‘نقطه عطف برای جامعه ما’: سواحل برای باز کردن در تعطیلات آخر هفته پارک ساحلی در چهار شنبه

Sonoma County خط ساحلی است که در نهایت باز تا سواحل آن و مسیرهای پیاده روی beckoning داخلی بازدید کننده برای اولین بار به طور رسمی از مقامات بهداشت تحمیل اقامت-صفحه اصلی سفارشات در ماه مارس.

سونوما کانتی را Doran, Stillwater و Gualala نقطه منطقه ای پارک از جمله مناطق پارکینگ و دستشویی را دوباره باز به عموم مردم در روز چهارشنبه. دولت پارک در ساحل و سواحل را به دنبال خواهد داشت و روز شنبه پس از چند لجستیکی مسائل را می توان با آن برخورد کرد.

“من فکر می کنم ما می تواند آماده و باز مدتی جمعه یا قطعا با تعطیلات آخر هفته گفت:” تری Bertels California State Parks سرپرست منطقه برای سونوما-ساحل مندوسینو.

خدمه کار هنوز هم به حذف حدود 100 بزرگ سیمان بلوک های قرار داده شده در امتداد سونوما ساحل قبل از روز یادبود در مناطق پارکینگ و سوئیچ ها برای تضعیف بازدید کنندگان از ايميل پارک بسته شدن. آن را حدود دو روز Bertels گفت.

در ضمن Sonoma County Health افسر Sundari Mase گفت: پارک کاربران نشان داده اند کافی تمایل به رعایت پوشش و اجتماعی فاصله مورد نیاز برای متقاعد کردن او را به گام بعدی.

“بازگشایی سواحل نقطه عطفی است برای جامعه ما. ما می دانیم که بسیاری از مردم باید با صبر و حوصله منتظر این روز گفت:” برت Whitaker, مدیر منطقه سونوما کانتی منطقه ای پارک. “ما متعهد به نگه داشتن پارک ساحلی باز در تابستان امسال و قدردانی می کنیم به پشتیبانی از دستورالعمل های بهداشتی که به منظور محافظت از همه ما است.”

مناطق پیک نیک و اردو باقی خواهد ماند بسته شده و تاکید می ماند فعال و تفریح در فضای باز.

اما Whitaker گفت ساحلی بازدید کنندگان خواهد بود ممنوع از پرتاب کردن یک پتو و صرف برخی از وقت با کیفیت آفتاب.

“ما خیلی خوشحال ساکنان می توانید یک استراحت از توان نزدیکی صفحه اصلی با مراجعه به ساحل برای ورزش و هوای تازه” هیئت ناظران معاون سوزان فرودگاه گرین گفت.

عمومی شده است تقاضاهای مصرانه برای دسترسی به ساحل به عنوان هفته و سپس ماه از پناهگاه در محل زندگی همچنان ادامه داشت. پس از یک آزمایش اولیه با خروج از پارک های باز عمومی فضاهای باز در این شهرستان بسته شد Mase در ماه مارس به دلیل بسیاری از مردم از سراسر منطقه خلیج و دره مرکزی همگرا در منطقه است.

پارک ها باید به آرامی پس از بازگشایی با سواحل گذشته در خط به دلیل آن است که چنین قدرتمند, قرعه کشی, جذب هزاران نفر از مردم حتی زمانی که تحت سخت بسته شدن.

Patty Ginochio برجسته عضو جامعه و سازمان در Bodega بای گفت که او همچنان نگران آن است که مردم را در موعد مقرر به دولت سواحل قبل از پارکینگ در مناطق باز و یا پارک و یا راه رفتن بر فاسد ساحلی bluffs و یخ لغزنده گیاه که زمین را پوشش می دهد در امتداد بزرگراه 1. کاهش خطر قابل توجهی است, او اشاره کرد.

“یخ گیاه پایین کاذب,” او گفت:. “آنها به پارکینگ در آن و آنها در حال راه رفتن در آن است.”

Mase در هیئت ناظران جلسه سهشنبه گفت COVID-19 موارد تا به حال تثبیت شده پس از آخرین دور از مرحله به مرحله reopenings در شهرستان که شامل اجازه می دهد برای ناهار خوری در رستوران ها از wineries و کارخانه های لبنی بیش از آخر هفته روز یادبود.

جدید پارک سفارش نهادها اجازه می دهد تا فضایی برای سفر به پارک ساحلی و کنار می گذارد با آنچه تا به حال شده است روزانه پارک تعطیل بین ساعت 11 صبح و 5 بعد از ظهر با دسترسی محدود در خارج از این ساعت برای کسانی که پس از رسیدن به ساحل با پای پیاده و یا با دوچرخه.

بازدید کنندگان هنوز هم برای حمل و صورت را پوشش می دهد و پوشیدن آنها را زمانی که آنها در شش پا را از دیگران نه در حزب خود و همچنین حفظ مناسب فاصله فیزیکی برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

هر کسی که بیمار است باید بگویم دور از پارک ها و کسانی که می زنیم باید بررسی خود را برای علائم COVID-19 از جمله تب ، سرفه ، گلودرد و خستگی شدید یا سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی.

“همانطور که ما لذت بردن از سواحل دوباره اجازه دهید در ادامه به انجام بخشی از ما را به نگه داشتن هر یک از دیگر امن: حمل صورت پوشش نمی معاشرت در گروه و جلوگیری از شلوغ سواحل, اگر, اجتماعی, فاصله خواهد بود به چالش کشیدن” فرودگاه گرین گفت.

شما می توانید رسیدن به تحریریه مریم کالاهان در 707-521-5249 یا [email protected] در توییتر @MaryCallahanB.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>