مردان بسکتبال کالج خلاصه: کال stuns No. 21 کلرادو

بازگشت به عقب در برابر ضرر و زیان unranked تیم کلرادو مربی نی نی بویل سوال خود را در تیم اعتماد به نفس تا آنجا که دفاع از آن.

سال اول کال مربی علامت Fox, از سوی دیگر, جشن امضا برنده است که او به نام خرس طلایی ” بهترین فصل است.

مت بردلی همسان خود اوج حرفه ای از 26 امتیاز و پنج 3-اشاره گر و میزبان Calpulled دور در نیمه دوم به ضرب و شتم No. 21 کلرادو 76-62 در پنج شنبه شب.

“ما دفاع چپ ما” بویل گفت. “ما اجازه دهید آنها را نه 3s. آنها نه بزرگ 3-نقطه تیراندازی, تیم, اما آنها مقابل ما چون ما اجازه دهید آنها را. ما دفاع می کند و هیچ چیز به دیکته سرعت از این بازی هیچ کاری نمی کند به آنها احساس ناراحت کننده است.”

بویل به حال مسائل مشابه با گاومیش پس از دست دادن به UCLA در هفته گذشته که کاهش یافته کلرادو سه لکه در رتبه بندی.

آنها تا به حال شانس به نوبه خود چیزهایی در اطراف در برابر کال افتاد اما پشت دو رقمی در نیمه اول و بهبود است.

در حال حاضر کسانی که امید Pac-12 قهرمانی که به نظر می رسید خیلی قوی یک هفته پیش تیغ نازک است.

“ما نه وحشت در همه. آن لطمه می زند اما در حال حاضر ما در حال رفتن به حرکت” مک کینلی رایت چهارم گفت. “من هنوز هم فکر می کنم ما یکی از ترین-می ترسید تیم در Pac-12 بدون در نظر گرفتن امشب را از دست دادن و آخرین از دست دادن در برابر UCLA.”

کریم جنوبی تا به حال 19 امتیاز و پاریس Austin اضافه شده 12 به عنوان خرس طلایی (12-16, 6-9 Pac-12) یقین به پایان رسید پنج بازی از دست دادن رگه برابر گاومیش داد و روباه او را مهم ترین پیروزی این فصل در حالی که توزیع کلرادو سوزش شکست.

“(کلرادو) به ارمغان آورد و بهترین نتیجه را در ما برای مطمئن امشب” روباه گفت. “آنها تا صدای آنها خیلی خوب در هر دو به پایان می رسد از دادگاه. که بهترین است که ما ایفا کرده است. من واقعا افتخار از تیم ما.”

رایت به ثمر رساند 18 امتیاز و تایلر Bey به حال 13 برای کلرادو.

گاومیش (21-8, 10-6) در میان تعداد انگشت شماری از تیم های که شروع شب یک نیمه بازی پشت کنفرانس پیشرو ایالتی آریزونا.

بویل اذعان کرد که کلرادو اعتماد به نفس متزلزل شده است.

“بازیکنان ما باید به این باور در خود را به عنوان آنجا که آنها معتقدند در McKinley رایت” بویل گفت. “اگر هر مرد که در اتاق قفل خواهد باور خود را مانند آنها به او ايمان آنها نمی خواهد که از دست دادن اعتماد به نفس.”

کال برنده آمد و نزدیک به یک سال به روز پس از آن قبلی است بیش از یک بالا 25 تیم 76-73 پیروزی برابر شماره 25 واشنگتن در فوریه. 25, 2019.

خرس led تقریبا کل بازی و کشیده پس از گاومیش به ثمر رساند و دو سطل از نیمه دوم.

برادلی که به نظر می رسد برای صدمه زدن به آرنج خود را در مدت کوتاهی پس از شکستن پیشگام این افزایش تقریبا در هر راه. او ساخته شده یک شات فقط در داخل 3-نقطه خط, پس از آن تا به حال 16-پا غیبت. برادلی اضافه شده 3-اشاره گر و سپس توپ را به سرقت برده از اوان Battey و موجب شکستن سریع در 3 by Austin ساخته شده است که آن را 56-40.

کلرادو آینده یک 70-63 دست دادن به UCLA رو در عرض 12 با 3½ دقیقه باقی مانده قبل از آستین گل در یک معکوس برای کال.

کلرادو ازمایش کرده تا Siewert ساخته back-to-back 3s میدوی را از طریق نیمه اول. برادلی به دنبال متوالی 3s برای کال از جمله یک به پایان رسید که در چهار نقطه بازی پس از او خراب توسط بیگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>