Michigan police پروب قتل فروشگاه گارد امنیتی بیش از coronavirus ماسک

سنگ چخماق, Mich. >> پلیس ایالتی در حال بررسی این که آیا یک گارد امنیتی در یک خانواده فروشگاه دلار در میشیگان بود به ضرب گلوله از آنجا که او حاضر اجازه می دهد تا مشتری برای ورود بدون پوشیدن یک ماسک صورت برای محافظت در برابر انتقال coronavirus.

Calvin Munerlyn, 43 بود به ضرب گلوله جمعه در فروشگاه فقط در شمال مرکز شهر فلینت. Latryna سیمز-Munerlyn گفت: او گفته بود همسرش به ضرب گلوله کشته شد در طول یک بحث بیش از یک ماسک MLive.com امروز گزارش داد.

پلیس به دنبال آن هستند به عنوان یک امکان, دولت, پلیس سرهنگ دیو قیصر به این روزنامه گفت. قیصر کاهش یافته است به بحث در مورد با آسوشیتد پرس امروز به جای به تعویق انداختن این Genesee County دادستانی است که برنامه ریزی یک بعد از ظهر در کنفرانس خبری.

Sims-Munerlyn گفت شوهرش تا به حال مشغول به کار در امنیت حرفه ای در حدود 30 سال تنها کمی بیش از یک سال در خانواده دلار. یکی از پسران خود را نیز مشغول به کار در فروشگاه اما نبود جمعه. به او گفته شد از تیراندازی توسط یک همکار.

“پسرم به من زنگ زد و گفت: مامان شما رو برای رسیدن به فروشگاه و قلب من فقط کاهش یافته است” سیمز-Munerlyn گفت. “من گفت:” چرا پسر؟’ او گفت: “ماما فقط به فروشگاه بروید.'”

حدود 150 نفر حضور داشتند و شمع افروزی یکشنبه شب.

Munerlyn را Bernadett گفت: او می خواهد عدالت برای پسرش.

“آنها نمی باید به کودک و این نبود که جدی” او گفت:. “همه شما مردم فقط باید انجام دهید این است که گوش دادن به قانون گوش دادن به فرماندار. فقط در خانه بمانند. اگر شما لازم نیست که به بیرون می آیند و سپس شما نمی خواهد نیاز به یک ماسک مگر اینکه شما در حال خارج شدن مواد غذایی یا ضرورت. همه بچه من بود انجام شد و کار خود را کار و انجام کار خود را.”

ماه گذشته میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer دستور داد که مردم را مجبور به پوشیدن صورت پوشش محصور در فضاهای عمومی مانند فروشگاه های مواد غذایی.

از امروز, میشیگان گزارش شده بود 43,754 تایید COVID-19 ویروس موارد و 4,049 مرگ و میر به علت عوارض ناشی از این بیماری است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de