دولت مکزیک را رد تهاجمی تر مبارزه با کروناویروس

مقاومت در برابر تماس به آمپر تا مبارزه با کروناویروس, مکزیک جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador و دستیاران در ادامه به دفاع از یک استراتژی آنها می گویند توازن بهداشت عمومی نیاز با آسیب احتمالی به این کشور را متزلزل اقتصاد است.

“ما نمی خواهیم به یک درمان است که گران در شرایط اجتماعی از واقعی بیماری” هوگو لوپز-Gatell کشور sub-وزیر بهداشت به خبرنگاران گفت: پنج شنبه. “ما چند بار گفته اند که وجود دارد برخی از اقدامات است که آیا ویژگی های پایه ای مانند بسته شدن مرزها و فرودگاه ها.”

مکزیک گرفته شده برخی از اقدامات از جمله گسترش مدارس هفته دفاع مقدس شکستن اصرار مردم به کار از خانه و تشویق اجتماعی فاصله — به طور گسترده ای انتشار یک شخصیت کارتونی به نام سوزانا Distancia که به معنی “خود فاصله امن است.”

برخی از ایالات و شهرستانها موظف اند اقدامات اضافی. مکزیک شهر دستور داده است تا میله ورزشگاه کلیساها و موزه ها بسته و ممنوع تجمعات بیش از 50 نفر اما رستوران ها و دیگر مغازه ها باز باقی می ماند و برخی از خیابان زندگی همچنان ادامه دارد.

لوپز Obrador شده است مردد به تحمیل stay-at-home سفارشات حکومت و یا دیگر محدودیت های شدید. او به نام در مکزیک خانواده ها برای نظارت بر سلامت سالمندان عزیزان.

رئیس جمهور محدود رویکرد او را به دست آورده تاول انتقاد از مستقل کارشناسان بهداشت عمومی و اتهام پنج شنبه از نیویورک-بر اساس گزارش دیده بان حقوق بشر که او “قرار دادن مردم مکزیک در معرض خطر است.”

“رئیس جمهور لوپز Obrador رفتار در چهره COVID-19 بحران عمیقا خطرناک مثال را تهدید می کند که مکزیکی ها “سلامت” گفت: خوزه میگوئل Vivanco, آمریکا, مدیر دیده بان حقوق بشر است که مکرر منتقد رئیس جمهوری مکزیک.

همانطور که از پنج شنبه شب, مکزیک تایید کرده بود حداقل 585 coronavirus عفونت و هشت مرگ و میر. این اعداد و ارقام پایین تر از برزیل و شیلی, اما کارشناسان گمان آنها ناقص هستند.

“ما در حال دیدن یک نمونه از بیمارانی که علائم و نشان داده اند تا در بیمارستان” گفت: Eduardo González-اسکله سابق بهداشت عمومی رسمی که در حال حاضر با این نسخهها کار در بخش خصوصی است. “ما نمی باید یک تصویر روشن از جمعیت که در معرض شده است و نه ارائه علائم. … هیچ کس واقعا نمی داند که چگونه بسیاری از موارد وجود دارد.”

بر اساس چگونه این ویروس در چین, مکزیک مقامات بهداشت تخمین زده می شود در هفته گذشته که به عنوان بسیاری از 250,656 مکزیکی می تواند قرارداد آن با 10,528 نیاز به مراقبت های ویژه در بیمارستان است. آنها را آزاد برآورد که چگونه بسیاری از کسانی که می میرند.

مقامات دولتی می گویند که آنها آماده هستند برای اعمال اقدامات شدید, در صورت نیاز, اما که آنها را به انجام همه چیز لازم برای جلوگیری از افزایش استرس اقتصادی در ضعیف است. حدود نیمی از جمعیت هیچ پس انداز گفت: لوپز-Gatell دولت نقطه فرد در بحران است.

“کسی نمی تواند به شدت محدود اجتماعی و فعالیت های اقتصادی,” او گفت:. “این امر باعث احتمالا آسیب جبران ناپذیر برای مقدار زیادی از خانواده ها زندگی می کنند که روز به روز کوچک و تجار مستقل حرفه ای کسب و کارهای کوچک داخلی کارگران — به عنوان مثال فروشندگان خیابانی.”

با وجود انتقاد شدید از مستقل حرفه ای پزشکی بسیاری از مکزیکی ها در حمایت از دولت فعلی رویکرد امید برای جلوگیری از تکرار 2009 زمانی که شیوع آنفولانزای خوکی باعث تعطیلی یک هفته ای پایتخت به شدت اخلال اقتصادی و فعالیت های اجتماعی.

“اگر من کار نمی کند من نمی توانم پول خانه برای تغذیه بچه ها من گفت:” مارتین Salgado, 34, پدر دو دختر که با این نسخهها کار در یک پارکینگ در مرکز شهر مکزیکو سیتی. “من آن را دریافت کنید — آیا لرزش دست نگه داشتن شخصی در فاصله یک ماسک — اما بدون نیاز به بسته همه چیز را. چگونه می توانیم برای زنده ماندن؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>