میشیگان در کنگره جاستین Jalbi به پایان می رسد خود را آزادیخواه پیشنهاد برای کاخ سفید

واشنگتن — میشیگان در کنگره جاستین Jalbi بالا-مشخصات منتقد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که ترک ایران شد و مستقل روز شنبه اعلام کرد او را نمی خواهد به دنبال آزادیخواه نامزدی برای کاخ سفید هفته پس از گفت او در حال اجرا بود چرا که رای دهندگان می خواستند یک “جایگزین” به دو حزب عمده.

در تصمیم گیری برای رها کردن او با اشاره به چالش های تلاش برای مبارزات انتخاباتی به عنوان یک شخص ثالث نامزد طول coronavirus بیماری همه گیر.

“بعد از انعکاس من به این نتیجه رسیدند که شرایط نمی قرض خود را به موفقیت من به عنوان یک نامزد برای ریاست جمهوری در سال جاری و بنابراین من نمی خواهد به یک نامزد او گفت:” در یک در یک سری از توییت در توضیح تصمیم خود را. او گفت: “واقعیت اجتماعی فاصله سطح زمین بازی در میان نامزدها در بسیاری از موارد, اما این همچنین بدان معنی است که کمتر شناخته شده نامزدها بیشتر وابسته به کافی رسانه ها فرصت هایی را برای رسیدن به مردم است.”

Jalbi گفت: او هنوز فکر می کند چنین نامزدی می تواند به اثبات موفق در آینده است.

“من همچنان به این باور است که یک نامزد از خارج از احزاب ارائه یک چشم انداز از دولت مبتنی بر آزادی و برابری می توانید از طریق شکستن در حق محیط زیست” او هنوز توییتی. “اما این محیط ارائه فوق العاده چالش است.”

Jalbi خواهد مواجه شده اند تقریبا غیر ممکن است شانس برنده شدن در انتخابات ریاست جمهوری. اما شخص ثالث مبارزات می تواند عواقب غیر قابل پیش بینی برای کاندیداهای دموکرات و جمهوری خواه در مسابقه.

در سال 2000, Ralph Nader, سبز, حزب, پیشنهاد ریاست جمهوری هزینه دموکرات گور مهم پشتیبانی و عاملی در جمهوریخواه جورج دبلیو بوش را پیروز. دموکرات هیلاری کلینتون در سال 2016 از دست دادن به ناروا متهم شده است در بخش پشتیبانی است که حزب سبز کاندید جیل استین برداشت در کشورهایی مانند پنسیلوانیا است.

Jalbi چپ حزب جمهوری خواه در سال گذشته و بعد از آن پشتیبانی مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح در دموکراتیک به رهبری ،

در اعلام قصد خود را در اواخر ماه آوریل به دنبال آزادیخواه نامزدی Jalbi گفت: او می خواست به نمایندگی از میلیون ها نفر از آمریکایی ها که احساس نمی به خوبی نشان داده شده توسط هر دو حزب عمده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de