MH17 متهم باید قوانین کیفری: دادگاه

مارتی ابریشمAAP

Russian-backed rebels were 'delighted' after MH17 was shot down over Ukraine in 2014, a court heard.
آیکون دوربینروسیه و حمایت شورشیان ‘خوشحال’ پس از MH17 به ضرب گلوله کشته شد بیش از اوکراین در سال 2014 یک دادگاه شنیده می شود.

چهار روسها در دادگاه بیش از این سقوط MH17 ممکن است اخراج این موشک که ازطریق هواپیما, اما آنها هنوز هم با عنوان جرم جنایی مسئول فاجعه هلندی دادگاه شنیده است.

مردان از متهم هماهنگی سقوط خطوط هوایی مالزی پرواز MH17 کشته شدن 298 نفر از جمله 27 استرالیا در ماه جولای 2014.

هلند دادستان بخش Ferdinandusse گفت: ایگور Girkin سرگئی Dubinsky و اولگ Pulatov همراه با اوکراین لئونید Kharchenko نه با فشار دکمه به آتش موشک که نابود مسافر جت.

اما چهار که در حال محاکمه غیابی در هلند برای قتل و از بین بردن یک هواپیمای غیر نظامی, بازی های برگزار شده یک نقش هماهنگی در فاجعه, او گفت:.

همه در حال سابق جنگجویان شورشی برای روسیه-حمایت اکثریت مردم جمهوری در اوکراین است.

“آنها در دستور دیگران: آنها به کارگردانی Buk-TELAR (پرتاب موشک) به راه اندازی محل آنها صحبت کردیم در ره ارتباطات مورد نیاز برای یک جشن به خدمت خود باعث و اینکه آیا” خود “Buk حال انجام آن کار” Ferdinandusse گفت: دادگاه در Schiphol عدالت مجتمع در روز دوشنبه.

“آنها اشاره شد با لذت که یک هواپیما بوده است به ضرب گلوله آنها به کارگردانی دیگران در تحویل این سیستم برای راه اندازی سایت و آنها را سازماندهی حذف Buk-TELAR به فدراسیون روسیه است.”

Ferdinandusse گفت: عادی جنایی قانون اعمال شده به متهم از آنجا که آنها به طور منظم پرسنل نظامی برای مبارزه با یک دولت در آن زمان است.

او گفت: دادگاه های کیفری لازم بود “به منظور ایجاد آنچه که در واقع اتفاق افتاده است و به مجازات عمل در مقیاس بزرگ این خشونت مرگبار که نمی شد به سادگی یک خطای اما هرگز نباید برنامه ریزی شده و یا انجام شده در هر فرم و یا در برابر هر گونه هدف قرار دادن آنچه در آن محل”.

Pulatov تنها متهم مبارزه با اتهامات عنوان شده علیه.

دفاع وکیل Boudewijn ون Eijck گفت: موکل وی تنها چند هفته به نقد و بررسی این پرونده که شامل 36,000 اسناد و مقدار زیادی از فایل های رسانه ای.

ون Eijck همچنین در مورد اوکراین را شکست به بستن حریم هوایی خود را در منجر به فاجعه است.

اما Ferdinandusse قبلا به کارگردانی دادگاه به تمرکز صرفا بر اینکه آیا متهم مردان مجرم بودند یا نه.

پیشتر دادستان Dedy Woei-A-Tsoi خواندن نام تمام 298 مردم از جمله 38 که به نام استرالیا به عنوان دادگاه نشسته در سکوت.

“سنگین سکوت در این اتاق که اسامی آنان به عنوان خوانده شده ، باعث می شود کاملا روشن است که هر کس اینجا نشسته از دست داده بود و در افکار خود” هلندی منطقه قاضی هندریک Steenhuis گفت.

Sydneysiders سرژ و ورا Oreshkin که خود را از دست داد 29 ساله پسر ویکتور در این تصادف گفت: رول تماس بود و ناراحت کننده.

“به ارمغان می آورد که روزی که من شنیده ام آن را بر روی گوشی به ارمغان می آورد خاطرات (از) پنج و نیم سال پیش زمانی که من دریافت کرد که صبح تلفن تماس در محل کار” آقای Oreshkin گفت: در خارج از دادگاه.

همسر او گفت: آن را بسیار سنگین و بسیار ناراحت کننده در روز.

“ما بسیار خوشحالیم که به شنیدن پسر ما را به یاد” خانم Oreshkin گفت.

“او را فراموش نکرده” شوهر او اضافه شده است.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de