MH17 متهم مبله ‘سلاح های مرگبار’

مارتی ابریشمAAP

Presiding judge Hendrik Steenhuis says the MH17 trial is likely to stretch into next year.
آیکون دوربینقاضی هندریک Steenhuis می گوید: MH17 محاکمه است به احتمال زیاد برای کشش به سال آینده.

سه روس و اوکراینی به ارمغان آورد یک “سلاح مرگبار” به اوکراین که در آن اخراج شد و در MH17 منجر به کشته شدن 298 سرنشین یک دادگاه شنیده است.

دادگاه روسیه ایگور Girkin سرگئی Dubinsky اولگ Pulatov و اوکراین لئونید Kharchenko آغاز شد و در هلند در روز دوشنبه بیش از این سقوط پرواز هواپیمایی مالزی 17 در جولای 17, 2014.

همه 298 سرنشین فوت کرد زمانی که هواپیما براثر اصابت یک سطح به هوا موشک شلیک شده از یک Buk-TELAR اتهام قرار داده و در جای خود توسط چهار تن از متهمان.

هلندی دادستان Dedy Woei-A-Tsoi می گوید که در حال محاکمه غیابی چهره به اتهام قتل و نابودی یک هواپیمای غیر نظامی.

“در بیش از یک کشور در جهان عمدتا به استرالیا, بلژیک, کانادا, آلمان, فیلیپین, اسرائیل, ایتالیا, مالزی, هلند, نیوزلند, رومانی, انگلستان, ایالات متحده, ویتنام و آفریقای جنوبی تمام سوگواری برای مرگ شهروندان خود” او به دادگاه گفت.

“در نظر دادستان عمومی و خدمات آنها را سازماندهی … که یک سلاح مرگبار یک Buk-TELAR منتقل شد به شرق اوکراین و همچنین به عنوان تنظیم که Bul-TELAR شد (می شود) را به یک مکان که از آن یک موشک Buk راه اندازی شد که سقوط پرواز MH17.

“پس از آن همه آنها را دیدم به آن است که این سلاح مرگبار بازگردانده شد.”

Ms Dedy Woei-A-Tsoi سپس به عنوان خوانده شده نام تمام 298 مسافر که جان خود را در پرواز است.

“سنگین سکوت در این اتاق که اسامی آنان به عنوان خوانده شده ، باعث می شود کاملا روشن است که هر کس اینجا نشسته از دست داده بود و در افکار خود” هلندی منطقه قاضی هندریک Steenhuis گفت.

قبلا قاضی Steenhuis منعکس شده در مورد تاثیر این فاجعه در خانواده و دوستان از مرده در سخنان افتتاحیه خود.

“دادگاه متوجه تاثیر از دست دادن بسیاری از زندگی و شیوه ای که در آنها به طور ناگهانی به پایان رسید که به سختی قابل تصور,” او گفت:.

قاضی گفت: محاکمه شد و به احتمال زیاد برای کشش به سال آینده با پرونده حاوی 36,000 اسناد و مدارک و تعداد زیادی از فایل های چند رسانه ای.

او گفت: دفاع وکلا برای Pulatov تنها متهم بودن نمایندگی در دادگاه تنها به حال ارائه شده به دادگاه در ماه ژانویه است.

“که واقعا بدان معنی است که آنها تا به حال اما خلاصه فضا زمان به آماده شدن برای این جلسه” قاضی گفت.

قاضی Steenhuis گفت: قربانیان خواهد بود با توجه به طبقه به دادگاه در مورد تاثیر این فاجعه در زندگی خود و به 84 را جبران کند.

“واقعیت این است که پس از سال رفته اند ، به این معنی که بعد از قوم و خویش و برای افراد دیگر مقدار زیادی از صبر و شکیبایی مورد نیاز است,” او گفت:.

“من کاملا مطمئن است که به خصوص برای نزدیک ترین خویشاوندان این خواهد بود که بسیار دردناک و عاطفی دوره است. وجود دارد بسیاری از قربانیان و از آنجا که وجود دارد بسیاری از نزدیک ترین خویشاوندان.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de