میلیون ها پناه در خانه به عنوان ما روال تغییر عمیقا

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال آرام وحشت زده و عصبی ملت با اعلام دولت “فوق العاده ای” کنترل بر اوضاع و اصرار مردم برای جلوگیری از وحشت-خرید مواد غذایی اساسی است که تخلیه قفسه های فروشگاه در سراسر کشور. فروشگاه اسلحه شروع به دیدن مشابه اجرا بر روی سلاح و مهمات به عنوان ترس شدت یافته است.

برای بسیاری از آمریکایی ها ناگهان تغییر اقتصادی و معنی زندگی به زودی می تواند بسیار سخت است.

تایلر Baldwin یک متصدی بار در Taproom در سیاتل Pike Place Market, یکی از شهر بزرگترین جاذبه های توریستی بود تصفیوی یکشنبه شب پس از واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee گفت که منظور تمام کافه ها و رستوران ها ،

بالدوین, 29, گفت: او تعطیل اولیه “بنابراین من می توانید به خانه بروید و شروع بدانند بیکاری و مواد غذایی تمبر واقعا هر آنچه در گام بعدی برای نگه داشتن خودم شناور است.”

در نامه ای به ناروا و رهبران کنگره آمریکا اتاق بازرگانی به نام swift قانون از جمله سه ماه لغو برخی از مالیات ها و گسترش وام به کسب و کار به “کاهش بالقوه ویرانگر اقتصادی اثر است.”

به عنوان آمریکایی ها تلاش می کند با تغییر عادات روزانه خود را به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری صادر چشمگیر توصیه: در آن گفت: گردهمایی 50 نفر یا بیشتر باید لغو و یا تعویق در سراسر ایالات متحده برای دو ماه آینده.

اما در نشانه ای از دشواری قابل توجه حق تعادل CDC بیانیه همچنین گفت: توصیه نمی شود به “روز به روز بهره برداری از سازمان ها از جمله مدارس و موسسات آموزش عالی و یا کسب و کار است.”

پیدا کردن که تعادل نیز یک چالش برای کسب و کار وابسته به آوردن مردم از طریق درهای خود را.

قمار در حداقل 15 متحده باید تعطیل در چند روز گذشته. اما بسیاری از سالن های قمار باز باقی می ماند که در آن صدها یا حتی هزاران نفر از مردم لمس همان حافظه و تراشه پوکر خطر گسترش ویروس. قمار گفت: آنها در حال انجام بیشتر ،

حتی قبل از هشدار نقاط کشور در حال حاضر شبیه شهر ارواح با مکان های بیشتری به دنبال به عنوان nightspots بسته در یک شهرستان و یا دولت پس از دیگری.

“زمان برای اقناع عمومی و تجدید نظر است” فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر گفت. “این یک شوخی نیست. هیچ کس ایمنی بدن به این.”

شهر نیویورک گفت: از eateries تنها می تواند قبول takeout و تحویل سفارشات. شهردار بیل د Blasio همچنین دستور داد کاباره ها, سینما و دیگر مکانهای تفریحی بسته شده است.

“این مکان بخشی از قلب و روح شهر ما” او در بیانیه ای گفت: یکشنبه شب. “اما شهر ما بی سابقه ای مواجه کند و ما باید پاسخ با زمان جنگ ذهنیت است.”

تصمیم خود را پس از Dr. Anthony Fauci, دولت فدرال را بالا عفونی-بیماری کارشناس گفت که او می خواهم برای دیدن یک 14-روز ملی shutdown اعمال شده برای جلوگیری از این ویروس را گسترش.

“من فکر می کنم آمریکایی ها باید آماده شود که آنها در حال رفتن به مجبور به سر خم کردن به طور قابل توجهی بیشتر از ما به عنوان یک کشور در حال انجام,” او گفت:.

وجود دارد هیچ نشانه ای مغلوب ساختن پیشی جستن است و با توجه به چنین حرکت می کند.

در سراسر جهان شیوع است بیمار حدود 170,000 مردم و چپ بیش از 6,500 مرده با هزاران مورد جدید در هر روز است.

___

سالیوان گزارش از مینیاپولیس و اسپنسر گزارش از فورت Lauderdale, Florida. آسوشیتد پرس روزنامه نگاران Wayne پری رابرت برنز, Mallika Sen, ونسا Alvarez, Seth Wenig و لیزا ماری کادر کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im