مکزیک گسترش 1-ماه خاموش کردن به عنوان ویروس موارد بالا 1,000

شهر مکزیک >> مکزیک دولت گسترش آن خاموش کردن “غیر ضروری” فعالیتها به بخش خصوصی و ممنوع تجمعات بیش از 50 نفر برای مبارزه با گسترش این کروناویروس جدید.

یک ماه اقدامات اضطراری را در اثر از 30 مارس تا آوریل 30. مکزیک قبلا متوقف شده غیر ضروری خدمات دولت و ممنوع اعلام جرم کرده است.

حرکت در آمد که تعداد تایید coronavirus موارد در مکزیک رسیده 1,094 با 28 مرگ و میر.

سلامت معاون هوگو لوپز-Gatell گفت مکزیکی خواهد بود خواست به ماندن کردن خیابان برای یک ماه اما اعلام کرد هیچ تحریم انجام نمی دهد. مکزیک را بپرسید و افراد مسن که در معرض خطر بیشتری برای ماندن در خانه حتی اگر آنها در اصطلاح ضروری در بخش های مراقبت های بهداشتی و یا اجرای قانون است.

“میلیون از مردم را به محدود کردن حرکات آنها” لوپز-Gatell اضافه کرد: “ماندن در خانه ماندن در خانه در خانه بماند.”

او گفت: ترافیک در روزهای اخیر به نظر می رسد کاهش یافته حدود 60 درصد اما افزود که بیشتر مورد نیاز بود. او تایید کرد که یک خوشه از کارگران بهداشت و درمان در یک کلینیک در شمال مکزیک تا به حال گرفتار این ویروس اما گفت: آنها باید بدانند بیماران. او گفت: آنها باید بدانند یک دکتر که ظاهرا به ارمغان آورد و عفونت از خود عمل خصوصی است.

این اقدامات به نظر می رسد تا حد زیادی داوطلبانه و به نظر نمی رسد به منع بازارهای خیابانی که فعال باقی می ماند در مکزیک است. اما برخی از فرمانداران دولت به نظر می رسید بیشتر تمایل به استفاده از زور.

رژیم صهیونیستی. Mauricio ویلا از یوکاتان وزارت امور خارجه گفت که نقض ممنوعیت از جنبش عمومی و جمع آوری می شود با جریمه یا زندان زمان.

روابط خارجی وزیر Marcelo Ebrard گفت: مکزیک اعلام خواهد شد اضطراری برای بهداشت عمومی است که به نظر می رسد تا حد زیادی شامل اقدامات لجستیکی در حال حاضر. اما او پیشنهاد کرد که کسب و کار است که اطاعت نمی نسبتا مبهم می تواند به صورت جریمه و یا بسته شدن.

دکتر میگوئل Betacourt رئيس جمهور از جامعه مکزیک بهداشت عمومی گفت: دولت فدرال اقدامات “در حال دیر و ناکافی است.”

اما Betacourt افزود: “ما هنوز هم برای جلوگیری از شیوع آن را از دست می شود اما همه ما باید برای انجام بخشی از ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>