Merrie پادشاه جشنواره لغو بیش از coronavirus نگرانی سازمان می گویند

  • JAMM AQUINO / 2019 The women of Halau Ka Lei Mokihana o Leinaʻala, of Kalaheo, Kauai, perform during the hula ‘auana competition in the 56th annual Merrie Monarch Festival. This year’s festival has been canceled over coronavirus concerns.

    JAMM آکینو / 2019

    زنان Halau کا لی Mokihana o Leina’ala از Kalaheo کائوآئی انجام در طول حولا ‘auana رقابت در 56 سالانه Merrie پادشاه جشنواره است. جشنواره امسال لغو شده است بیش از coronavirus نگرانی.

2020 Merrie پادشاه جشنواره لغو شده است با توجه به شیوع کروناویروس.

“این چنین یک تصمیم سخت را” Merrie پادشاه جشنواره رئیس جمهور Luana Kawelu گفت: در انتشار اخبار امروز “اما ما نمی تواند خطر سلامت و تندرستی جامعه ما halau شرکت کنندگان, فروشندگان و هزاران نفر از افرادی که حضور در Merrie پادشاه هر سال است.”

Kawelu گفت: برگزارکنندگان و حامیان این باور است که نگه داشتن افراد سالم و امن است که بالاترین اولویت است.

“همه ما نیاز به این kuleana در صورت تهدید مطرح شده توسط COVID-19” او گفت:.

Kawelu همچنین اضافه کرد که شرکت های هواپیمایی و هتل ها در حال مرتب کردن جزئیات سفر اقامت. او خواسته است که هر کس بیمار می شود.

“این چنین یک تعهد برای همه آنها تمایل و همکاری برای کار با ما یک منجی. ما خواهد شد به روز رسانی خود ما جشنواره اطلاعات زمانی که اطلاعات در دسترس است,” او گفت:.

کریس Tatum, رئيس جمهور & مدیر عامل شرکت هاوایی گردشگری سازمان موافقت با تصمیم به انصراف از جشنواره امسال.

“HTA شده است از حامیان دیرین از Merrie پادشاه جشنواره و به نظر می رسد به جلو به بازگشت از این رویداد مهم فرهنگی در آینده” تاتوم گفت.

همه شرکت که حولا و قضات ابلاغ شده است لغو.

“من صد در صد در حمایت از لغو این سال Merrie پادشاه جشنواره” گفت که حولا Māpuana de Silva از Hālau Mōhala’Ilima. “به عنوان یک که من مسئول رفاه من haumana خانواده و به خصوص از خود kupuna. من باور دارم که لغو جشنواره امسال است که لازم است برای سلامت ما lāhui و تداوم فرهنگ ما و بین نسلی ارزش است.”

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>