مرسدس بنز جدید F1 مقابله با همیلتون

فیلیپ دانکنAAP

Mercedes boss Toto Wolff has not spoken with F1 champion Lewis Hamilton (pic) in two months.
آیکون دوربینمرسدس رئیس توتو ولف است و نه صحبت با F1 قهرمان لوئیس همیلتون (عکس) در دو ماه.

لوئیس همیلتون خواهد ماند با مرسدس اگر فرمول یک را در غالب تیم می تواند او را با ارائه سریعترین اتومبیل در این سیاره توتو ولف می گوید.

همیلتون STG40 میلیون (A$77 میلیون دلار) در هر فصل قرارداد با فلش نقره ای است برای تجدید در پایان سال و مربوط بوده است و با یک حرکت به فراری.

تیم اصلی ولف که نشان داد او شده است در تماس با همیلتون برای دو ماه صحبت شد در روز دوشنبه در لندن Royal Automobile Club به عنوان مرسدس بنز جدید پرده برداری قرارداد با حمایت آقا جیم Ratcliffe را INEOS.

“ما می خواهیم به سریعترین مرد در ماشین و من می دانم که لوئیس می خواهد در سریعترین اتومبیل بنابراین متقابل نتیجه” گفت: ولف.

“این واضح جفت شدن و رفتن به جلو.

“ما به سفر در سراسر جهان برای 10 ماه هر سال, و آنچه ما انجام بیش از زمستان است ترک یکدیگر در صلح است.

“آخرین مکالمه است که من تا به حال با لوئیس بود که در شب کریسمس و ما توافق کردیم که ما را در ادامه بحث های ما زمانی که او می آید و از امریکا و ما باید به درستی لگد کردن فصل.

“من باور بزرگ در توانایی این تیم برای جذب بهترین رانندگان و در حال حاضر لوئیس ثابت کرده است که او بهترین زمان راننده با شش عنوان جهان.

“در اواسط مدت و بلند مدت من امیدوارم که ما قادر به ارائه تکنولوژی به بهترین رانندگان و جذب آنها به این تیم است.”

همیلتون 35 سال است که در لندن این هفته جلوتر از خود طعم مرسدس او امیدوار خواهد شد و آتش او را به یک رکورد برابری هفتم مسابقات قهرمانی جهان در طول یک پشت-بسته-درب رویداد در سیلورستونه در روز جمعه.

این بریتن تیم جدید خود پرده برداری کرد رد و بدل برای فصل آینده که sported قابل توجهی INEOS نام تجاری پس از اعلام از پنج سال همکاری.

مثل همیلتون مرسدس بنز آینده نیز نامشخص با آلمان سازنده هنوز به طور رسمی متعهد به ورزش فراتر از این سال است.

“ما مانند فرمول یک پلت فرم است اما در همان زمان ما در مذاکره با حقوق’ دارنده و چیزهایی که نیاز به مرتب کردن” اضافه شده ولف.

“این یک فرایند مداوم با مجموعه پیچیده ای از قرارداد است و نیاز به زمان دارد. شیطان در جزئیات است.

“واضح است که اراده و آرزو برای همه ذینفعان برای رسیدن به یک نتیجه گیری قبل از ما سوار بر 2021 فصل به دلیل خواهد بود که یک موقعیت ناراحت کننده.

“این همکاری نشان می دهد که مایل به ادامه ما موفق به سفر در فرمول یک. مرسدس فراهم می کند یک پلت فرم بازاریابی برای نام تجاری ما است. این چیزی است که ما انجام می دهیم.”

مرسدس بنز رقیب فراری راه اندازی ماشین جدید خود را در ایتالیا در روز سه شنبه پیش از زمستان اولین آزمون در بارسلونا هفته آینده. فصل شروع می شود در ملبورن در روز 15 مارس.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>