندر رئیس حزبی رای دهندگان کالیفرنیا پایه و اساس است. “ما نیاز به تشویق مردم به تلو تلو خوردن خود را بازگشت از آن برگه های رای.”

هجوم 11th-ساعت رای گیری می تواند بی سابقه است. راب Pyers پژوهشی مدیر حزبی کالیفرنیا هدف کتاب با اشاره به ماه گذشته در رسانه های اجتماعی ارسال که داده های تاریخی از قبلی نوامبر انتخابات نشان می دهد برخی از 6 میلیون رای گیری باقی می ماند uncounted در روز انتخابات. در نامه خود به Newsom, انتخابات, مقامات از او خواست به گسترش تعداد روز آنها را به شمارش آراء مشابه به گسترش او دستور داد برای ماه مارس انتخابات.

آیا مشارکت مردم برای راهپیمایی و انتخابات ملاقات انتظارات کسانی که دفاع و پشتیبانی اوایل ریاست جمهوری اولیه نامشخص است. کمی بزرگتر از دولت ثبت نام از رای دهندگان شرکت کننده در سال 2016 اولیه بسیاری از نشان دادن آن سال مسابقه بین دموکرات ها هیلاری کلینتون و ساندرز. بالاترین میزان مشارکت در انتخابات برای ریاست جمهوری اولیه در سه ماهه گذشته از یک قرن بود که در مارس سال 2008 زمانی که کلینتون ضرب و شتم پس از آن — ایلینوی بهداشت ، باراک اوباما در مقدماتی حزب دموکرات و سناتور. جان مک کین برنده جمهوریخواه مسابقه.

2008 اولیه منحصر به فرد بود هر چند که در هر دو احزاب عمده سیاسی در حال رقابتی شرکت کنند ، نه تا این زمان ،

“مارس اولیه نیست برای همه” او گفت:. “وجود دارد یک سوال که چقدر شما می توانید انتظار مردم در انتخابات را افزایش می دهد هنگامی که وجود دارد تنها یک حزبی اولیه در خطر است.”

اما الکساندر اشاره کرد که حتی علاقه مند به رای دهندگان می توانست از سمت چپ در اعداد بزرگ به اندازه کافی برای ایجاد یک تفاوت. کارش رای دهندگان که در حال ثبت شده با: “هیچ حزب اولویت” تا به حال به ویژه عمل قادر به بازیگران در یک رای گیری دموکراتیک اولیه و حذف شدند از ایران با مسابقه. اما همه کسانی که رای دهندگان متوجه شدم نیاز به یک مرحله اضافی تا پایان زمانی که برخی از جوامع — و نه فقط در لس آنجلس — با تجربه صف های طولانی در این ساعت فقط قبل از این نظرسنجی بسته شده در مارس 3.

“این جای تعجب نیست مردم در حال رفتن به منصرف همه که” او گفت:.

کلید به تلاش برای حرکت بیشتر و یا نزدیک به همه رای دهندگان به شرکت کننده از راه دور در نوامبر هزینه شده است.

شهرستان که رهبران آن به مدت طولانی انتقاد رهبران دولت برای تحمیل انتخابات بدون حکم همچنین ارائه به اندازه کافی بودجه تحت فشار مالی زیادی از بهداشت عمومی تلاش برای کاهش گسترش coronavirus. ارسال مطلب رای گیری از طریق پست متقبل هزینه های مربوط به هزینه پستی — از جمله دولت قانون نیاز به پیش پرداخت, پستی بازگشت و به معنی تاخیر احتمالی ایالات متحده خدمات پستی بیشتر می تواند تحت تاثیر قرار دهد باید برای انتخابات کارگران به تعداد کسانی که رای مدت ها پس از روز انتخابات.

“این در حال حاضر کار من به مدافع عنوان مقدار بودجه به عنوان امکان پذیر است” گفت: برمن که قانون را تغییر نشده است و بررسی برای هزینه های بالقوه. “است که رفتن به بسیار دشوار است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de