مکزیک extradites رئیس کارتل را به ما

مکزیکو سیتی — مکزیک را بالا مقام امنیتی روز جمعه گفت که مقامات در حال آماده شده برای قصاص ممکن از سندیکای جرم و جنایت و ارقام پس از استرداد به ایالات متحده پسر عمده ای رهبر کارتل مواد مخدر.

مکزیک نیست مسئله خاص هشدار در مورد خطر بالقوه اما مقامات برای نظارت بر فعالیت های جنایی است که ممکن است ناشی از استرداد آلفونسو Durazo مکزیک فدرال وزیر امنیت عمومی به خبرنگاران گفت:.

نظرات خود را یک روز پس از مکزیک تحویل روبن Oseguera گونزالس به ایالات متحده به صورت فدرال اتهام مواد مخدر.

Oseguera, 30, است که شناخته شده به عنوان “Menchito” پس از پدرش Nemesio “ال Mencho” Oseguera سروانتس 53 ساله فراری, رهبر, Jalisco نسل جدید کارتل به عنوان یکی از مکزیک خشن ترین و سریع ترین رشد سندیکاهای جرم و جنایت.

در مصاحبه با مکزیک Milenio خروجی اخبار جوانتر Oseguera مکزیکی وکیل ویکتور Beltran گفت: مشتری خود را تکذیب کرد قاچاق مواد مخدر اتهامات و متهم به مقامات ایالات متحده از اختراع اتهامات عنوان شده علیه.

واشنگتن پیشنهاد کرده 10 میلیون دلار پاداش برای کمک در گرفتن سالمند Oseguera که به مدت طولانی فراموش دستگیری در مکزیک است.

در سال 2018 در حالی که رونمایی کیفرخواست علیه ارشد Oseguera او و دیگر ادعایی کارتل آمار و ارقام وزارت دادگستری ایالات متحده گفت که نسل جدید کارتل است “یکی از پنج خطرناک ترین سازمان های جنایی فراملی در جهان مسئول قاچاق بسیاری از تن کوکائین متامفتامين و فنتانيل-laced هروئین به ایالات متحده و همچنین برای خشونت و از دست دادن قابل توجهی از زندگی در مکزیک است.”

جوان Oseguera که متولد ایالات متحده آمریکا, چهره های قاچاق مواد مخدر و دیگر اتهامات در دادگاه فدرال در واشنگتن ،

مقامات ایالات متحده با برچسب او دوم در فرماندهی کارتل تا دستگیری وی توسط مقامات مکزیکی در سال 2015.

Oseguera شده است مبارزه با استرداد اما مقامات مکزیکی گفت: نهایی خود را درخواست تجدید نظر رد شد این هفته.

فیلم در تلویزیون مکزیک نشان داد Oseguera لباس پوشیدن و در یک یقه پیراهن قرمز بودن همراهی پنج شنبه توسط سربازان به یک هلیکوپتر.

در پاسخ به استرداد به کنسولگری ایالات متحده در گوادالاخارا با صدور یک هشدار امنیتی اشاره کرد که باندهای جنایی در غرب ایالت خالیسکو قبلا گرفته شده “اقدامات تلافی جویانه” در برابر دولت است. کنسولگری خواست شهروندان را به “حداقل رساندن سفر و نظارت بر اخبار قبل از رانندگی در هر نقطه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>