پری دریایی بازگشت به مونتانا ماورا نوار عنوان آن را بازگشایی

  • آسوشیتد پرس

    این 2012 فایل عکس نشان می دهد یک زن در لباس پوشیدن به عنوان یک پری دریایی شنا در استخر از طریق یک پنجره از جرعه N’ شیب سالن در, Great Falls, منت. پری دریایی برنامه ریزی شده بود به بازگشت به کار در روز شنبه پس از مونتانا فرمانداری روشن است که استخر هتل گنجانده شده در بخشنامه به سهولت coronavirus محدودیت.

GREAT FALLS, منت. >> برای کاربران در مونتانا ماورا نوار است که در پشت دیوار یک پنجره را به یک متل, شنا, استخر, آن را نمونه ای برای دیدن پری دریایی در آب پنج شب در هفته.

بنابراین به عنوان صاحب O’Haire Motor Inn و جرعه ‘n شیب سالن در آبشار بزرگ شروع به آماده شدن برای بازگشایی نوار پس از هشت هفته از coronavirus مربوط به محدودیت های او می خواست همه چیز را به عنوان نزدیک به طبیعی که ممکن است — و این شامل سرگرمی زیر آب.

ساندرا Thares گفت که او فرستاده رگولاتور برای راهنمایی در مورد اینکه آیا پری دریایی را نشان می دهد می تواند از سر گرفت.

رژیم صهیونیستی. استیو بولاک دفتر گفت: بله. آبشار شهرستان در بخش بهداشت و درمان گفت: هیچ باور استخر نمی تواند بازگشایی تا فاز سوم بازگشایی تدریجی از اقتصاد دولتی است.

پس از عقب و جلو که در دفتر فرماندار با اشاره استخر هتل می تواند بازگشایی برای ثبت نام مهمانان اجتماعی فاصله دستورالعمل شهرستان OK می خواهم پری دریایی, سرگرمی, تا زمانی که تنها یک پری دریایی بود در استخر در یک زمان Thares گفت. معمولا وجود دارد ،

“ما در تلاش بودند به گام در هر کسی پا, انگشتان پا, ما فقط در تلاش برای قرار دادن مردم بازگشت به کار” Thares گفت.

اولین پری دریایی برنامه ریزی شده بود به بازگشت به کار در شب چهارشنبه. در حال حاضر پری دریایی را دریافت یکی از چهار-تغییر ساعت در هر هفته است.

“ما در حال داشتن یک امشب در چند بار با یک ماسک فقط به خاطر اینکه ما می توانیم” Thares گفت.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de