مایک Pompeo, علامت Esper دیدار با رییس جمهور در آستانه طالبان مقابله

  • ASSOCIATED PRESS Secretary of State Mike Pompeo takes questions from reporters during a flight from Andrews Air Force Base, Md., to Germany on Thursday.

    آسوشیتد پرس

    وزیر امور خارجه مایک Pompeo طول می کشد سوال از خبرنگاران در طول یک پرواز از پایگاه نیروی هوایی اندروز, Md., به آلمان در روز پنج شنبه.

  • ASSOCIATED PRESS U.S. Secretary for Defense Mark Esper speaks during a press conference on the first day of the Munich Security Conference in Munich, Germany, today.

    آسوشیتد پرس

    ایالات متحده آمریکا وزیر دفاع علامت Esper صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در اولین روز از کنفرانس امنیتی مونیخ در شهر مونیخ آلمان امروز.

مونیخ >> وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo و وزیر دفاع علامت Esper ملاقات امروز با افغانستان رئیس جمهور اشرف غنی در میان نشانه هایی که آتش بس میان ایالات متحده و طالبان قریب الوقوع است.

Pompeo و Esper ملاقات غنی در حاشیه امنیت بین المللی در مونیخ فروم به مقامات گفت: “کاهش خشونت” توافق روی میز است و می تواند به عنوان اعلام کرد این آخر هفته.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن موافقت کرده است که در اصل برای معامله است که می تواند منجر به شروع قابل توجهی در ایالات متحده آمریکا نیروهای نظامی برداشت از افغانستان, به گفته مقامات ایالات متحده.

جزئیات نهایی شد با چکش در روزهای اخیر ایالات متحده فرستاده ویژه امریکا برای افغانستان زلمای خلیل زاد و نمایندگان طالبان در دوحه, قطر. خلیل زاد در مونیخ و با حضور Pompeo و Esper جلسه به عنوان ژنرال اسکات میلر فرمانده آمریکا نیروی بین المللی در افغانستان است.

مردم آشنا با این طرح را تشریح آن می گویند خواستار نتیجه گیری موفق از آتش بس یک هفته ای به دنبال داشته باشد ظرف مدت 10 روز با شروع از تمام افغانستان مذاکرات برای تعیین نقشه راه برای آینده سیاسی کشور.

مقامات ایالات متحده باید در کنار خار ادعا می کند که طالبان اولتیماتوم مجبور دست خود را. و آنها اشاره کرد که به رغم تهمت انتخاباتی تعهد به خروج سربازان آمریکایی از افغانستان و جاهای دیگر جمهوری خواه رئیس جمهور nixed معاملات قبلی به نظر می رسد که در پاسخ به حملات نیروهای ایالات متحده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>