اواسط هفته تعداد بازدید بالاتر حرکت می کند اما خارج از دولت مسافری روند همچنان پایین

  • CINDY ELLEN RUSSELL / CRUSSELL@STARADVERTISER.COM A traveler from Los Angeles was picked up by her daughter at the Daniel K. Inouye International Airport on April 22.

    سیندی الن راسل / [email protected]

    یک مسافر از لس آنجلس بود و توسط دختر او را در Daniel K. Inouye فرودگاه بین المللی در آوریل 22.

جمعه آورده یکی از بالاترین تعداد از خارج از کشور بازدید کننده ورود به دولت از گردشگری مستندات آغاز شد و در اواسط ماه مارس.

هاوایی گردشگری اقتدار امروز گزارش داد که 590 trans-Pacific مسافران وارد شده در چهار شنبه, از جمله 187 بازدید کنندگان و 220 ساکنان. تعداد دفعات مشاهده شده همچنین شامل 99 شرکت هواپیمایی خدمه, 20 حمل و نقل مسافران که در حال ابتلا به پروازهای دیگر و 62 در نظر گرفته شده و ساکنان جدید برای اوآهو و دو برای Lihue.

به عنوان بسیاری از 160 بازدید کنندگان رفت و به اوآهو در حالی که مائوئی تا به حال 20 و Lihue تا به حال هفت.

هاوایی ساکنان بزرگترین دسته متشکل از 37 درصد از کل. اما بازدید کنندگان ساخته شده است که تا 32 درصد از ترافیک نیست ،

دولت تعریف می کند بازدید کنندگان به عنوان هر کس با خارج از کشور ID که برنامه ای برای ترک هاوایی پس از یک دوره از زمان. در نظر گرفته شده و ساکنان آن با خارج از دولت شناسه که می گویند آنها قصد ماندن در اینجا. در نظر گرفته شده ساکنان دسته ممکن است شامل پرسنل نظامی و دانشجویان و مردم در حال حرکت به هاوایی برای زندگی با خانواده ها و افراد بی خانمان.

در مارس 26, هاوایی, این کشور, دولت برای اجرای اجباری 14-روز خود قرنطینه سفارش برای تماس های ورودی مسافران که تمدید شد به interisland مسافران در تاریخ 1 آوریل.

قرنطینه سقوط گردشگری به این نکته اشاره کرد که پس از آن در مارس شروع تنها 4,472 بازدید کنندگان که نشان دهنده ترکیبی از تفریح و ضروری مسافران را به دولت است. چهارشنبه بالاتر تعداد بازدید آورده 34 روز به طور متوسط trans-Pacific بازدید کنندگان به حدود 128 روز.

در آوریل 2019, 856,250 بازدید کنندگان به هاوایی.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de