Miami Marlins تعویق انداختن سفر خانه در میان نگرانی از شیوع کروناویروس

میامی >> Miami Marlins خراشیده right-hander خوزه Urena از شروع برنامه ریزی شده روز یکشنبه در فیلادلفیا و با تاخیر خود را postgame سفر صفحه اصلی نگرانی در مورد احتمال شیوع کروناویروس در این تیم است.

هیچ دلیلی برای داده شد Urena خراشیده شدن در سری آخر که میامی برنده 11-6.

مدیر همین Mattingly گفت: Marlins تصمیم به صبر کنید تا روز دوشنبه به ترک فیلادلفیا و برنامه ریزی برای آنها می رسند در میامی ساعت قبل از خانه خود را بازکن در برابر بالتیمور. این سفر ممکن است ساخته شده در حالی که چند بازیکن باقی می ماند در فیلادلفیا.

“این بچه ها که تست مثبت قرنطینه می شوند در اینجا در فیلادلفیا,” Mattingly گفت. این تیم هیچ فهرستی از حرکت بعد از بازی.

میامی گیر Jorge آلفارو در رفت و مجروح لیست ساعت قبل از فصل بازکن جمعه در فیلادلفیا. Marlins نمی دهد یک دلیل اما گفت که انتظار می رود آلفارو به بازگشت این فصل است.

این تیم مخاطره آمیز سلامت مطرح شده دوباره شک و تردید در مورد MLB توانایی به پایان فصل در طول یک بیماری همه گیر. در Cincinnati Reds دوم baseman مایک Moustakas و مرکز fielder نیک Senzel احساس بیمار پنج شنبه یک روز پس از هم تیمی رفت و مجروح لیست چرا که او آزمایش مثبت برای COVID-19.

Marlins’ تصمیم برای به تعویق انداختن پرواز خود خانه ساخته شده بود با اعضای خانواده داشته باشید.

“ما راحت تر پرواز به عنوان یک گروه بعد” Mattingly گفت. “ما در حال صحبت کردن در مورد این بچه ها سفر بازگشت به خانه به خانواده خود و بچه های خود را و آن را دلیل ما می خواهید به امن است.”

برخی از Marlins بازیکنان پیامک هر یک از دیگر در مورد این تیم و مسائل مربوط به سلامت قبل از روز یکشنبه بازی وجود دارد اما در بحث کاهش به بازی shortstop میگوئل Rojas گفت.

“که هرگز ما ذهنیت” Rojas گفت. “ما می دانستیم که این می تواند اتفاق می افتد در برخی از نقطه. ما آمد به ورزشگاه برای بازی آماده است.”

گفت: Mattingly: “این منصفانه است که می گویند بچه ها در مورد همه چیز. آنها می خواهند چگونه آنها احساس مورد وضعیت شنیده می شود. من فکر می کنم آن را عادلانه است. ما در حال صحبت کردن در مورد سلامت است.”

Right-hander رابرت Dugger گفت که او یاد گرفته در 8:30 صبح است که او را به پر کردن در برای Urena. Dugger گفت: Marlins در حال محکم برای عدم قطعیت است که همراه با تلاش برای برگزاری یک فصل در طول یک بیماری همه گیر.

“وجود دارد هیچ چیز ما واقعا می تواند انجام,” او گفت:. “آن را خارج از کنترل ما است. ما فقط به انجام بهترین ما می توانیم با ماسک و اجتماعی فاصله و تمام است که, و امید برای بهترین.”

Marlins بازی, نمایشگاه بازی در آتلانتا در روز سه شنبه و چهارشنبه در برابر بریوز که دارند بدون بالا دو فو تایلر گل و تراویس d’Arnaud پس از هر دو بازیکن نشان داد علائم کروناویروس.

Mattingly کاهش یافته است می گویند که آیا او فکر Marlins سلامت مسائل مربوط به آتلانتا متوقف شود. اما او گفت که او خوشحال خواهید بود برای بازگشت به میامی, حتی اگر آن را به یک نقطه داغ برای این بیماری همه گیر.

“این احساس امن تر در میامی از هر نقطه” Mattingly گفت. “شما احساس امن در ballpark; من احساس امن با محیط اطراف من در حال رفتن به خانه. آن را بسیار ترسناک در جاده ها است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>